Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novi Oliver Stone (14.08.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Novi Oliver Stone (14.08.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Novi Oliver Stone (14.08.2018.)
    Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2018 u 01:27
Ne znam da li da tugujem ili da se veselim. Čika Oliver je ozbiljno podbacio u ovom milenijumu u onom u čemu je bio više nego dobar. Mislim na igrane filmove, sa dokumentarcima je to drugi slučaj, tu ga odlično drma Hercogov sindrom. Videće se na šta če ova porodična saga u najavi da liči.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2018 u 14:38
Zanimljivo. Slažem se što je Stole Haringa napisao. I nije da je imao neke dobre filmove u poslednje vreme, ne računajući dokumentarce. Snowden npr. još uvek nisam gledao, ali meni lično filmovi poput Savages, Wall Street: Money Never Sleeps, W. , World Trade Center a i Alexander, se nisu dopali. Dok recimo Platoon je jedan od mojih omiljenih filmova. U Turn zanimljiv i dobar film. JFK takođe sve pohvale, kao i Salvador, The Doors, Born on the Fourth of July, Heaven & Earth, Wall Street, dok Any Given Sunday, Nixon i Natural Born Killers su nešto slabiji. Ovaj poslednji pomenuti i Savages su pomalo konfuzni.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Kolovoz/Aug.2018 u 23:59

Sad moram ja da se složim sa gore napisanim. Mogu da dodam da sam gledao film o Snoudenu koji je urađen u nezavisnoj produkciji. Mislim da sam ostavio komentar u temi koja je posvećena filmu.
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Kolovoz/Aug.2018 u 15:18
Slažem se sa gore napisanim komentarima.

Ne očekujem mnogo od filma.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Kolovoz/Aug.2018 u 15:47
Da dodam, Benicio Del Toro je bas dobar glumac. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.