Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Južnokorejska krimi-akciona komedija najgledanija (22.09.2024.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=105935
Datum ispisa: 26.Lipanj/Jun.2026 u 18:27
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Južnokorejska krimi-akciona komedija najgledanija (22.09.2024.)
Objavio: Oldeuboi
Tema: Južnokorejska krimi-akciona komedija najgledanija (22.09.2024.)
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2024 u 15:03
Krenuo je žestoko, blizu šest miliona ulaznica za devet dana.



Odgovori:
Objavio: JoxerTM
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2024 u 15:48
Kako to: svojevrsni.
Nastavak je pravi pravcati, nije nikakav sumnjivi.

Zašto je najgledaniji, zato jer osim glumačkih legendi koji samo svojim pojavljivanjem prodaju neki film, kao i prvi Veteran ovaj je krcat humorom i praćenjem stvarnih ljudi u korumpiranoj državi.
Nikakvi i bogati plaču Beverli Hilsi trice i kučine.
Nema u korejaca "ja sam tvoja sestra" ili "ti si moj otac" scenarističkih idiotizama, nego se, kao mi, poštapalački međusobno šalju u 3PM.


Objavio: Mizi
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2024 u 16:52
Originalno postovano od strane Oldeuboi Oldeuboi piše:

Krenuo je žestoko, blizu šest miliona ulaznica za devet dana.


Je li?

Pa šta!

Imamo mi s tim većih....


Objavio: bgvracar
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2024 u 17:57
Meni se prvi deo uopšte nije svideo (ako govorimo o nastavku "Veterana"). Mutljavina svega i svačega sa bezveznom krimi radnjom i istim takvim humorom. Mislim, odgledaću i nastavak, ali ovo nije nešto što željno očekujem. Generalno me korejski gangsteraj nije nešto kupio (uz par izuzetaka), za razliku od nekih drugih žanrova gde su znali da briljiraju.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 22.Rujan/Sep.2024 u 22:56
Meni je.
Nije da sam htio nastavak, ne treba svemu snimati nastavke ili predstavke, ali za ovaj se neću buniti.



Objavio: beogradski
Datum objave: 23.Rujan/Sep.2024 u 12:26
Pustio sam trejler chak dva puta i dalje ne znam ) izbgavam koliko mogu ako negde ima komike. Sad sam pogledao trejler i za prvi deo i iskreno nije mi se svideo i necu ga gledati ) BTW, korejsku kinematografiju sam pre gledao chesce ali sam opet u poslednje vreme naleteo na nekoiko dobrih a za ovaj cu razmisliti da li cu ga gleedati )



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk