Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruski ratni najgledaniji (01.03.2023.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Ruski ratni najgledaniji (01.03.2023.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ruski ratni najgledaniji (01.03.2023.)
    Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2023 u 12:57
Pranje mozga
Na vrh
dzems0 View Drop Down
Active member
Active member


Pridružen: 04.Listopad/Oct.2017
Status: Offline
Points: 31
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzems0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2023 u 21:40
Gledao si pa znaš ili proizvoljno lupaš gluposti?
Chepe
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2023 u 22:22
Pa verovatno procitan tekst i pogledan trailer i donesen zakljucak.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2023 u 23:20
Originalno postovano od strane dzems0 dzems0 piše:

Gledao si pa znaš ili proizvoljno lupaš gluposti?

Izaberi jedan broj.
Sigurno ćeš pogriješiti.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2023 u 23:52
Dakle postavio si retoricko pitanje, konkretno erotemu, Ali posto je forum, moze da se pise sve i svasta pa i prethodno, mada mladji moguce da ne znaju odakle to potice, a i nebitno je skroz.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 08:31
Ma manje vise svi ratni filmovi su pranje mozga,da li bio americki ili ruski svejedno. Zato ih i ne gledam..
Pre cu Kozaru ili Bitku za Sutjesku da pogledam
Na vrh
mile-adams View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 23.Veljaca/Feb.2023
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mile-adams Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 11:22
Može li titl za ruski ratni film ,,9 četa'',hvala unaprijed.
Na vrh
mile-adams View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 23.Veljaca/Feb.2023
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mile-adams Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 11:23
Može li titl za ruski ratni film ,,9 četa'',hvala unaprijed.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 11:35
https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=9+rota+aka+the+9th+company+(9th+legion)

Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 11:40
Eto znam da se mnogima taj film 9 rota (2005) svideo, a i meni, npr . jedan drugi film mi ostavio jak utisak oko nekih stvari a to je  Batalon (2015), ne ulazim u istoriju, ideologije, vremenski period itd, mogu i o tome nije sporno,


Ažurirao AlexDeLarge - 02.Ožujak/Mar.2023 u 12:22
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 11:51
U Batalon je strasan film ,ja ga nesto ne gledam kao ratnog ali secam se da je ostavio utisak na mene veliki. I ovaj 9 rota je odlican film ,njega sam bas davno gledao nije bilo tada toliko ruskih ratnih kao sada.
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2015
Lokacija: Hollywood
Status: Offline
Points: 2662
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 12:55
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

Ma manje vise svi ratni filmovi su pranje mozga,da li bio americki ili ruski svejedno. Zato ih i ne gledam..
Pre cu Kozaru ili Bitku za Sutjesku da pogledam

Gde ces besramnijeg pranja mozga i jezivije propagande od titoisticke? LOL Rusi i Amerikanci su bedni amateri naspram njih...
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member


Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018
Status: Offline
Points: 465
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 13:19
Verovatno ste gledali ali mozda neki nisu, pa evo jednog "ispiranja mozga" - Ja sam Kuba, iz tamo neke '64. S' tim sto je ovo majstorski odradjeno. Tehnicki, umetnicki...film je vrhunski. Tako da...ima ispiranja koja vredi pogledati.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 13:28
Klass ako mislis na Soy Cub, nisam gledao.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 14:14
MetalikeOperiteKose

Haha to ti mislis ,najgore je ono ispiranje mozga koga nisi ni svestan,gde mislis da si slobodan a u stvarnosti sve si samo to nisi. 
Salim se ja ,pregazilo je vreme sve te filmove ,inace svakako se ne bi slozio za Titoisticko pranje mozga ali nije ni vreme ni mesto za to . Svako ima pravo na svoje misljenje,zar ne
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member


Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018
Status: Offline
Points: 465
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 14:39
Originalno postovano od strane AlexDeLarge AlexDeLarge piše:

Klass ako mislis na Soy Cub, nisam gledao.

Da, taj..Moze da se nadje pod nazivom I am Cuba. 


Ažurirao klass - 02.Ožujak/Mar.2023 u 18:07
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 15:00
Pa i propaganda je relativna, ponajpre u svojoj nameri, ne?
Ima ih podmuklih, sa pozivom na krv i veličanje imbecilnih vrednosti, kao i one vrste propagande koja bi da ujedini, ubedi npr mladež da juri na kakve radne akcije, ceni susede ili hajde baš oko tih filmova sa ratom u pozadini da zapravo poturi antiratnu ideju. Bilo je itekako i toga, partija, NOB, heroji blablabla u partizanskom filmu (pa i tu ima notornih kaubojština koje volim), no znao se snimiti i sjajan film sa ratom u pozadini. Meni je jedan od voljenijih domaćih filmova te ere zapravo Kadijevićev "Pohod (1968)", daleko od ratnog epa i propagande. 
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 15:25
Pa bilo je tu dobrih filmova bas takvih kakvim si ih opisao,ali aj da ne cackam to osinje gnezdo rekoh.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2023 u 16:01
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.