Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Oxygène (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Oxygène (2021)

Oxygène

Oxygène (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kisik

Godina:

2021

Žanr:

drama, fantazija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

100 min

Režija:

Alexandre Aja

Scenarij:

Christie LeBlanc

Glavne uloge:

Mathieu Amalric
  >  M.I.L.O
Mélanie Laurent
  >  Elizabeth 'Liz' Hansen
Marc Saez
  >  Inspecteur
Malik Zidi
  >  Léo Ferguson
Cathy Cerda
  >  Alice âgée
Lyah Valade
  >  Liz enfant
Eric Herson-Macarel
  >  Capitaine Moreau
Laura Boujenah
  >  Alice Hansen
Anie Balestra
  >  Femma agée

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Oxygène (2021)
    Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 08:35
meni lično, nije loš, čak što više prilično dobar nisko budžetni SF filmić. 6,5/10
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 09:31
Alexandre Aja? Ovo se gleda..
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 19:25
Dobar
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2021 u 08:57
Nije loš, mada mi je relativno slični Buried (2010) bio bolji. Zapravo sam mislio da će mi ovaj biti bliži, volim sci-fi, Aja je znao da pretvori film u zlato, ta volim čak i njegovu Hills have eyes verziju, nije mi se odveć dopao samo onaj friški olujno-aligatorski Crawl koji je snimao kod nas.

Kako bilo, Oxygene je ok, dovoljno napetosti, zainteresovanosti za ono što sledi, divim se autorima koji se odluče za boj sa jednim likom u malo prostora, nije lako ugrabiti nečiju pažnju i držati gledaoca za gušu sat i po sa time. Ovome to polazi, u najvećoj meri, za rukom, kamerom kako god.

Ažurirao puppet_master - 18.Svibanj/May.2021 u 09:02
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2021 u 00:14
Prijevod je uradio payutti 👍
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 14:19
Nista od ovog dobro nisam ocekivao.Bice to kao neka histerija, plac nad sopstvenom sudbinom, pa i slabi pokusaji izbavljenja iz situacije.Ima tu svega ovoga ali sasvim pristojno upakovanog a i jos po neceg interesantnog.Izvucen je mislim maksimum i ja ga odgledah i nije mi ni zao.Hvala na prevodu
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.