Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Red Sparrow (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Red Sparrow (2018)

Red Sparrow

Red Sparrow (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

CRVENI VRABAC

Godina:

2018

Žanr:

drama, misterij, akcija, triler

Trajanje:

140 min

Režija:

Francis Lawrence

Scenarij:

Song Boo-gun
, Jason Matthews

Glavne uloge:

Jeremy Irons
  >  Korchnoi
Mary-Louise Parker
  >  Stephanie Boucher
Joely Richardson
  >  Nina
Ciarán Hinds
  >  Alexei Ivanovich Zyuganov
Charlotte Rampling
  >  Matron
Bill Camp
  >  Marty Gable
Ingeborga Dapkunaite
  >  Ballet Director
Joel Edgerton
  >  Nathaniel Nash
Douglas Hodge
  >  Maxim Volontov
Sakina Jaffrey
  >  Trish Forsythe
Kristof Konrad
  >  Dmitri Ustinov
Nicole O'Neill
  >  Sonya
Matthias Schoenaerts
  >  Vanya Egorov
Sebastian Hülk
  >  Matorin
Julia Ubrankovics
  >  Nurse
Jennifer Lawrence
  >  Dominika Egorova
Sergei Polunin
  >  Konstantin
Sasha Frolova
  >  Anya
Bernardo Santos
  >  Heathrow Security

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
papiko View Drop Down
Banned user
Banned user

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Red Sparrow (2018)
    Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2018 u 17:27
NIje lose ovo na slican je fazon kao "film Korejska Nikita".
Na vrh
matrix_4_life View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj matrix_4_life Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2018 u 20:32
opet ti i tvopje recenzije :))))
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2018 u 21:16
Ne znam zašto, ali ovaj put sve ti vjerujem na neviđeno i zaobići ću ga LOL
To je šablona koje sam se nagledala, a niti Atomic Blonde mi nije bio previše zanimljiv...
Na vrh
dralle View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dralle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2018 u 13:24
Pošto nema prevoda za isti, ne mogu ni da se složim a ni da protivrečim. Zato požurite s prevodom.
Na vrh
njakimir View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj njakimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2018 u 13:58
slažem se sa opisom, jedino što mi je popravilo utisak su zadnjih 15 minuta filma, tu se svašta nešto desi a opet kao pozivajući se na mini zaplete koje si kao gledalac mogao da naslutiš tokom gledanja filma..elem predugačko, zamorno i možda previše likova u igri koji su ustvari nebitni..
Na vrh
mrele View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mrele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 19:24
Gledao ga sinoć u bioskopu, meni dobar ok jeste limunada,ali se može pogledati.
Na vrh
h4rdw4re View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj h4rdw4re Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2018 u 22:41
Odličan film. U poplavi filmova poprilično šarenog kvaliteta ovaj ima vrijednost.
Na vrh
dovedimolopovenavlas View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dovedimolopovenavlas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2018 u 15:19
nije lose za opustanje ....
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2018 u 21:35
Očekivao sam više od ovog filma. Na momente je usporen, dosadan i razvučen. Jednostavno, nema tu dovoljno supstance za 2h 20min filma.
Na vrh
UroshP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj UroshP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2018 u 02:09
Zaista previše razvučena priča.Za špijunsko akcioni film pogotovo.Atomic blonde je dosta bolji film,ako je za porediti....7/10
Na vrh
nebojsa-djuric View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa-djuric Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Svibanj/May.2018 u 23:50
Fujjjj. Pa skoro dva i po sata. Za sta? Ovo propangadisticko sr"nje? 2/7
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2018 u 18:36

Odmoricu malo mozak sa ovim blockbusterom, trejler obecava.
Na vrh
bojant View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bojant Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 00:37
Ako imate manje od 13 godina,i jos ako Vam je IQ ispod 60 bicete odusevljeni ovim filmom.Film pravljen za americke tinejdzere kojima treba objasniti kako su svi Rusi jedan bolestan narod,malo priglup i ekstremno surov.Sto bi se reklo:To ni pas s' maslom ne bi pojeo!
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 21:58

Nikita je bog i batina za ovakve vrste filmova!

Ovo je tragikomedija i lakrdija od filma. Tipicno americko sranje. Zao mi je glumaca, koji izgledaju gluplje da ne moze biti gore. Pri tome izbor glavnih glumaca je totalni promasaj.

Jenifer Lorens , uopste nije za ovakve uloge, niti kao glumica niti kao  ''riba'', americki glumackoji igra 

agenta Cia  izgleda  kao cepanica .

Limunada, spekulativna antiruska propaganda, ocajno bled i neubedljiv scenario, tanka prica,  

izkonstruisana   romansa izmedju  glavnih glumaca.

Ocena 3/10

Prevod je odlican

Ažurirao aleksayu - 11.Svibanj/May.2018 u 22:32
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2018 u 22:01

Americki film blockbustera  je definitivno mrtav , cast izuzecima.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 10:45
Od ovako kvalitetnih glumaca napraviti ovu lakrdiju je veoma tesko, ali ima izuzetaka kao sto je ovaj.A ukidaju Lucifera jer su kao neki moralisti.Pre bih rekao glupi ljudi.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 11:35

Apsolutni si tantl u pravu, prosecni Amerikanac  je u uglavnom debil.
Na vrh
zvonko3333 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonko3333 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 21:10
Ocena 6/10
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 09:35
konačno pogledao film. da, zbog pomješanih dojmova. neki ga maltene dižu u zvijezde, dok drugi kažu da je jednostavno sranje. moj osobni komentar, nakon 2 sata 20 min izmješanih dojmova, je: Jebe lud zbunjenog!" nakon ovog mi je potreban priručnik u vidu knjige "1000 zašto, 1000 zato!" da posložim sve nelogičnosti u filmu, jer ili sam ja glup da skontam ovaj film ili mi u svakom slučaju, ovako ili onako, vrijeđa inteligenciju.Confused

P.S.

Od tolikog seksizma, nakon svega sam samo skontao, da ako bih je i ja uspio pohebat, onda bi i ja bio neki dobar špijun i doboljub, naravno.

Ažurirao osman2510 - 18.Svibanj/May.2018 u 09:57
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 17:18
Ako stavimo na stranu američku propagandu, film nije loš. 6,5/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.