Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Road House (2024)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Road House (2024)

Road House

Road House (2024)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Bar na putu

Godina:

2024

Žanr:

akcija, triler

Trajanje:

121 min

Režija:

Doug Liman

Scenarij:

Anthony Bagarozzi
, Hilary Henkin
, R. Lance Hill
, Chuck Mondry

Glavne uloge:

Joaquim de Almeida
  >  Sheriff
Kevin Carroll
  >  Stephen
Jake Gyllenhaal
  >  Dalton
Bob Menery
  >  Jack
Hannah Love Lanier
  >  Charlie
JD Pardo
  >  Dell
CJ Báez
  >  Sheriff's Deputy
Travis Van Winkle
  >  Dex
Jessica Williams
  >  Frankie
Chad Guerrero
  >  Outlaw Chad
B.K. Cannon
  >  Laura
Billy Magnussen
  >  Ben Brandt
Beau Knapp
  >  Vince
Catfish Jean
  >  Clyde
Arturo Castro
  >  Moe
Lukas Gage
  >  Billy
Franklin Romero Jr.
  >  Sheriff's Deputy
Conor McGregor
  >  Knox
Daniela Melchior
  >  Ellie
Darren Barnet
  >  Sam
Dominique Columbus
  >  Reef
Post Malone
  >  Carter

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Road House (2024)
    Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2024 u 14:23
Ok film. ali samo toliko. 
Road House (2024) nije ni blizu originala, ali nije loš film, 
mada traje skoro 2 sata (predugo za ovaj žanr) 
bio možda bolji da je barem 10-15 minuta kraći. 

Jake Gyllenhaal i Conor McGregor odlično odglumili 
ali izbor sporednih glumaca mogao je biti malo kvalitetniji. 
Film Road House (2024) vredi pogledati (kad izađe prevod), 
trenutno nema mnogo kvalitetnih filmova pa ovaj film ipak ne trebate propustiti.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2024 u 23:23
Pa tako nekako, šta vredi dovoljno interesantan Gyllenhaal, kada je to već viđena priča, sam film, tj njegovi likovi se sprdaju sa time kako je to motiv još petparačkih vesterna. Koliko decenija se mora rabiti sve to...? 

Stoji da je bitnije kako ti ispričaš svoju priču a ne to da je ona silno originalna, kukala nam tek onda majka ako isključivo originalnost očekujemo danas, no teško je pa izbeći i nešto dosade kada je sve do te mere očekivano i linearno, prastarim putanjama, bez mrve iznenađenja. Hajde de, kome nedostaje taj šmek akcija iz osamdesetih, možda i može naći neki (manji?) deo zabave tu. Meni je dovoljno prijao ali nisam imao volje da dočekam finale, što opet govori dovoljno o mojem utisku.
Na vrh
dimitrijeeeee View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dimitrijeeeee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2024 u 22:17
da li se zna jel neko radi prevod na srpsom/hrvatskom i kad možemo da ga očekujemo? pozzz
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 01:58
Meni osobno je ovo skroz leglo, točno što sam i očekivao, dobra zabava, dobra akcijska komedija, taj spoj žanra se sve manje i manje radi zadnjih godina, a ovo je film koji je imao i dinamiku i komediju i ugođaj, iako ima i mračne strane malo u scenariju, nije sve tako svijetlo. Glazba surf rocka u baru i soundtrack su bili odlični. Destinacija, fotografija, scenografija odlični isto. Gluma je bila za ovaj mix žanra kakva uvijek i je, malo karikatura, malo imidža i coolerstva.
Jake Gyllenhaal kao i u svakoj roli koju je odglumio u karijeri i ovdje je rasturio i dao emotivnu dubinu svome liku. Conor Mcgregor je glumio pravi "GTA V" lik, i pasao je za dati lik, to je zapravo on. Pohvalija bi i Artura Castra, odlično odigran nevini lik.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 08:31
ge te a 5 lik?
Ma onda preskačem, dosta mi je za 10 života te ultradosade od igre i njenih likova iz crtića. Jel i ovdje sere iza kontejnera, a plaši se jedino matere?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 11:25
Gospođo pomiluj! Ta ja sam mislio da si ti to overio istog momenta kada se pojavio. Approve

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 11:38
Ja? Pa otkad ja to nestrpljivo čekam holivudske rimejke?
Da je izvorni film nedostupan ili da sam o njemu mislio da to može bolje, pa ajde ono možda bih se i upustio.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 11:41
Pa rimejci sada više i nisu rimejci, kao, imaju neki svoj duh i šmek, šta znam, stvar je u akcijici, pomislih da nećeš propustiti zbog samog manjka žanrovskog filma. Meni je bio mahom dosadan ali sa nešto svojih momenata, možda bi i tebi bio podnošljiv, svakako ne više od toga, but still, šta znam. 

