Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Objavljen trejler za indijski fantasy spektakl (21.07.2023.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Objavljen trejler za indijski fantasy spektakl (21.07.2023.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Objavljen trejler za indijski fantasy spektakl (21.07.2023.)
    Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2023 u 22:42
Izgleda ekstra, ali ako je priča debilna...
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2023 u 14:24
Indijski filmovi nisu za svakoga.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2023 u 17:11
Baš mi je ortak/kolega pričao juče o svom neponovljivom bioskopskom iskustvu sa čitavom familijom, po sredi je bio film "Seti se moje pesme" kada je cela vražija sala plakala u glas, kao da je Tito umro ili već tako nešto naopako. Bio je popularan i kasnije, u VHS eri dok sam radio u video klubu, hajde ne naravno svima, sto ljudi, sto ćudi, tek se nadovezah na to "nisu za svakoga". Podrazumeva se, za ma koji tip filmova, podneblje, kulturu, stil, šta god, no indijski se vraćaju međ šire mase već neko vreme, eto čak i gromoglasno sa ovogodišnjim Oskarima. Meni se pa trenitno gledaju zbog plesa na prvom mestu, no odakle mi vreme sada i za filmove sa strandardnim trajanjem. Jbg, biće svega, pa i indijskih filmova.

(oma se setim scene iz Gipsy Magic, kada se lik koji tumači Miki Manojlović svađa sa hanumom, i hajde sve-sve, no kada mu je konačno, iz besa, počela cepati plakate indijskih filmova koje ovaj drži na zidovima sobe, ovaj konačno pada u vatru i paniku "Ne moji indijanskiti posteri!!!!" LOLLOL). 
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2023 u 17:56
Probaj, Mizi, možda pre britanski filmić, neka sa malo (više) karija, npr "Bend it like Beckham
Meni je bio svojevremeno zabavan a eto čak i nije indijski. Approve Još ja ne podnosim fuZbal. 

(Puppet vrcka guzičicom i pravi talase rukama happy2taman song za ova vrućO vremena, "how you feelin'? - Hot, hot, hot")

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.