Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Saint Maud (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Saint Maud (2019)

Saint Maud

Saint Maud (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

drama, misterij, horor

Režija:

Rose Glass

Scenarij:

Rose Glass

Glavne uloge:

Jennifer Ehle
  >  Amanda
Marcus Hutton
  >  Richard
Takatsuna Mukai
  >  Hiro
Joanna Richardson
  >  Old Woman
Carl Prekopp
  >  Homeless Pat
Sona Vyas
  >  Agency Woman 1
Noa Bodner
  >  Hilary
Rosie Sansom
  >  Ester
Jel Djelal
  >  Barman
Lily Frazer
  >  Carol
Morfydd Clark
  >  Maud
Turlough Convery
  >  Christian
Jonathan Milshaw
  >  Handsome Man
Lily Knight
  >  Joy
Fiona Thompson
  >  Nurse

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Saint Maud (2019)
    Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2021 u 00:19
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
cere82 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cere82 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2021 u 00:28
Odgledah ga prekjuče i užasno se razočarah. Dve godine sam ga faktički čekao i imao velika očekivanja, pošto su ga kritičari dizali u nebesa, pa je i na svakom živom festivalu na kom se prikazivao dobijao ili nagrade ili hvalospeve. Nemam problem protiv tzv. slow burner-a i to mi ovde nije uopšte smetalo. Smetala mi je prosečnost priče...Spoiler - Koliko puta smo gledali filmove gde glavni junak/junakinja imaju napuknutu psihu ( ili baš mentalne probleme ) zbog traume koju su prethodno doživeli, pa ceo film pratimo njihovim očima i pitamo se šta je zapravo realno, a šta nije ( naravno svaki iole iskusniji filmofil će to odmah provaliti ). Na ovu temu je snimljeno mali milion filmova, da bi maltene trebalo da izmisle novi podžanr za ovakve filmove ( npr. fractured psyche * naprsla psiha ). - Spoiler Nije sve ovde loše, lepo je ovo snimljeno, odlično i odglumljeno, ali baš, baš preterano nahvaljeno. Kritičari se izgleda totalno pale na filmove koje izbacuje kompanija A24. Ah, da...za kraj samo da napomenem da je ovo prvo drama, tačnije 98% filma je drama i karakterna studija, dok je taj minimalni ostatak horor, tako da i to treba imati na umu. Hteo sam da mi se ovo svidi, stvarno sam hteo, ali ne vredi...
Na vrh
kizo973 View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kizo973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2021 u 10:56
I, što sam ja to gledao? Djevojku s opakim poremećajima (šizofrenija) audio-vizualnih halucinacija s fokusom, opsesijom na vjeru. Film vas laganini uvlači u mozak poremećene osobe gdje je na vama da zakliučite što jest a što nije realno i stvarno. Gluma dobra a i tematika prigodna ovom vremenu pandemije te s mnogim psiholoskim smetnjama i poremecajima koji su uzeli maha u svjetskoj populaciji. Gledljivo ali nisam oduševljen filmom koji se potpuno zaboravi za par dana.
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2021 u 19:23
Blagoslovljeni su očigledno bolesni.
Smeće od filma.

Na vrh
GM_Tissot View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj GM_Tissot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2021 u 16:47
Obicno bude tako koji god kriticari film dizu u nebesa, bude najvece sranje. Cuveni kriticari, svima otkaz! Ajde..
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2021 u 17:02
Koji kritičari.
Zaboraviti na kritičarske agregatore i posvetiti se samo onim imenima koji imaju približan ukus vašemu.

Pa na primjer ovaj nije bio nimalo oduševljen filmom:
Citiraj But less isn’t always more, and while Saint Maud doesn’t need much, it simply doesn’t have enough to make an impression lasting beyond one second of terror.

A ovaj se nije libio napisati da mu je film predosadan:
Citiraj Maud, on the other hand, is a bore who gratifies atheists’ condescension of the religious.
Na vrh
klass View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2021 u 01:13
Eto, zbog recenzije koju sam ovde procitao, pofledah film. Da skratim, u potpunosti se slazem sa gornjim komentarom - Smece od filma. Bukvalno je tako, 
Na vrh
tarayzer84 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tarayzer84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2021 u 21:38
Razumem sve, ali toliko palamudjunje o filmu je besmisleno. Samo vas molim da ne gledate film.
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2021 u 21:05
Bio sam umoran ..... i zaspao sam.Hvala na prevodu
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2021 u 21:17
Isto 😄 zbilja zaspah, deluje kao kakva indie drama, šeta ona Coney Islandom, gleda izloge, deli sitniš prosjaku...ne može čovek, pa i ovakav, posle 13ak sati na nogama da gleda ovako šta i da mu sanak bježi, što bi rekli pesnici. Mada, nije nužno do filma, interesuje me zapravo, odgledaću ga kada budem bio odmoran.

Ažurirao puppet_master - 07.Svibanj/May.2021 u 08:14
Na vrh
pacuha View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pacuha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2021 u 21:49
Loše..
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2021 u 23:38
Posle trećeg pokušaja, ipak sam odustao, baš mi ne leži ni tema, kontekst, ma, predaleko je od svega onoga što volim, najkraće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,140 sekundi.