Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
Opis foruma: Ovdje možete naći informacije o filmovima
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=83984 Datum ispisa: 10.Lipanj/Jun.2026 u 10:54 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: The Edge of Seventeen (2017)Objavio: insideman
Tema: The Edge of Seventeen (2017)
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2017 u 21:15
http://www.imdb.com/title/tt1878870/" rel="nofollow - Žanr: Komedija / Drama
Scenario: Kelly Fremon Craig
Režija: Kelly Fremon Craig
Glavne uloge: Hailee Steinfeld, Woody Harrelson, Kyra Sedgwick, Haley Lu Richardson, Blake Jenner, Hayden Szeto
Godina proizvodnje: 2016
Zemlja porekla: SAD
Trajanje: 104 min
The Edge of Seventeen je novi film koji se bavi temom odrastanja - iskren i često urnebesan pogled na temu kako je odrastati kao žena u današnjem modernom svetu.
Svako zna da je odrastanje teško, pa tako život nije ništa lakši za srednjoškolku Nadine (Hailee Steinfeld), kod koje već počinje da se budi radoznalost kada njen popularni stariji brat Darian (Blake Jenner) počne da se zabavlja sa njenom najboljom drugaricom Kristom (Haley Lu Richardson). Odjednom, Nadine se oseća usamljeno, sve dok joj neočekivano drugarstvo sa brižnim mladićem (Hayden Szeto) probudi tračak nade da stvari ipak nisu tako užasne.
Odgovori: Objavio: CSInvestigator
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2017 u 22:41
Meni je ovaj film baš prijao.
Glumačka ekipa solidna, scenario takođe. Nije tipačan tinejdžerski film, više nekako porodična drama sa tinejžerskim problemima, koja je usput i komična. Hejlin lik je baš dobro napisan, pogotovo njen sarkazam, kritike i odgovori u konverzacijama. Scene između Hejli i Vudija su odlične.
Preporuka za jedno feelgood opuštajuće popodne
------------- Your soul could never grow old, it's evergreen
Objavio: insideman
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 02:42
Oseća se od prve scene da je ovo vrlo lična priča autorke. Mene su privukle sjajne scene sa Vudijem iz trejlera, što i jeste cilj svakog trejlera, ali sve ostalo mi je bilo previše tinejdž i mlako, s tim što smatram da ovo može biti kontra produktivan uticaj na gledaoce uzrasta glavnog lika.
Objavio: Atrahasis
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 04:22
Dobar film. 9/10
-------------
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Objavio: sirivangrozni
Datum objave: 03.Travanj/Apr.2017 u 21:21
Dobar, zabavan, preporuka
Objavio: Maja983
Datum objave: 02.Svibanj/May.2017 u 22:58
Simpatican.To je onaj period tinejdzerski kad mislis da sve znad,da si uvek u pravu i da se svet vrti oko tebe.Svakako moja preporuka.