Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mr. Mercedes (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Mr. Mercedes (2017)

Mr. Mercedes

Mr. Mercedes (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

triler

Autor:

David E. Kelley

Glavne uloge:

Kelly Lynch
  >  Deborah Hartsfield
Ed Anderson
  >  Paulie
Justine Lupe
  >  Holly Gibney
David Furr
  >  Josh
Nicole Barré
  >  Detective Izzy Torres
Lindsay Ayliffe
  >  Art Gibney
Makayla Lysiak
  >  Barbara Robinson
Braxton Alexander
  >  Young Brady Hartsfield
Graeme Buffenbarger
  >  Gerald Hartsfield
Ziggy Bender
  >  Odell
Robert Jonathan Nersesian
  >  Detective
  >  Extra
  >  Job Seeker
Peyton Wich
  >  Danny Wilcox
Bill Kelly
  >  Officer Marlo Everett

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
muaremsadik View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj muaremsadik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mr. Mercedes (2017)
    Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2017 u 12:29
Stara Hitchcockova tema relacija majka sin. Ne bih znao dali ce Brendan Gleeson uspjeti da celu seriju iznositi na ledzima
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2017 u 17:12
Je li to ide, ili je otkazano!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2017 u 17:16
Izašle su tek dve epke, premijera je bila 09.08. upravo se spremam da ih pogledam noćas, dok ne znam da li su već stigli da otkažu, to bi mi bilo prerano čak i za današnje sulude poteze tv mreža.

Elem, roman tek solidan (nastavak nisam čitao), ne mogu imati veća očekivanja od serije, tek volim Brendan Gleesona (jašta i Stephen Kinga), pa mi je neizbežno da makar probam seriju. Smile

edit: "nastavkE nisam čitao"...dakle, čitao sam samo (meni solidni) Mr. Mercedes, dok tu "Bill Hodges" trilogiju čine još i romani "Finders Keepers" (2015)  i "End of Watch" (2016).  U svakom slučaju imaju materijala da nastave seriju, pa samo još da vidimo kako će biti prihvaćena.

Ažurirao puppet_master - 22.Kolovoz/Aug.2017 u 17:29
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2017 u 18:10
Meni je na aplikaciji Tvshows, napisalo da je gotovo pa sam zbunjen. Vjerovatno neka greška. Mmda, sada se pojavilo, bila je greška..
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2017 u 18:15
sve će nas sHebati tehnologija lol (i pre Skyneta) eto...doba informacija...jašta, ali kakvih? Naopakih i lažnih LOLLOL

Šalu na stranu, ne može me išta začuditi više, televizija je nikada luđa, no ovo je Stephen King ipak, tu znamo da i kada ne idu ikuda, nastavljaju te serije, valjda im je dovoljan rejting, pa bi bilo naopako da su već stigli da ubiju i ovo čudo, još je tu i Gleeson , samo zbog njega bih mogao pratiti čitavu seriju.  Smile

Ažurirao puppet_master - 22.Kolovoz/Aug.2017 u 18:17
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2017 u 11:06
Pristojan start, Gleeson očekivano interesantniji od bilo čega drugog, zanimljiv i meni jeziv negativac, interesantan i svukupni odabir glumaca, ovde nema ulickanih manekena na sve strane, prilično prirodni, svakidašnji ljudi. Priča već ide svojim tokom, rano je za kakav ozbiljniji sud, za sada nema iznenađenja. Osim možda Kelly Lynch, vrlo dobra ovde. Svakako ostajem u seriji iako ovakav tip priče, tempa radi, volim pre odgledati u komadu nego čekati po sedam dana.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2017 u 17:57
Dobro deluje za sada, ne znam zasto pominjete otkazivanje...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2017 u 18:02
Originalno postovano od strane LesaRad LesaRad napisao:

Dobro deluje za sada, ne znam zasto pominjete otkazivanje...

Pa objasnio je već robin gde je zbrka oko najave otkazivanja

Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 napisao:

Meni je na aplikaciji Tvshows, napisalo da je gotovo pa sam zbunjen. Vjerovatno neka greška. Mmda, sada se pojavilo, bila je greška..

Van toga, niko od nas ne priča o otkazivanju, greška je do aplikacije, zbrljanog podatka a ne naših sumnji u otkazivanje. Smile

Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2017 u 19:38
Lol aplikacija, sta ce vam to. Samo bagovi i dezinformacije. Tongue
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2017 u 19:55
Ne koristim je ja, već robin, ne koristim ni fiksni a kamoli mob LOL isključim ga na više meseci tačnije, olupao sam poslednji fon o beton (volim to da radim s vremena na vreme, osetim se ljuCki, to sam radio i sa fiksnim uostalom), trenutno držim isključenim neki praistorijski model, nema ni neta (hvala bogu), kakvih tek aplikacija and shit.  Ne volim telefone, kakve god mogućnosti (drugima) da donose, mene dodatno otuđuju a dovoljno mi je otuđenosti. LOL

Elem, odgledah treću epizodu upravo, baš fino to ide, Gleeson i razigraniji u ovoj epki. 
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2017 u 23:58

A vec izasla treca? Hvala za informaciju. Nesto brzo stancuju.

