Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Perfect Days (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Perfect Days (2023)

Perfect Days

Perfect Days (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Savršeni dani

Godina:

2023

Žanr:

drama

Trajanje:

124 min

Režija:

Wim Wenders

Scenarij:

Wim Wenders
, Takuma Takasaki

Glavne uloge:

Atsushi Fukazawa
  >  Kat-Chan
Bunmei Harada
  >  Priest
Masahiro Kômoto
  >  Bar Owner
Long Mizuma
  >  Businessman
Miyako Tanaka
  >  Old Lady with Brush
Taijirô Tamura
  >  Regular
Soraji Shibuya
  >  Kid
Reina
  >  Kid
Shunsuke Miura
  >  Bath House Owner
Gan Furukawa
  >  Old Man
Yuriko Kawasaki
  >  Mother

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Perfect Days (2023)
    Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2023 u 09:35
Fantastično. Otkrijte radost običnog življenja. Što bi pesnik rekao "ne htijući ništa osim života".
Na vrh
peromare View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj peromare Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2024 u 21:19
Hvala musketaru! Hvala Dartanjan!
Na vrh
aleksandar-kojic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj aleksandar-kojic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2024 u 23:40
Tako jedinstveno, tako sjajno.Jednom rečju: BRILIJANTNO. Film me totalno razbio. A tek MUZIKA! Svaka pesma je tako dobro odabrana i tako se precizno uklapa u scene,kao da opisuje osećanja glavnog glumca. Patti Smith sa svog albuma "Horses","The House of the Rising Sun" i to japanska verzija,a tu su i Lou Reed,Van Morrison i Otis Redding. Ceo film je telesni doživljaj a ne samo mentalni. Sva čula su u igri...I za kraj veličanstvena Nina Simone,kao da je Wenders hteo da ubije gledaoce na kraju!

"Oh, freedom is mine!
And I know how I feel
It's a new dawn
It's a new day
It's a new life for me
And I'm feeling gooooooood..."
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2024 u 00:20
Slazem se super film, eto da pogledam Tótem i butanski The Monk and the Gun , mada mozda mi se od datih, koji su u nominaciji za ... (finski mi ima jednu manu, nepotrebno ubacuju nesto godinama, oni imaju razlog ali preterase,  susedi nemaju,  a tek  Norvezani i Danci, posebno pisci , ali hajde) , nebitno ali spadaju u neku ruku ,  ipak najvise dotakao, rekoh ima nekih stvari koje mi se ne svidjaju, ali definitivno, The Promised Land, eto na forumu sve super ostvarenja, i preporuka, osim bezveznih komentara za film od  Kore-ede, mada ko je gledao njegove filmove zna sta da ocekuje, hajde mozda je `najneutralniji`  Shoplifters.

Dobro g. Kojic to dozivljava intenzivnije WinkThumbs Up, ja opet klasicnu muziku u filmovima.

Ažurirao AlexDeLarge - 28.Sijecanj/Jan.2024 u 00:43
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.