Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Selo nadomak šume 2: Reloaded
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Selo nadomak šume 2: Reloaded

Odgovori Odgovori Stranica  123 221>
Korisnik
Poruka
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (8) Thanks(8)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Selo nadomak šume 2: Reloaded
    Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:07

Dobrodošli u SELO NADOMAK ŠUME 2, mesto gde se skupila nekolicina ljudi iz ex-YU radi malo zezanja i opuštanja. Ono što je zagarantovano ovde je dobra zabava. Uz vrhunske priče našeg dragog reditelja Tihog išli smo u različite svetove: od Star Wars-a, preko Štumfova i Titanika do Game of Thrones-a. Ko god došo, dobro došo i nadamo se da će vam biti lepo ovde s nama.
Da bi ste se bolje snašli evo par korisnih linkova:
Pravila "Sela" - Da se upoznate sa samom igrom
Parlament "Sela" - Mesto gde predlažemo neke izmene vezane za igru
Hall of fame - Dvorana najuspešniji Seljana
Dom kulture "Sela nadomak šume" - Mesto gde se nalaze naša umetnička dela
Restoran "Sela - Mesto gde odemo da se malo opustimo i nešto prezalogajimo.

U nastavku sledi uvodna priča 78. epizode "Sela":

Kapetanov dnevnik, 13. 4. 1863.

Već je prošlo dva dana i jedna noć kako smo isplovili, a kiša i grmljavina ne prestaju. Naša brodska kuharica Ljuba Splačinić je čim smo unijeli taj sarkofag u teretni prostor rekla kako osjeća neko zlo u zraku. Eden Vrtimirov, kormilar, se zacrvenio jer, čini mi se, malo mu je popustio ventil.

No nije na to mislila Ljuba. Pripisao sam to uobičajenom praznovjerju mornara, a onda sam iz potpalublja začuo krik. Svi smo se sjurili dolje i zatekli mornare Danila Rmpajliju, najkršnijeg i najjačeg mornara, Anu Gajetu  i Bonaniju Versačević koji su upravo smjestili mramorni sarkofag. Bonanija je psovala i urlala jer je slomila umjetni nokat koji je baš jutros skupo platila u „Cerseinom salonu za manikuru i mesne prerađevine“. Danilo je gunđao o zloj kobi, a Ljuba je opet počela o prokletstvu i kako ćemo svi stradati. Čak se i Hogar Ajkulsson, prvi oficir, meškoljio kao da nije sasvim siguran je li možda Ljuba u pravu.

Atmosfera nije bila na nekom nivou kad smo isplovili, a još isto to popodne je navigator Alen Merkatorić okliznuo se na palubi i umalo slomio nogu. Doktor Iso Sirovina ga je pregledao i, srećom, utvrdio da je sve u redu. Taman kad smo pomislili da su se stvari smirile, drugi oficir, Stole Šlauf je pokrenuo hajku jer mu je nestala muzička škrinjica. Mali od palube Subi Krpa pomogao mu je pretresti cijeli brod, ali nisu je našli.

Mislili smo da će barem noć biti mirna, ali pred jutro nas je probudio Klen Astimišić koji je radio jutarnju inspekciju broda. U potpalublju kraj sarkofaga našao je Robina Hudiča – bolje rečeno njegove ostatke.

2 vukodlaka, 1 vidovnjak, 1 izdajnik

Ažurirao Subtitle fan - 13.Travanj/Apr.2018 u 22:48
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:18
Počelo happy2
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (4) Thanks(4)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:22
Mislio sam ja čekati sve ove glasače i raspravljače, ali oni kao i naši političari - pričaju i pričaju, ali nikako da nešto poduzmu. iromafia3
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:25

happy2happy2happy2
"Vulpes pilum mutat, non mores."

Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:26
Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Mislio sam ja čekati sve ove glasače i raspravljače, ali oni kao i naši političari - pričaju i pričaju, ali nikako da nešto poduzmu. iromafia3

E napokon da neko primeti ono što ja odavno primećujemLOL

Ovaj će ovo, onaj će ono, i na kraju ja za džabaka pisala pesmuAngry

Na vrh
Subtitle fan View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:30
Malo sam sredio uvodni post, ako nešto fali ili je višak recite da dodam/oduzmem
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:34
Originalno postovano od strane bonenise bonenise piše:

Pa neka Subi prilijepi pjesmu u prvi post.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:34
Ma sve 5 Subi... Ti si jedini koji će dobiti platu ovaj mesecLOL

Ovi što rade jezicima, njima ima da se odbija od plateLOL

Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:36

Pa neka Subi prilijepi pjesmu u prvi post.

Ma jok, bilo bi previše.. Neka nje u domu kultureSmile

Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Ana ThishpetAna AKA Seoska Luda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:42
Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Valjda nisam nekoga zaboravio. grin

Red je da bude i filmić na prvoj stranici
    I ❤ SPAM

Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:43

A autoru bilborda/table na ulazu u Selo ništa? Shocked To ti je sudbina umetnika. LOL

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:47
O umetnicima samo najbolje. Njima najveće plateLOL

Na vrh
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:50
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

A autoru bilborda/table na ulazu u Selo ništa? Shocked To ti je sudbina umetnika. LOL

Kog posteraTongueLOL
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:52
Anči, zaposli Subija da svakih 15 minuta menja slike u  uvodnom postu, i to dok god traje novo seloLOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:53
Nemam srca
    I ❤ SPAM

Na vrh
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:55

Anči, zaposli Subija da svakih 15 minuta menja slike u  uvodnom postu, i to dok god traje novo seloLOL

Nisam mogao da nađem neku odgovarajuću sliku, pa sam prvo Hogijevu stavio, al kad sam ovo video baš me nekako na Selo podsetilo, posebno zbog onog "linčovanog" lika (koji je inače preko dana (sad se ne vidiTongue) zelenLOL )
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:56
Originalno postovano od strane Subtitle fan Subtitle fan piše:

Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Kog posteraTongueLOL

LOL

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:57

A nekad sam ti bio dragCry

Originalno postovano od strane Ana Thishpetana Ana Thishpetana piše:

Nemam srca  

Znao sam ja da za tebe treba da glasamLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 22:59
Odlična je Subi
Al i dalje mi je no.1 ona "zatvoreno selo"
    I ❤ SPAM

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2018 u 23:00
Originalno postovano od strane Subtitle fan Subtitle fan piše:

Anči, zaposli Subija da svakih 15 minuta menja slike u  uvodnom postu, i to dok god traje novo selolol

A nekad sam ti bio dragcry

Originalno postovano od strane Ana Thishpetana Ana Thishpetana piše:

Nemam srca  

Znao sam ja da za tebe treba da glasamlol

A da ipak minjaš slike svakih sat vrimena?
    I ❤ SPAM

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 221>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.