Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na-reul chaj-a-jwo Aka Bring Me Home (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Na-reul chaj-a-jwo Aka Bring Me Home (2019)

Na-reul chaj-a-jwo

Na-reul chaj-a-jwo (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Na-reul chaj-a-jwo

Godina:

2019

Žanr:

drama, misterij, triler

Trajanje:

108 min

Režija:

Seung-woo Kim

Scenarij:

Seung-woo Kim


Glavne uloge:


Baek Joo-Hee
  >  In-Sook
Kim Yi-kyung
  >  Nurse
Kim Jong-soo
  >  Chief Choi
Jung Ae-ri
  >  Old Mrs. Song
Baek Jin-hee
  >  In-Sook
Seo Hyun-woo
  >  Constable Kim
Yoo Jae-myung
  >  Hong Kyeong-jang

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Na-reul chaj-a-jwo Aka Bring Me Home (2019)
    Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2023 u 18:06
Bring Me Home (2019) 


Često se da čuti ono da je ljudska glupost beskrajna, no nazire li se kraj ljudske okrutnosti i bezdušnosti, zaboga miloga. "Bring me home" nam zapravo govori o roditeljima kojima je sinčić nestao još pre šest godina, koji ga i dalje svakodnevno traže a sve dobija nagli zaokret kada suprug gine u nesreći ostavljajući našu junakinju samu, umornu od tragedija, pred odlukom da okonča sebi život, no utom dobija informaciju da joj je sin viđen u udaljenoj ribarskoj varošici. Avaj, (ne)ljudi tamo kriju više nego što ona može pretpostaviti... 

Mračna, tragična drama sa potom i triler obrisima, biva rediteljski debi koji tek možda najavljuje filmsko blago koje će vremenom doći, ovde ne sasvim iskorišćenog potencijala, sa sjajnom glumicom, mučnom temom, za mene efektno bombarduje gledatelje sa neljudskošću izolovane sredine okupane u svakakve gadosti tamnih delova naše prirode, bez kakvih "Bond zlikovaca", već sasvim prirodnih užasnih ljudi kakvih je mahom svuda oko nas, što film čini nešto prirodnijim, svedenijim ali ga zajedno sa ipak standardnom pričom za korejske filmove ovog tipa ne stavlja ni na gornju policu tamošnjih filmova koji se moraju overiti. Meni je doduše bio dobar, mučan i interesantan, pa i ne žalim za kakvim visovima.

Bring Me Home - AsianWiki


Ažurirao puppet_master - 02.Sijecanj/Jan.2023 u 18:11
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10577
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2023 u 21:51
Odlican je film, mislim da ga treba i prevesti, preporuka sa moje strane. Glumicu smo vidjali u ostvarenjima Joint Security Area ,One Fine Spring Day, Sympathy for Lady Vengeance, itd Nakon  komedija, cemo se vratiti  prvo na film  Maraton (2005), sad me podseti vizuelno (iako veze nema) puppetov komentar+slika, i bgv i njegov prevod.


Ažurirao AlexDeLarge - 02.Sijecanj/Jan.2023 u 22:12
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2023 u 11:41
Po pitanju šta se planira gledati, previše je toga što moram gledati da bih oslobodio prostor za druge filmove, pa biram, rekoh negde, uglavnom po tome koliko šta ima GB LOL 

Decibel verovatno, dužan sam i ma kakve osvrte na gomilu već odgledanih, potom Night Flight (2014),  Boys Be! treći, Bleak Night sam počeo pre mnogo godina, taman da ga završim i skinem s vrata, itd, nebitno uostalom, glede redosleda tj, svakako ostajem u Koreji, za par sedmica odgledah okruglo 72 korejska, gledaću da izbombardujem još dvestotinak, da osvežim malo forum na prvom mestu, lično mi je svejedno šta ću gledati, no eto me sa ovima, da mi ne skače Jox po mozgu oko friške Koreje LOL(a šta ćemo sa makar par stotina ranije odgledanih nemam pojma, ja ne volim da pišem po sećanju LOL onoj tuzi od preostalog tj LOL). Kako bilo, pisaću ionako o većini odgledanih pa se vidimo već po temama Smile
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2023 u 12:19
Trenutno dostupni Decibel engleski titlovi su gugltranslejt znaš već na kojim sajtovima.
Strpi se, pojavit će se uskoro pravi.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2023 u 12:29
Sedmicama već sam na onome što se rimuje sa štavistaz LOL rade tamo ozbiljniji likovi, mada nisam siguran oko Decibela, pustio 15ak min i nisam uspeo da primetim veće nelogičnosti, čak me je i začudilo to što je ponešto uopšte prevedeno pa još i naizgled dobro. No moram sesti i normalno gledati film da bih znao, suviše prostora mi zauzima, 6.3GB da bi mi tek tako čučao evo dve sedmice, a žao mi je da ga ubijem ukoliko je dobar zapravo, dok mi se trenutno suštinski ne gleda takva priča i onda ne znam šta bih pre. LOL
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10577
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2023 u 12:40
Kao sto negde i napisah, mozda u temi serije sto Joxer prevodi,  ista stvar, ni meni  tema Decibela trenutno ne prija , i da cu ga za sada preskociti, sto ne znaci da ga necu pogledati. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.