Ja s vremena na vreme razlupam kompjuter jer volim Windows. Tako drazestan i ljubazan operativni sistem.
Nema bagova, radi besprekorno, nista ne resetujem, nista se ne resetuje, nema instaliranja, startuje za sekund i po, milina.
I mts nikad ne izvodi radove, nije monopolista, nema prekida u komunikaciji, sloboda informacija, sve jeftino.
Kako je lep ovaj svet.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2017 u 00:24
LOL

Ne smem čitav komp, trebalo bi mi mnogo meseci truda da bi kupio nov potom LOL Deo mene je ipak kako-tako racionalan LOL Mada, olupam tastaturu često i zveknem radni sto (ionako su mi ga gotovo uništili u selidbi) jasno i povredim ruku usput, no sam komp je siguran, od mog besa makar. LOL

Izašla još popodne epka Smile Sve više mi vuče na seriju koju bi zbilja valjalo odgledati u komadu, interesantna je dovoljno, no zaboraviću šta je bilo kroz 7 dana, nema bombastičnog pomeranja radnje, lagan je ritam, tako šta je pre za čitavu noć, maraton epizoda a ne ovako. O mojoj nestrpljivosti da i ne počinjem LOL
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2017 u 12:35
Pa to ti je, kad bi dali sve odjednom ne bi bilo toliko reklama, znaju sta rade :)
Naravno da bi bilo bolje odjednom, ali eto, mora nesto i da se zaradi.
Mi gledamo onako kako gledamo, pa zaboravljamo (mozda) da je to u Americi ispresecano reklamama od petnaest minuta :)
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2017 u 12:44
Ne žalim se na model poslovanja mreža, već na svoju pažnju, nestrpljivost i pamćenje LOL

Postoji, verujem, mnogo platformi sa programom bez ikakvih reklama, dokle god se plati LOL svejedno im je da li uzimaju novac direktno od korisnika ili od reklama (najbolje je oboje LOL ), no ja ipak imam izbor, sačekam metar i po, te lepo pogledam sve odjednom. Approve Tek volim da se upoznam sa serijom na početku, kako bih znao da li da se upuštam potom u celu tu rabotu sa gledanjem u komadu a tako će biti i sa Mr Mercedes. Smile
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2017 u 01:20
Knjiga me bas i nije kupila, ovo za sada jeste. Verovatno je rano jos uvek za konacan sud, ali za sada idu u dobrom pravcu.
Na vrh
subrianca View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj subrianca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2017 u 03:56
Za sad je bolje od knjige, prva serija po Kingovom djelu koju se može gledati. 
Rađe tisuću godina admin neg sedam dana mod.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:38

Filmska obrada bolja od literarne, eto i to doživeh. Čudo!

Mada sam voleo i Haven, koji doduše praktično i nema literarnu podlogu.

btw stvarno se divim vama koji pročitaste sve te magnum opuse, ja nemam živaca.
Počeo sam Insomniu, ali se pokazala kao dobar lek za nesanicu :P

Na vrh
subrianca View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj subrianca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:45
Ima nas koji volimo Kinga pa ga čitamo i kad se radi o slabijem djelu.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:48
Originalno postovano od strane LesaRad LesaRad napisao:

Filmska obrada bolja od literarne, eto i to doživeh. Čudo!

Mada sam voleo i Haven, koji doduše praktično i nema literarnu podlogu.

btw stvarno se divim vama koji pročitaste sve te magnum opuse, ja nemam živaca.
Počeo sam Insomniu, ali se pokazala kao dobar lek za nesanicu :P

Storm of the century je takođe imao svojih finih momenata (mada je suviše siromašna produkcija da bi priča zasijala punim sjajem) a to je valjda samo scenario, bez literalnog predloška.

A i nije kakav Magnum opus...(to je pre Dark Tower...koji smo svo troje preskočili LOLLOL) ovo je dosta skromnije delo, dva nastavka svega (tri dela dakle) dok je rešenje pitalice u tome što je po sredi prvenstveno triler/misterija, nema previše bahanalisanja sa glupavim efektima, fantaziranjem autora koji ne zna da pretoči Kingove fantazmagorije ili pa prirodnost likova u televizijski format...i to je ne nužno dobar a svakako ni po čemu poseban (prvi deo) roman...dok u seriji imamo Gleesona pre svega, koji sam može učiniti seriju zanimljivijom nego što ona to jeste sama po sebi.

Ažurirao puppet_master - 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:51
Na vrh
subrianca View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj subrianca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:59
The Dark Half je možda najozbiljniji filmski King, Romero je odradio ozbiljan posao..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.