Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware > Satelitska i zemaljska televizija
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Problem Bnet
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Problem Bnet

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
texas View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj texas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Problem Bnet
    Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2009 u 18:48
    Poštovanje!Nedavno su mi zamjenili stari analogni i postavili novi digitalni kao i svim pretplatnicima.Međutim imam sve veće probleme.Vhs koji mi je imao svih 60 programa,više ne prepoznaje ni jedan,kod memoriranja isšalta samo prazne programe.Dvd recorder koji je primao svih 60 na analognom,sada je spao na 30 i nešto malo.Dosta programa ne prepoznaje više.Kada recimo preko dekodera nešto hoću snimiti,mogu snimiti samo onaj program na kojem je namješten,i i ništa drugo,jer dvd record.ne možeš na scart izlazu programirat na 5-6 programa za snimit.Postoji li neki način za prebacivanje iz digit.u analogni signal,kako bih mogao nastaviti snimati kao i prije,jer plaćam veliku pretplatu,a sve manje mogu koristiti snimanj.Hvala na odgovorima.
texas
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2009 u 19:02
Koliko ja znam ne mozes, zato jer sve ide preko njihovog receivera sa karticom pa je moguce snimat samo program koji je trenutacno namjesten.

A ovih 30 analognih ce ostat jos neko vrijeme
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.