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 11:44
Ma daj me pusti, to je ko Internet Explorer, svaka nova verzija još gora od prethodne, ali mora se instalirati.
E pa ne mora.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 11:45
Oh, pustim te momentalno, budala pa ti išta i pišem LOL
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 12:11
Bolje da si napisao da preciziramo neke stvari ljudima koji tek dođu. Evil Smile
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 12:23
Ne znam ti ja to, a vala i nikada kakav vratar, domaćin, kako god se to već zvalo u raji, od mene. LOL
Ko god da tek dođe, valjalo bi sve shvatiti opušteno, kao iskrcavanje u Normandiji, pa ako preživi...ide sve samo potom LOL Eto im, precizirano. Approve
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 13:51
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

ge te a 5 lik?
Ma onda preskačem, dosta mi je za 10 života te ultradosade od igre i njenih likova iz crtića. Jel i ovdje sere iza kontejnera, a plaši se jedino matere?

Gta V lik u kontekstu da je divljak, da vozi kako vozi, zabija se svuda di stigne, radi cirkus svugdi di dođe i nezasitan je, a pojavljuje se na pola filma. Nema nikakve pozadine taj lik, ni analize, ima svoju svrhu i to je to. Jednostavno je tu da divlja i unese nemir i strast, ko neki Alien u martial art pogledu.
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2024 u 23:30
Ovo je očaj od filma, lošije i od najgorih mogućih očekivanja A u trenucima optimizma ponadao sam se da će biti otprilike poput Point Break, da usledi nešto što ne mora biti klasičan remake već moderna interpretacija, ispričana na nov način, gde se ne mora strogo držati priče i radnje iz originala, ali da postoji nit koja povezuje.

Road House jeste krenuo sličnim putem, ovo je takođe malo slobodnija interpretacija upakovana u novo ruho, ali je toliko loše i neozbiljno napisana da prosto boli i pitam se ko je mogao smisliti takve gluposti u želji da oživi stari Road House? Ovo je (pri)glupa, satirično-akciona verzija filma koji je u originalu imao i ozbiljnost i uverljivost i realnu potporu i sasvim dovoljno harizme. Gluma je takođe bila pojam u poređenju sa mlađom varijantom.

Od pozitivnih stvari mogu da izdvojim samo nešto kamere i atraktivnih predela Floride, kao i (još jednu) uspešnu transformaciju sjajnog Gyllenhaala u mišićavog i žilavog tabadžiju. Ipak, ma koliko talentovan bio i ma kako se posvećeno transformisao, on nije imao ni promil šansi da spasi ovaj film. Conor McGregor je preslikao samog sebe i kao takav je poslužio svrsi. Samozaljubljeni egzibicionista je prosto ušetao u film iz oktagona, ali ono što je pružio jeste sve osim glume.

Doug Liman, sedi, ocena 2! U momentu sam poželeo da po ko zna koji put pogledam original i sjajnog Swayzeja kako bih se izlečio od iskustva sa modernom verzijom.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2024 u 09:24
Od mene 👎dolje!
Na vrh
Cobra1978 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cobra1978 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2024 u 21:11
Film je toliko dobar da nisam mogao ni da ga odgledam do kraja
Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2024 u 21:33
Kako je iritantan usrani McGregor. Užas..
Na vrh
Cobra1978 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Cobra1978 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2024 u 22:23
Konor Mekgregor nije morao da glumi, Bogu hvala
Na vrh
braca100 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj braca100 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2024 u 17:54
Topla preporuka za NE pogledati...
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Travanj/Apr.2024 u 21:53
Prevod je uradio Osgiliath ⚡
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.