Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nocturnal Animals (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Nocturnal Animals (2016)

Nocturnal Animals

Nocturnal Animals (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Noćne životinje

Godina:

2016

Žanr:

drama, triler

Trajanje:

116 min

Režija:

Tom Ford

Scenarij:

Tom Ford
, Austin Wright

Glavne uloge:

Laura Linney
  >  Anne Sutton
Amy Adams
  >  Susan Morrow
Isla Fisher
  >  Laura Hastings
Jake Gyllenhaal
  >  Edward Sheffield
Jake Gyllenhaal
  >  Tony Hastings
Michael Shannon
  >  Bobby Andes
Michael Sheen
  >  Carlos
Franco Vega
  >  Driver
Aaron Taylor-Johnson
  >  Ray Marcus
Andrea Riseborough
  >  Alessia
Armie Hammer
  >  Hutton Morrow
Karl Glusman
  >  Lou
Bobbi Salvör Menuez
  >  Samantha Morrow
Ellie Bamber
  >  India Hastings
Imogen Waterhouse
  >  Chloe
Robert Aramayo
  >  Turk

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
direktnojug View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj direktnojug Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nocturnal Animals (2016)
    Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2016 u 22:46

Žanr:
Drama / Triler

Režija:
Tom Ford

Glavne uloge:
Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon

Radnja filma:
Vlasnica umetničke galerije progonjena je romanom svog bivšeg muža, nasilnim trilerom koji ona tumači kao prikrivenu pretnju i simboličnu osvetu .

“Svi su rođeni slobodni a svugde su u lancima”
Na vrh
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2016 u 01:25
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2016 u 22:54

Prevod je najavio Bambula Clap

Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2016 u 16:09
Kad sam gledao ovaj film u kinu bilo mi je žao što nisam zakasnio
bar prvih 5 minuta, ili koliko je već onaj uvod trajao. Tongue
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2016 u 22:25

Bambula hvala za prevod uzdravlje

Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2017 u 17:48
Film "Noćne životinje" je definitivno u kategoriji onih djela koje budu izazvale sasvim oprečne reakcije. Nema čvrstu linearnu nit pripovjedanja, nego je ona ispresijecana sa događajima iz knjige. Hladnu svakodnevnicu u braku bez ljubavi, Susan prekida sa izuzetno nasilnim sižeom knjige. Da ne spoilam previše, knjiga je odgovor Tonya na ono što je ona njemu učinila. Pri tome Tony nimalo sebe ne štedi. Ako uspijete povezati što je Tony htio reći sa knjigom sa današnjicom, pa i zajedničkim komadićkom prošlosti, njega i Susan, ovaj film će vam se jako svidjeti. Meni se jako svidio. No evidentno je da bar pola gledatelja bude zapitalo : "Koji je ovo ku**c?", druga polovica bude bezmalo oduševljena. U kojoj ste vi kategoriji, pogledajte film pa sami kažite!
Na vrh
Stressman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stressman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 19:59
Dobar,originalan,zanimljiv...Tom Ford kreira i dobre filmove. Konačno nešto sa njegovim potpisom,a da mogu da priuštim. :-)
Na vrh
baki-bi-good View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baki-bi-good Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2017 u 01:25
Odličan, stvarno dobar !!!
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 18:08
Onako nije los...mada dosta spor i bez previse akcije. Sporiji triler,vise drama.
Na vrh
djidja5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj djidja5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2017 u 16:54
Ne svidja mi se film
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2019 u 19:50
Ma moglo je bolje. Da su se drzali samo price gde Gyllenhall pokusava osvetiti smrt cerke i supruge uz pomoc Shannon-a, film bi bio bas dobar, ovako... Shannon je ponovo demonstrirao silu da je odlican glumac, a bas dobru rolu je dao i Aaron Taylor Johnson. Neki likovi su bzw umentnuti u film i bzw date role nekim glumcima. Pa deo gde je Amy Adams usporava film i cini film losim, jer napetost i uzbudljivost filmu daju pomenuta tri glumca koji su odradili kako treba.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2019 u 21:31

Odgledao sam Noćne životinje T.Forda i prvi utisak mi je bio da bi za dotičnog bilo bolje da se vrati makazama i modnim revijama. Prevario sam se, za njega ima još nade jer je snimio vizuelno bogat i zanatski dobro urađen film. Još da nauči da se fokusira na radnju pa da počne da snima filmove koji neće biti rasplinuti i nedovršeni kao ovaj...

Priznajem da ne znam šta je autor hteo da kaže jer ne videh ništa osim osude kukavičluka junaka romana i sveta u kom crvenokosa bitiše. Film je dobro osmišljen jer se radnja prati iz više uglova i to su mesta na kojim se Ford redovno gubi jer ne zna šta u stvari hoće. Njegova dilema da li želi film o nasilju ili oživljenu romansu između dva glavna lika ili dramu, ostaje u ovom slučaju baš to, samo njegova dilema.

Sve u svemu, film je solidan prosek čiji su nivo podigli glumci od kojih bih (opet) izdvojio M.Šenona. Šteta je što je Ford bio ambiciozan i neiskusan toliko da se izgubio dok je pokušao da realizuje tri isprepletane priče koje su osnova filma.
Na vrh
protectore View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Travanj/Apr.2019 u 21:03
Nije mi jasno cemu tako visoka ocjena. Zao mi je sto sam potosio 2 sata na ovaj film.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2019 u 11:02
Lud, zbunjenog. Confused
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2021 u 20:59

Izabrala sam da gledam film misleći da je triler... U suštini, nisam mnogo pogrešila, osim što ovo nije klasičan triler, već nešto što bih nazvala poetski triler/drama... Maestralno je urađen, glumačka postava odlična, sountrack isto... Nema nekog velikog preokreta, ali ima sjajnih scena i ceo film je prožet nekom tugom, baš je ostavio utisak na mene...
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2021 u 00:29
Dosadno za popizdit.
Taj imdb treba već jednom uvesti kategoriju "dosadni triler", ovaj bi bio u vrhu top liste najdosadnijih.

Vidim da se nekima svidio, nekima još više ali moja je preporuka:
Zaobići.

Na vrh
GM_Tissot View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj GM_Tissot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2023 u 12:53
Odlican film. Pravi ljudi ce prepoznati kvalitet.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2023 u 17:12
A krivi, nekvalitet. Smile
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2024 u 19:01
Dobar je to film, izuzetno zanimljive kompozicije...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.