Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rectify (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Rectify (2013)

Rectify

Rectify (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Povratak u život

Godina:

2013

Žanr:

drama

Trajanje:

60 min

Autor:

Ray McKinnon

Glavne uloge:

J. Smith-Cameron
  >  Janet Talbot
Abigail Spencer
  >  Amantha Holden
Aden Young
  >  Daniel Holden
Clayne Crawford
  >  Ted Talbot Jr.
J.D. Evermore
  >  Sheriff Carl Daggett
Jake Austin Walker
  >  Jared Talbot
Adelaide Clemens
  >  Tawney Talbot
Luke Kirby
  >  Jon Stern
Bruce McKinnon
  >  Ted Talbot Sr.
Sean Bridgers
  >  Trey Willis
Michael O'Neill
  >  Senator Roland Foulkes
Sharon Conley
  >  D.A. Sondra Person
Jayson Warner Smith
  >  Wendall Jelks
Linds Edwards
  >  Bobby Dean
Johnny Ray Gill
  >  Kerwin Whitman

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Rectify (2013)
    Objavljeno: 26.Srpanj/Jul.2013 u 18:46

Rectify (2013)

Žanr:
drama

Uloge: Aden Young, J. Smith-Cameron, Clayne Crawford, Luke Kirby, Jake Austin Walker, Abigail Spencer, Adelaide Clemens

Jezik: engleski

Radnja:
Danijel Holden je kao tinejdžer zatvoren zbog silovanja i ubistva njegove 16-godišnje devojke Hane. Nakon što je proveo 19 godina u zatvoru osuđen na smrt, analiza DNK dokaza oslobađa ga presude i on se vraća u rodni grad. Međutim, njega i njegovu porodicu progoni prošlost, a nisu ni svi sugrađani presrećni što je pušten na slobodu.

IMDB

Ažurirao CSInvestigator - 26.Srpanj/Jul.2013 u 18:46
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Srpanj/Jul.2013 u 18:49
bighunter i SilvioS, hvala na prevodima Clap

TITLOVI
Na vrh
nesvesna View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nesvesna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2015 u 02:07
Jeste li spremni za trecu sezonu?! Hvala Thumbs Up
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Srpanj/Jul.2015 u 00:34

Prevode za 3 sezonu najavio je SilvioS Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Srpanj/Jul.2015 u 11:48
ko je sakrio ovu seriju od mene??

pilot spremanBig smile
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2016 u 02:18
4. sezona će biti poslednja Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
magana View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj magana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2016 u 21:19
Ne slaze se titl za drugu i trecu epizodu cetvrte sezone :\
123456789
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 11:30
Trenutno gledam ovu seriju. Zavrsio sam sezonu 1 i sad gledam sezonu 2, odlicna serija. Nesto novo jer zanr je bas drama i to mi se svidja. Neke druge serije koje su isto super u sebi imaju dosta primesa triler i kriminalistickog zanra zapravo to i jesu a ovo je bas drama. Glavni lik ove serije ije Daniel koji je u zatvoru proveo 20 god i koji je cekao smrtnu kaznu ali je pusten nakon sto su DNK dokazi doi da ga vrate uvedeni u pitanje. Ali uprkos tome sto dosta toga ukazuje da nije kriv nekima ne odgovara sto je na slobodi ix nekih svojih razlicitih razloga.I iako je pusten na slobodu, Daniel(glavni lik) ima problem da se snadje u ''drustvu'' i da bude prihvacen. BAS PREPORUCUJEM!ps.Silvio hvala za prevod
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2017 u 16:07
U meni sve nepreglednijem moru prizemnih,površnih,svedenih i neoriginalnih serija, Rectify stoji kao jedan krajnje specifičan izuzetak. Zapravo, ponegde mi se činilo i da je pisana suviše inteligentno za svoje dobro. LOL

Posle 19 godina samice u zloglasnom paviljonu osudjenika na smrt, u koji je smesten po priznanju silovanja i ubistva svoje devojke u njegovim teen danima, Daniel Holden (jezivo dobar Aden Young) biva pušten na slobodu usled novih saznanja po DNK testu. Ono što sledi, što je i centralna tema serije, je Danielovo suočavanje sa porodicom, svetom odraslih, vezama sa ljudima na koje je potpuno nenaviknut, a tu je i suočavanje sa samim sobom, uz preispitivanje svega u šta veruje.

Tip je proveo previše vremena u gotovo potpunoj izolaciji na mestu sa pravilima koja nisu namenjena ljudima koji će se ikada vratiti na slobodu, a ni nevinima...dok je za Daniela i više nego upitno da li je počinio ikakav zločin. Njegova osobenost, povučenost, nemirna dečačka priroda svemu navedenom nisu činili nikakvu uslugu...te je njegova resocijalizacija toliko mučan, višeslojan, kompleksan i fascinantan proces, da samo takva jedna tema ovu seriju izdvaja od svih drugih, slične joj, koliko ja znam, prosto nema.  Poseban kvalitet dobijamo i stvarno maestralnim ulogama, ovo je definitivno serija kojom dominiraju scenaristi i glumci i pravo je uživanje biti "saučesnik" u celom tom mračnom univerzumu jedne izmučene duše.

Ovo pisah za prvu sezonu, čekao sam da se završi serija, te ću je ovih dana overiti čitavu u komadu.  Preporuka.

Ažurirao puppet_master - 27.Srpanj/Jul.2017 u 16:07
Na vrh
zdenko-lauter View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zdenko-lauter Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2017 u 17:17
Odgledao sam seriju u jednome dahu. Psiholoska drama sa dobrom radnjom, odlicnim glumcima, (posebno glavni glumac) i jezivom zivotnom pricom Daniela i njegove porodice.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2017 u 20:30
Odgledah i ja ostatak prethodnih sedmica (osim četvrte sezone, zbilja mi je bila predaleka)...šta znam, i dalje sam zadovoljan, no osetan mi je bio pad u trećoj već.
Na vrh
zivota-mladenovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zivota-mladenovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2018 u 14:40
KADA SAM PROČITAO KOMENTARE ZA OVU SERIJU ,ZAINTERESOVAO SAM SE PA SAM POGLEDAO SVE ČETRI SEZONE . PRVA SEZONA I MOŽE DA PROĐE A OSTALE BEZ VEZE SUVIŠE SE RAZVODNJAVAJU SUDBINE DRUGIH LIKOVA U SERIJI PA POSTAJE DOSADNA
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.