Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Novi članovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nešto o meni
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Nešto o meni

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Mufa View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nešto o meni
    Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 10:46
Šta reći o sebi? Prije svega priključio sam se iz razloga što ovdje ima LJUDI sa balkana, a ja nas jako volim. Nisam jugo nostalgičan, ali mislim da ovdje na ovim prostorima žive ljudi sa srcem i dušom [i nažalost sa nama, političari]. Iz Sarajeva sam i ako navratite, javi te se, ćevapi su na moj račun.
Na vrh
nAnaD View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj nAnaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:37
welcome

odmah da rezervišem ćevape, ako može kod Mrkve EmbarrassedBig smile
https://www.youtube.com/watch?v=YPaz0p2dpEk
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:45
Čevapi su u Petici (ferhatović) ma neprevaziđeni, pljeska ide iz Mrkve ko lijek od smrti, suđukice opet ferhatović,i tako sve nekako. Ali da se nebiste, vi buduc6gosti, osjećali zakinuti, posjetit ćemo obje, pa šta više odgovara...
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:45
Mrkvini su dobriBig smile samo da nisu od ŽeljeLOL
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:48
ŽELJO rule. Al FK. Ćevape tamo ni kad me žena tjera.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:49
Kakav klub takvi i ćevapiDead  LOLLOLLOL
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:51
Osjećam miris zavidnog pitara....
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:53
teškoWinkLOLLOL ni ne kontam što to značiLOL  Realno cijela liga vam je u kLOLLOL  
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:55
Slažem se za ligu, ipak, i dalje je Željo moj.
Na vrh
nAnaD View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nAnaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 11:56
Mrkva-Petica-pa u Evropu na kolače, ako još rade
https://www.youtube.com/watch?v=YPaz0p2dpEk
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 12:04
Slažem se za ligu, ipak, i dalje je Željo moj.
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 12:06
Pametno, a kolači idemo kod šabana u Palmu. Evropa nije loša, sad su tamo neki drugi ljudi, a ja sam ti tradicionalista.
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 12:45
E šteta što se nisi registrirao prije nekih mjesec dana kad sam bio u Sarajevu. LOL
welcome
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 12:49
Ma hajde, nije preko svijeta. Tu sam, i svi dobri ljudi su meni uvjek dobrodošli.
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden AKA Zeleni AKA Seoski Šon Bin

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 12:57
welcome

Puno pozdrava iz Makedonije. Evo ja ću ovde naručivati ćevape
i stavljati na tvoj račun, pa ti se razduži ako možeš kada dođeš ovamo. LOLLOL
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 13:55
welcome
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 18:09
welcome Hug
Na vrh
Mufa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mufa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 18:52
Hvala....
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 22:29
welcome

Siguran sam da to što "ne valja" znači da nije vremenski podešen za verziju filma kojeg imaš.

Na vrh
1d-tomislav-rasic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 1d-tomislav-rasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 08:38
Moze li mi netko objasnit zasto sam suspendiran ako samo pitam za novi titl?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.