Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Novi članovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nešto o meni
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Nešto o meni

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 09:20
morti si fulao temu, kao i sada ovdje, mi o ćevapima ti o titlovima. Btw, imaš temu na forumu Potražnja prijevoda, pa odeš na podtemu: potražnja prijevoda za serije, ili potražnja prijevoza za filmove, stišneš gumb i čekaš da bude zeleno svijetlo. ( Ovo zadnje je figurativno, znači kulturno zamoliš, ne onako seljački " kad će titl za vako i nako, jer ga JA oću gledat")Cool
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 10:26
desi se kad 15 puta fulaš temu,a ne pročitaš pravila na koja si loginom na sajt pristaoWink
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 10:29
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

desi se kad 15 puta fulaš temu,a ne pročitaš pravila na koja si loginom na sajt pristaoWink

desi si Lesi? Jel' te dragi stegnio zbog kartice?LOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 10:32
jok, da je tako bio bi banLOLLOL ovako čekam neke pošiljke malo duže pa je samo suspenzijaLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.