Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Queen of the South (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Queen of the South (2016)

Queen of the South

Queen of the South (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

42 min

Autor:

M.A. Fortin
, Joshua John Miller

Glavne uloge:

Alice Braga
  >  Teresa Mendoza
Veronica Falcón
  >  Camila Vargas (as Veronica Falcon)
Peter Gadiot
  >  James
Justina Machado
  >  Brenda Parra
Adolfo Alvarez
  >  Tony Parra
Gerardo Taracena
  >  Cesar 'Batman' Guemes
Pete O. Partida
  >  Tonto (as Pete Partida)
Joaquim de Almeida
  >  Don Epifanio Vargas
Juan Felipe Barrientos
  >  The Charger (as Felipe Barrientos)
Brent Smiga
  >  Eric Watson
Hemky Madera
  >  Pote Galvez
Mark Consuelos
  >  Teo Aljarafe
Jon-Michael Ecker
  >  El Guero (as Jon Ecker)
Joshua Diaz
  >  Zeferino
Sandy Valles
  >  Isabela

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Queen of the South (2016)
    Objavljeno: 22.Svibanj/May.2016 u 23:39

Queen of the South (2016)

Žanr:
akcija, drama, triler

Uloge:Alice Braga, Veronica Falcón, Hemky Madera, Victoria Anuario, Annabelle Jones, Abby Glantz, Juan Felipe Barrientos

Jezik: engleski

Radnja:
Američka verzija istoimene Telemundove sapunice “Kraljica juga” (La Reina del Sur).  Teresa Mendoza rođena je u Culiacánu na obali Pacifika. Ulice njezinog gradića pune su dilera, lopova i korumpiranih policajaca koji su u stanju ubiti bilo koga da ne izgube kontrolu nad trgovinom kokaina između SAD-a i Kolumbije. Ipak u takvom okruženja mlada Teresa proživljava najljepšu ljubavnu priču s odabranikom svog srca, pilotom koji ima tajni život. No uskoro telefon zazvoni, a Teresa se mora suočiti s gorkom sudbinom, njezin odabranik je ubijen, jer je odao previše tajni narko dilera Epifania Varga. Sada su njegovi pomoćnici u potrazi za Teresom te je žele ubiti.

Izvor: http://www.topcinemamovie.com

IMDB

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2016 u 20:18

Prevode radi mirha Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2016 u 00:11

Prva sezona je prevedena, mirha hvala ruza

Na vrh
Lady Grooya View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Lady Grooya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2017 u 22:39
Jedna, za mene, od najboljih krimi-triler serija sa savršenim Mirhinim prevodom. Hvala!
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Srpanj/Jul.2017 u 21:53
Prijevode za 2 sezonu radi mirha 💗
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2017 u 20:46
inzvaredna serija sa izvarednim i odličnim Mirhinim prevodom. Hvala!
Na vrh
dabomba View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj dabomba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2017 u 21:31
I u drugoj sezoni dobra,malo mi vuče na meksičku sapunicu i imam osječaj da bi mogli snimiti 500 epizoda i da se kraj nebi nazirao,malo bolje od ovoga mi je EL chapo...
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 13:28
serija je veoma dodra a za prevodioca / mirha / svaka ćast, kapa dole
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 14:30
dobra serija..dobri prijevodi..
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Srpanj/Jul.2017 u 22:55
šta reći, sem HVALA puno Mirha za prevode !!! gledao sam 1. sezonu, sad ću da budem strpljiv da izađe cela 2. sezona, pa da gledam "u komadu"
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 14:51
Ma MIRHA LEGENDA. HVALA JOJ. :)insaneHugClapWinkdajsve
S'poljubcima do samara...
Na vrh
ALFA stalker View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ALFA stalker Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2017 u 20:39
Admin briše komentar iako ne vrijeđam nikoga a napisao sam da je izgleda prevodioc otišao na more
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2017 u 21:27
admin briše komentare jer ovo je tema o seriji a ne za kukanje za titlovima.Wink
Na vrh
ALFA stalker View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ALFA stalker Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2017 u 22:27
cersei ,,,, pa niko ne kuka nego je neobično da je prošlo podosta dana od izlaska 9. epizode a MIRHAje uvijek izbacivala prevod u dan ili dva ... pa je prokomentarisano da je vjerovatno na moru....... ali ...
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2017 u 21:40
Obnovljeno za 3. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
357644 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 357644 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Kolovoz/Aug.2017 u 09:04
pozdrav svima, dugo sam ovde, ali ne kuckam. meni je ova serija  ravna `Kumu`. naravno nema onoliko poznate glumce, ali  mozda je to prednost. sve je tu, od dna do korumpiranog vrha. granica je masta i kvalitet scenariste i rezisera.
Na vrh
cyd View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cyd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Kolovoz/Aug.2017 u 10:29
Odlična serija kao sve što se zbivaju oko kartela
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Kolovoz/Aug.2017 u 21:45
Ma MIRHA Legenda.WinkClapClapClap
S'poljubcima do samara...
Na vrh
robert-suster View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robert-suster Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2017 u 18:32
Odlična serija.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.