| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver (2024) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2403 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Rebel Moon - Part Two: The Scargiver (2024)Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2024 u 23:21 |
|
Što je niska ocena?
Prso Snajder ko jajce na Uskrs!
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1508 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2024 u 15:09 |
|
Znaci drugi deo je blagi ocaj,ja ne znam cemu ovo . Prvih sat vremena kao da sam gledao Svedok od Pitera Vira,krupni kadrovi psenice ,kako kose ,leleeee kakva glupost . Drugi deo filma kao zanimljiviji ali pola usporeni snimci ,losa produkcija,gluma ocajnaaaaa ,ma tesko sranje. Verujte mi retko koristim za film ovu rec ali ovaj je po meni i gori od toga.
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2024 u 15:45 |
|
Ama nije...
![]() Film je može se komotno reći tipični netfliksovski mediokritet. Sve unutra je na nekakvoj osrednjoj razini, zanatski prosjek. Ponekad se i takve filmove dade predložiti za gledanje, međutim ovaj pati od sindroma "već viđeno" u svakoj sceni tako da ću zaključiti da eventualno može biti interesantan neiskusnim gledateljima.
Ostali koji iza sebe imaju odgledanih popriličan broj filmova, ovdje nemaju što tražiti niti pronaći. |
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10567 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2024 u 16:02 |
|
Nocas sam bas gledao, meni je los film. Sad se setih zaboravio sam da pogledam nastavak filma Alienoid.
Ažurirao AlexDeLarge - 23.Travanj/Apr.2024 u 18:44 |
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1508 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Travanj/Apr.2024 u 09:56 |
|
I ja nikako da ga pogledam ,mislim na Alienoid,problem je sto moram prvi deo ponovo jer se svasta izdesavalo pa mi treba dosta slobodnog vremena
|
|
![]() |
|
ar8c
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013 Status: Offline Points: 1228 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Travanj/Apr.2024 u 17:16 |
|
Ma meni je ovo skroz OK! Film za čistu razbibrigu. Kome je do umetničkog dojma, dubine i višeslojnosti, naravno da je na pogrešnom mestu. Zabava i opuštanje živaca.
Inače i Zack je generalno sasvim OK, volim da ga pogledam još od ranijih radova (npr. 300) i ostaje veran svom stilu po pitanju tematike, kamere, efekata, slow motion scena i slično. Recimo, nekada davno bih posezao za Staloneom ili Schwarzijem kada bih se uželeo pitke, klišeirane akcije za zabavu. Ili jedno malo rogobatno poređenje, na primer Star Wars. Kultna franšiza uz koju sam odrastao i koja me je prilično formirala kao čoveka, ali koja (po meni) baš i ne stari na najbolji način, te mi se danas čini prevaziđeno i demode. Ako zanemarimo taj neki istorijski značaj koji Star Wars apsolutno poseduje, iz današnje perspektive rame uz rame, Rebel Moon mi deluje slično i ostavlja sličan utisak. A to ne može biti loše. Da zaključim, ne treba biti previše kritičan i očekivati od ovih filmova nešto što u startu nisu zamišljeni da budu. Ljubitelji akcije sa SF oblandom mogu pronaći ponešto za sebe. Barem ja jesam, a imajući u vidu šta se sve štanca, ovo je još i super. Ako sam dobro shvatio, franšiza treba da dobije još koji nastavak i ja nemam baš ništa protiv toga. |
|
![]() |
|
Gvozdenac
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 03.Sijecanj/Jan.2021 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: -1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Svibanj/May.2024 u 10:59 |
|
Čemu ovoliko gluposti ... imaš brdo para, napraviš glup film ...
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |