Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Numb3rs (2005)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Numb3rs (2005)

Numb3rs

Numb3rs (2005)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Zakon brojeva

Godina:

2005

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler

Trajanje:

43 min

Autor:

Nicolas Falacci
, Cheryl Heuton

Glavne uloge:

Rob Morrow
  >  Don Eppes
David Krumholtz
  >  Charlie Eppes
Judd Hirsch
  >  Alan Eppes
Alimi Ballard
  >  David Sinclair
Navi Rawat
  >  Amita Ramanujan
Dylan Bruno
  >  Colby Granger
Peter MacNicol
  >  Dr. Larry Fleinhardt
Diane Farr
  >  Megan Reeves
Aya Sumika
  >  Liz Warner
Sophina Brown
  >  Nikki Betancourt
Sabrina Lloyd
  >  Terry Lake
Michelle Nolden
  >  AUSA Robin Brooks
Lou Diamond Phillips
  >  Agent Ian Edgerton
Leslie Silva
  >  M.E. Ridenhour
Kathy Najimy
  >  Dr. Mildred Finch

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
roNNa_taproot View Drop Down
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Numb3rs (2005)
    Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2010 u 21:13

Numb3rs  je američka TV serija producirana od strane braće Ridleyja i Tonyja Scotta. Serija prati specijalnog agenta FBI-a, Dona Eppesa (Rob Morrow) i njegovog brata, matematičkog genija, Charliea Eppesa (David Krumholtz), koji pomaže Donu u rješavanju zločina za FBI. Tvorci serije su Nicolas Falacci i Cheryl Heuton, producent je TV mreža CBS Paramount Network Television, a emitira se na CBS mreži u SAD-u. Također se prikazuje na Five US i ITV3 u Ujedinjenom Kraljevstvu, iako se, također, prikazivala u kasnonoćnom terminu na ITV mreži jedan kratak vremenski period.

Serija se fokusira podjednako na odnose između Dona Eppesa, njegovog brata Charliea Eppesa i njihovog oca, Alana Eppesa (Judd Hirsch), i njihovih napora prilikom rješavanja zločina, u Los Angelesu. Tipična epizoda počinje sa zločinom, kojeg kasnije istražuje tim FBI agenata, koje vodi Don, uz pomoć svog brata Charliea, kao i uz pomoć Larrya Fleinhardta (Peter MacNicol) i/ili Amitae Ramanujan (Navi Rawat). Putokazi koje Charlie daje koristeći se matematikom uvijek se pokažu ključnim pri rješavanju slučajeva.

Kada se kriminalistika i matematika udruže donose odgovore na najkompleksnija pitanja u najokrutnijim zločinima. Clap

IMDB.COM

Numb3rs Titlovi

Ažurirao icemaher - 06.Veljaca/Feb.2013 u 18:32
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
icemaher View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2010 u 23:18
Evo Ronna teme i za Numb3rsBig smile
Nadam se da cu nekad i ovo gledatiBig smile
Na vrh
roNNa_taproot View Drop Down
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2010 u 23:50
Uuuu, i like it  Clap
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Ožujak/Mar.2010 u 00:12
pogledao sam par nastavaka,mislim da se prikazivala na novoj,ok je serija,,ali meni ništa posebno..koliko ti ima kriminalističkih serija da mi se zavrti u glavi...ronna pogledaj MONK-A..preluda serija..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.