Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Promena kodiranja titlova na Android sistemu
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Promena kodiranja titlova na Android sistemu

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
donvuk View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj donvuk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Promena kodiranja titlova na Android sistemu
    Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2017 u 21:57
Pošto mi se nametnula potreba da preko telefona moram
skidati filmove i titlove i direktno ih prebaciti na USB stick (jer mi je monitor crkao), postavljam Vam pitanje i tražim savjet: Kako na Androidu prebaciti titl iz ANSI koda u UTF? Ja sam pokušao sa mnoštvom aplikacija, sve uzalud.

Ili, da li postoji sajt preko kojeg se može uploadovati ANSI fajl, tamo konvertovati u UTF i skinuti u tom formatu?
Mašta.. To je umeti videti vetar i čuti sneg kako pada; umeti dotaći prstom sumrak na prvom uglu i osetiti na usni sanjivi ukus mesečine.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2017 u 22:01
http://www.motobit.com/util/charset-codepage-conversion.asp

Kad ubaciš srt. fajl i odabereš ulazni i izlazni kod, pre nego
što konvertuješ i preuzmeš fajl promeni ekstenziju izlaznog fajla u polju export to a file, filename,
umesto converted.txt, stavi: converted.srt 

To je to.

Ažurirao Atrahasis - 06.Prosinac/Dec.2017 u 22:04
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
bojan969 View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojan969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2017 u 22:11
Na vrh
donvuk View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj donvuk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2017 u 23:43
Hvala na odgovorima, pomogli ste mi.
Mašta.. To je umeti videti vetar i čuti sneg kako pada; umeti dotaći prstom sumrak na prvom uglu i osetiti na usni sanjivi ukus mesečine.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,155 sekundi.