Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Uputstva
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - real tek hd audio manager
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

real tek hd audio manager

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: real tek hd audio manager
    Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 19:26
Pozdrav, ljudovi!

Prošli puta kada sam radio format sistema (win 7) nekako sam uganjao real tek hd audio manager. Sad tražim na netu i ne mogu da nađem. Dakle, treba mi "ono" u kontrol panelu kako bi mogao da uključim prednji panel na kućištu, za sluške.
Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 20:11
https://www.realtek.com/en/component/zoo/category/pc-audio-codecs-high-definition-audio-codecs-software

Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 23:19
Na vrh
Fokan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 06:22
Samo ti skini "drajver" od 400MB i instaliraj pa će ti se u Control panelu pojaviti "ono" što trebaš.
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 20:37
Zapravo, stvar je prosta. Potrebno je proguglati matičnu ploču i skinuti drajvere baš za nju, inače se "ono" neće pojaviti! U svakom slučaju, hvala!
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2019 u 14:05
I ja imam isti problem, na prosloj maticnu plocu sam imao, ali sada na ova nemam. I koliko vidim u support https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H77M-D3H-rev-11/support#support-dl-driver
nema Realtek.

Ako koristis Windows 10, uradi ovako
desni klik na ikona za zvuk dole kod sat I data ->Spartial Sound-> Cekiraj Windows Sonic for Headphones, za da bi dobio bolji zvuk. 

Ažurirao Numberguy - 26.Listopad/Oct.2019 u 22:20
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2019 u 15:50
Originalno postovano od strane Numberguy Numberguy piše:

I ja imam isti problem, na prosloj maticnu plocu sam imao, ali sada na ova nemam. I koliko vidim u support https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H77M-D3H-rev-11/support#support-dl-driver
nema Realtek.

I opet cu sam sebi odgovoriti. Smile Do sada nisam ni znao da postoi nesto drugo o zvuk na kompjutere osim Realtek, a dok sam trazio na net saznao da VIA HD audio driver imaj isti Audio manager kao i Realtek. 

Ažurirao Numberguy - 26.Listopad/Oct.2019 u 22:21
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2019 u 17:22
Originalno postovano od strane Numberguy Numberguy piše:

I opet cu sam sebi odgovoriti. 

Lijepo je kad nađeš nekoga tko te tako dobro razumije. LOL
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2019 u 17:55
A tražio sam svuda. Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.