Replicas (2017)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=92168
Datum ispisa: 26.Lipanj/Jun.2026 u 10:53 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Replicas (2017)
Objavio: titlovi.com
Tema: Replicas (2017)
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2019 u 22:42
|
Prevod je uradio Bakica47 👍
|
Odgovori:
Objavio: djcvrle
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2019 u 19:49
Objavio: bgvracar
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2019 u 21:22
|
Ništa specijalno. Bezbroj puta, prežvakana tema.
|
Objavio: mile969
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2019 u 12:50
|
Retko loš, neočekivo glup film. Odgledao ipak do kraja, sve misleći nešto će se promeniti. Trejler upakovan kao da sf godine, međutim sve jetalo na tome
|
Objavio: Diana0000
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2019 u 18:07
|
meni je bio dosadan i prepun nelogičnosti. svi znamo da gledamo filmove a ne stvarnost, al ne volim kada je tako očigledno kako se radi o bajci. al se slažem za završnom riječi recezenta
|
Objavio: klackalica
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2019 u 22:01
|
Sve u ovom filmu je jeftino, ne tako loša priča koja je očajno razrađena, očajna, čak ni B-, nego Š produkcija... Ovde je najmanji problem glup i zbrzan kraj. Kijanu (kao jedan od producenata) je samo poslužio kao mamac za gledanost.
|
Objavio: Boxter7
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2019 u 16:15
|
Upravo tako, tema je odlicna ali jako, jako lose razradjena prica. Bas steta...
|
Objavio: Master Yoda
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2019 u 21:49
|
Dugo vremena nisam gledao ovako loš film! Potpuno razočaranje! Savet onima koji nisu gledali - PRESKOČITE! Totalni gubitak vremena..
|
Objavio: vladimir-jeger
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2019 u 02:31
|
Nije mi jasno kako neko ko se bavi pisanjem ne zna razliku izmedju "jer" i "je l'" ... "Akcije ima, jel, naravno, tu su i bad guys" je l, skraceno od je li koristi se u upitnim recenicama, a tebi ovde ide JER
|
Objavio: Boozywoozy
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2019 u 11:26
Master Yoda piše:
Dugo vremena nisam gledao ovako loš film! Potpuno razočaranje! Savet onima koji nisu gledali - PRESKOČITE! Totalni gubitak vremena.. |
Hvala. Bas se dvoumio da pogledam ali uspio si me odgovoriti,jedva... 😁
------------- Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
|
Objavio: bokidante
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2019 u 16:29
|
Meni je film prosječan, a tko ga nije pogledao, neće ništa propustiti. Od mene nategnuto 5/10
|
Objavio: PALASUS
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2019 u 10:03
|
Meni je bio film prilično dobar. 6,8/10
|
Objavio: booshman
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2019 u 16:19
|
Film nije ispunio moja očekivanja. Dobra glumačka postava ali priča me nije privukla. U svakom slučaju ogledati jednom.
|
Objavio: hcpunkoi
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 08:43
|
Teškom mukom odgledano do kraja samo zato sto me mrzelo da uploadujem neki drugi film na USB. Mislim da je ovo presudno ''naivne i pomalo nedorečene priče'' samo, ja bih ovo ''pomalo'' zamenio sa ''veoma'' ... a isto bih dodao i ispred ''naivne'. Samo za vernike zanra i K. Reevsa.
|
Objavio: radukic
Datum objave: 12.Veljaca/Feb.2019 u 23:24
|
Ocekivao sam vise.Ocena 6/10.
|
Objavio: protectore
Datum objave: 08.Listopad/Oct.2019 u 23:09
|
Vise nelogicnosti i pretjeranosti u filmu prave ljubitelje SF zanra ipak nece odbiti.
|
|