Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ostajemo online! (30.01.2024.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Ostajemo online! (30.01.2024.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ostajemo online! (30.01.2024.)
    Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 22:05
Dobro
Na vrh
Snap View Drop Down
member
member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Snap Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 22:31
I neka :-)
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 23:21
👍👍👍
Na vrh
ejsventura View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ejsventura Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 23:28
oki
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 00:57
EXTRA!!!!!!!!!!
Na vrh
Mustafaa13 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mustafaa13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 01:05
Što se tiče sajta dobro je da se ne zatvara a prijevode sam sve skinuo i nema puno giga da budem iskren za svaki slučaj sam napravio bekup
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 01:49
Samo da nas zdravlje posluži, živjeli!

Na vrh
Mr. Nidza View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Mr. Nidza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 09:48
Уздравље!
Na vrh
MiKi145 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj MiKi145 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 12:46
Daj boze da ostanete carevi ste majke mi :)
Na vrh
Ironhide View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Ironhide Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 13:35
Bravo! Imate moju podršku.
Na vrh
leon2 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj leon2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 14:24
yeeeeeeees
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 15:30
Hajde i ja onda da kažem, konačno, nešto za dnevnik

Da smo mi živi i zdravi, kume. drugaribubba2
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 15:42
Makaršta?
Intervjuirali te oko ovog sajta za RTS dnevnik? Geek
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 15:45
Nemo' me zamajavaš, ima da me briše Ljubičica LOL

Ma ne, nego kao Dnevnik, bitne vesti i to sve, pa kao ja sav happy što ću biti na televizORU. LOL

Nije makaršta. Pa šta da kažem drugo, na svu muku? LOL

Eto recitac'ja, ima i pesmica, i to je to

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 16:09
Nemoj rec'tacije molim te, dosta mi je repa za 10 života, makni mi to.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 19:26

cudak  titlovibend
Na vrh
Ordinary View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ordinary Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 20:55
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Makaršta?
Intervjuirali te oko ovog sajta za RTS dnevnik? Geek

neki link?
Normal's Overrated
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 21:27
Ne obaziri se na Joxerove umotvorine, kakav intervju, kakvi bakrači, njemu je Queen - rap LOL 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 21:29
Znaš ti dobro na što sam ja mislio. Definitivno ne na video u prilogu.

No, pustimo to. Pričekajmo ponoć da vidimo je li Pepeljuga zbrisala doma ili ju je sredila ivil stepmadr.

Ažurirao JoxerTM - 31.Sijecanj/Jan.2024 u 21:36
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 21:33
Pa i ti znaš na šta sam ja mislio pa svejedno zbunjuješ ljude, dnevnik je moja ironija, sveukupno recitac'ja, dodadoh i pesmicu, mada ne kažem, lepo je komplikovati sve LOLLOL

I sada će nas brisati, onda džaba svih tih suza na kiši LOL

Druže Nikola, forumski drugari, usputni skidači titlova, stalni skidači titlova, lokalno osoblje i dežurna smetala, vredni prevoditelji, biće da ćemo izgurati i ovu krizu, kao i svaku drugu. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.