Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Run (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Run (2020)

Run

Run (2020)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Bježi

Godina:

2020

Žanr:

misterij, triler, horor

Trajanje:

90 min

Režija:

Aneesh Chaganty

Scenarij:

Sev Ohanian
, Aneesh Chaganty

Glavne uloge:

Sarah Paulson
  >  Diane Sherman
Sharon Bajer
  >  Kathy Bates
Ernie Foort
  >  Security Guard (Hospital)
BJ Harrison
  >  Meeting Leader
Pat Healy
  >  Tom
Carter Heintz
  >  Nivea Boy
Joanne Rodriguez
  >  Security Guard (Corrections)
Bradley Sawatzky
  >  Obstetrician
Onalee Ames
  >  Crying Hands
Tony Revolori
  >  Brooklyn Boy
Sara Sohn
  >  Kammy
Cory Wojcik
  >  Person in Line
Erik Athavale
  >  Doctor
Kiera Allen
  >  Chloe Sherman
Conan Hodgkinson
  >  Winner
Clark Webster
  >  Loser

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Run (2020)
    Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2020 u 23:11
Prijevod je najavio payutti ⚡
Na vrh
HiDe View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HiDe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2020 u 02:21
Opis nema blage veze sa filmom već sa istoimenom serijom. Promeniti, please
Na vrh
HiDe View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HiDe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2020 u 02:26
"Tinejdžerka koja zbog hendikepa školsku nastavu dobija kod kuće, počinje da sumnja da joj majka skriva mračnu tajnu..."
Na vrh
HiDe View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HiDe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2020 u 20:23
Vidim da osornom pojedincu iz uprave kritika izgleda ne prija, pa moj komentar o pogrešnom opisu nije ni uzet u obzir. Ako je nekom iz uprave dosadno da se bavi reklamacijama, bolje da se ni ne prihvata posla na forumu, jer toga najviše i ima.Opis još uvek stoji u svom jako, jako smešnom izdanju.
Ako želite izbeći kritiku, ne recite ništa, ne radite ništa i budite ništa. (Albert Einstein)
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2020 u 23:24
Meni ovaj film nikako nije sjeo.
Možda zato jer sam lani pogledao Sharp Objects pa me je ista tema bez nekih novotarija poprilično razočarala.

Glumice su pokušale dati sebi truda, ali tu se nije dalo bogzna što napraviti s obzirom na već nekoliko puta prožvakani isti scenarij.

Nije film loš, ali jednostavno ne vidim zašto biste ga gledali kad na tržištu postoje puno bolje varijacije na istu temu.
Preskočiti.
Na vrh
payutti View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2020 u 23:34
Ne bih se složio. Film je solidan, a mene je upravo razočarao izvikani Sharp objects.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2020 u 23:45
Ne da mi se komentirati serije na ovom sajtu, ali evo. Sharp Objects je po meni previše razvučen i stalno mi je bio na rubu da ga ugasim i zbogom. Nekako sam uspio izdržati do kraja jer sam obećao. Ali sam lika koji mi je preporučio upozorio da mi više takve stvari ne predlaže. Nemam ja živaca gledati kako se neko parkira 5 minuta kad to nikakve veze sa serijom nema, a takva scena postoji u seriji.

Nju sa strane, velim da postoje druga, ako ne bolja onda inventivnija rješenja, kao npr. Fragile.
A Run je ništa drugo do li bezuspješni pokušaj skretanja drame Everything, Everything u horor.
Na vrh
payutti View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2020 u 23:47
Ako ti tako kažeš.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2020 u 23:52
Sto ljudi - sto ćudi, sto žena - 200... Smile
Na vrh
payutti View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2020 u 23:53
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2020 u 20:00
meni je filmić stvarno ok
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2020 u 10:32
Ugodno utrošeno vrijeme.
Dobar.
Na vrh
maryan-mladenowsky View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj maryan-mladenowsky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2021 u 00:08
Meni nikako nije jasno jedna stvar, ne samo u ovom filmu nego u nekoliko njih, kako je moguce u jednom naprednom sistemu kao sto je USA, da rodis dete koje nakon 2 sata umire, to se sve lepo zavodi u kartone i evidenciju, a ti onda maznes dete, pobegnes sa njim i prijavis ga legalno kao svoje???? Pa ja mislim da to nije moguce ni u Avganistanu a ne u USA.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 sati 18 minuta , u 12:15
Sasvim ok film . 👍
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.