Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Peppermint (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Peppermint (2018)

Peppermint

Peppermint (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, akcija, triler

Trajanje:

102 min

Režija:

Pierre Morel

Scenarij:

Chad St. John

Glavne uloge:

Jennifer Garner
  >  Riley
Erin Carufel
  >  Dr. Dubois
John Gallagher Jr.
  >  Carmichael
Jeff Hephner
  >  Chris North
Method Man
  >  Agent Barker
John Ortiz
  >  Moises
Pell James
  >  Peg
Chris Johnson
  >  Mickey
John Boyd
  >  Marvin
Tyson Ritter
  >  Sam
Annie Ilonzeh
  >  Inman
Kyla-Drew
  >  Maria

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Peppermint (2018)
    Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 16:24
Meni ovaj film obećava. I Jennifer Garner je odlučan izbor za vodeću rolu.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 22:06

Ne znam, skeptičan sam prema ovom filmu. Everly (2014) je zadnji film koji sam gledao a koji je bio u fazonu žena sa pucom. Sniman je u Beogradu koji se nije video.

Za mene je Ferarin Ms .45 (1981) i dalje nenadmašan. Bar u klasi ženskih osvetničkih filmova.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 22:36
ma ne kazem da ce biti hit ali da ce se mci odgledati a Everly je katastrofa
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 23:02

Postoji i rimejk Ferarinog filma u kom glumi Mila Jovović. Ipak je otiginal bolji.

Za ovaj Pepermint ću znati kakav je posle konzumjacije. Ko zna, možda me iznenadi. Bar su odabtali pravu ženu da drži pucu.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 23:29
a koji je to film sa Milom Jovoviv rimejk?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 23:36

Originalno postovano od strane beogradski beogradski piše:

a koji je to film sa Milom Jovoviv rimejk?

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 13:22
aaa gledao sam i to bas skoro, igraju Stiven Dorf i onaj odvratni Angus Mekfejden. Dobar film. A mila Jovovic je bas za takve neke uloge.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 13:42
Na prvi trailer već viđena nerealna priča da se edna osoba na#ebe mamkata na celiot gang. Ministarstvo pravde bi trebalo da bude sponzor prikazivanja ovog filma na državnoj TV u poruku "Nemojte više da kukate, ima i mnogo gore, bar u Holivudu". :) Dženifer sam gledao u vrednom pomena Valentine's Day 2010. Brus Vilis with boobs, texas, Houston girl, što da se ne baci pogled. Zna se kraj filma verovatno. :(
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 14:31

Pretpostavio sam da je tako. Da je mlađa dobar izbor bi bila tetka Sintija Rotrok (Cynthia Rothrock).
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 14:59
Ne slazem se. Ona je bila za borilacke vestine )
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 15:09

Bila je fenomenalna. Sad je već žena u godinama.

Mislim da ćemo se složiti da bi ovo bila odlična uloga za Šarliz Treron. Onaj grozomotni Eon Fluks sam gledao i upamtio samo zbog nje. Još je u formi, tako mi Atomske plavuše.

Bežim sa teme, posle ovoliko komentara moram da konzumiram Pepermint.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 16:24
E Stole, uvek je lepo videti Šarliz. Aeon Fluks je koliko se sećam loš sf film a Atomska plavuša takođe nije nešto, zapravo loš film. Ali Šarliz u Pepermintu bilegla kao kec na 10, mada, meni je Dženifer Garner kao glumica sasvim ok. I da dodam, sećam se i ja filmova Sintije Rotrok, npr. da li beše Martial Law, imao je dva dela, igrao je i Džef Vinkot, takođe tadašnja zvezda b produkcije i borilačkih veština. Kao i npr i onaj, kako beše..da li Ričard Norton. OK je Dženifer Garner, pamtim je još iz serije Alias. I IgaBiva, ja i ne bih toliko napao ovaj film. Ovaj toliko kritikuješ a veličaš neke glupe horore.. A Aus dem Nichts nema veze sa Pepermintom, jer je ovaj drugi baš ono akcija. A Morel recio iza sebe ima baš loš film From Paris with Love, jeste tu dobar stajling Travolte ali film kao film... Prestrog si bio sa recenzijom Peperminta.
Na vrh
Kokonino12 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kokonino12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2018 u 23:34
Mogu samo napisati odličan film , osvježenje ali kao i predator bačen sastrane u neke male dvorane 

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 00:13
Meh... Volim Dženifer još od serije Alias, ali film je jako loše odrađen... Najpre mu fali razrađeniji i smisleniji scenario, a zatim i soundtrack i mračnija atmosfera...
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2018 u 17:15
Prijevod je najavio MaurinhoRi ⚡
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2018 u 03:05
Losiji film nisam gledao u poslednje vreme !
Na vrh
ROCCAFORTE, BELGRADO View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ROCCAFORTE, BELGRADO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2018 u 16:34
Ma dajte,trazite neku umetnost u low-budget filmu,FILM JE IZUZETNO ZABAVAN,ako hocete da ispalite 90 ak minuta ,nema pretenzije da bude kvazi umetnicko delo kao npr Juzni vetar
Na vrh
skype6 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj skype6 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2018 u 16:43
Ne treba ocekivati neku melodramu ovde. Film nije los, za jedno popodne, vece...
Na vrh
mindhunter04 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mindhunter04 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 20:50
Na osnovu trailera, ocekivao sam mnogo vise. Uzalud potrosenih 90 minuta.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2019 u 12:30
Ne znam dali mi je ovaj ili ovogodisnji Predator najgori film koji sam gledao u 2018.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.