Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Peaky Blinders (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Peaky Blinders (2013)

Peaky Blinders

Peaky Blinders (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Birmingemska banda

Godina:

2013

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

60 min

Autor:

Steven Knight

Glavne uloge:

Paul Anderson
  >  Arthur Shelby
Joe Cole
  >  John Shelby
Cillian Murphy
  >  Thomas Shelby
Sophie Rundle
  >  Ada Shelby
Helen McCrory
  >  Aunt Polly
Ned Dennehy
  >  Charlie Strong
Finn Cole
  >  Michael Gray
Ian Peck
  >  Curly
Packy Lee
  >  Johnny Dogs
Harry Kirton
  >  Finn Shelby
Iddo Goldberg
  >  Freddie Thorne
Sam Neill
  >  Inspector Chester Campbell
Aimee-Ffion Edwards
  >  Esme Shelby
Annabelle Wallis
  >  Grace Burgess
Tony Pitts
  >  Sergeant Moss

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Peaky Blinders (2013)
    Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2013 u 14:24

Peaky Blinders (2013)

Žanr:
drama

Uloge: Paul Anderson, Cillian Murphy, Sam Neill, Joe Cole, Iddo Goldberg, Alfie Evans-Meese, Sophie Rundle, Helen McCrory

Jezik: engleski

Radnja:

Nakon završetka I svetskog rata, Tomas Šelbi i njegova porodica nalaze se na čelu najozloglašenije i najmoćnije bande u Birmingemu - zarađuju novac od kockanja, reketiranja i na crnom tržištu. Tomasu se ukazuje prilika da napreduje kada sanduk sa oružjem nestane iz fabrike oružja, ali ministar u Vladi, Vinston Čerčil, šalje nemilosrdnog načelnika policije iz Belfasta kako bi zaveo red u gradu kriminala i vratio oružje.

IMDB

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
BOPE View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BOPE Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2014 u 19:22
kakva je ova serija, jel ičemu?
Na vrh
2milosh2 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 2milosh2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2014 u 14:52
Super je serija
Na vrh
direktnojug View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj direktnojug Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2016 u 23:24
Idemoooooo, treca sezona samo sto nije, jedva cekam... 5. Maj !!!
Na vrh
Vvesko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Vvesko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2016 u 02:34
I krenulo je.... Treća sezona je večeras počela...

titloviekipa

Evo i trejlera...

faithlessmary
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2016 u 10:38
ovo je serija koju svi hvale a nitko ju ne gleda lol
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2016 u 12:45
Ja gledao, a ne hvalim.   LOL
Gledao nekoliko epizoda i odustao zbog glavnog glumca koji je najgori i kad je počela tematika iz špansko-brazilsko-turskih serija. Za takav lik totalno promašen odabir glumca, Cillian Murphy, feminiziran, napućenih usana, priča kao pod sedativima. Inače, tematika mi je odgovarala i dosta je realistično snimljeno. Šteta!  Unhappy

Na vrh
stevan-paunov View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj stevan-paunov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2016 u 14:41
ALO DAJTE PREVOD ZA 3 SEZONU LEPOTANI!
Na vrh
let4mi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj let4mi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2016 u 15:22
extra serija... 2 sezone odgledane za 7 dana... tematika...muzika...fotografija... sve po mom ukusu...
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2016 u 00:47
Obnovljeno za 4. i 5. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 23:11
ja sam siguran da cu ovu seriju gledati barem jos jednom ... fenomenalan spoj glumacke ekipe za takav jedan scenario, uz perfektno odabranu muziku, kostimografija ... po meni ocena za ovu seriju bi bila cista 9-ka ... a videcemo kako odrade jos dve sezone, pa mi nece biti tesko :-) da budu na samom vrhu
Na vrh
gogim View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gogim Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 23:23
odlična serija a pogotovo ako je potpisuje tom hardy a i glumi nema se šta više reći
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2017 u 07:57
Mene malo podsjeća na "Boardwalk Empire" , što je skroz OK i jedva čekam nastavke serijala.Vrlo napeto i sa stilom napisano.Gledanje s ruba stolice,fotelje ili taburea.Ajmo PEAKY...
Everything is a joke !
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2017 u 22:55
Na vrh
slobodan-stojicevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slobodan-stojicevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2017 u 06:32
Podseca na Boardwalk Empire, a atmosferom malo i na Taboo, sto ne znaci da nije originalna. Muzika je fantasticna, jako osvezavajuca. Gluma je dobra, likovi zivopisni. Preporuke
Na vrh
ezili-freda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ezili-freda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 21:24
Odlična serija po meni i glavna muška uloga :)
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 21:57
Serija je vrh, vrhova. Ulazi u klub kultnih definitivno. Ovo se mora odgledati. Uzgred, Taboo može podsećati na Peaky, a Senke nad Bjelom, definitivno su preslikale atmosferu iz ove fenomenalne serije.
Moja ocena 10/10.
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2017 u 21:38
nema sanse da pocnem gledati 4. sezonu sve dok se ne zavrsi i budu gotovi prevodi - kako sam odgledao prve 3 sezone u dahu, tesko bi mi bilo da cekam 10-tak dana na sledece epizode .- za mene ova serija ima skoro cistu 10-ku
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Prosinac/Dec.2017 u 13:46
ćekam sve od sezone-poslije komentar,inače do sada serija super
Na vrh
lunkraljponoci View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lunkraljponoci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Prosinac/Dec.2017 u 15:23
Slažem se sa Platanom da serija ulazi u krug kultnih.Svaka preporuka za pogledati.Ocena cista 10-ka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.