Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morbius (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Morbius (2022)

Morbius

Morbius (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Morbius

Godina:

2022

Žanr:

drama, akcija, znanstvena fantastika, triler, avantura, horor

Trajanje:

104 min

Režija:

Daniel Espinosa

Scenarij:

Gil Kane
, Roy Thomas
, Matt Sazama
, Burk Sharpless

Glavne uloge:

Jared Leto
  >  Dr. Michael Morbius
J.K. Simmons
  >  J. Jonah Jameson (rumored)
Tyrese Gibson
  >  Simon Stroud
Joe Ferrara
  >  Bush Pilot
Joseph Esson
  >  Young Milo
Jason Rennie
  >  Ringleader Bully
Barry Aird
  >  Newspaper Vendor
Christopher Louridas
  >  Gang Member
Al Madrigal
  >  Agent Rodriguez
Matt Smith
  >  Loxias Crown
Bentley Kalu
  >  Private Security Professional #2
Amanda Perez
  >  Reporter #4
Adam Collins
  >  Private Security Contractor
Adria Arjona
  >  Martine Bancroft
Ria Fend
  >  Central Park Passerby
Dave Simon
  >  Nobel Prize official
Oliver Bodur
  >  Gang Member
Charlie Shotwell
  >  Young Michael
Abraham Popoola
  >  Ryan
Tom Forbes
  >  Finance Bro
Kadrolsha Ona Carole
  >  Nobel Prize Guest
Clara Rosager
  >  Jean
Archie Renaux
  >  Bobby
Zaris-Angel Hator
  >  Anna
Ruth Clarson-Horrocks
  >  Diner Customer

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Morbius (2022)
    Objavljeno: 07.Svibanj/May.2022 u 23:07
kad ce izaci u hd?
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2022 u 01:07
Na vrh
vlad.cepeš View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vlad.cepeš Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 14:19
Nije loš.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 22:24
Iskreno, čitajući kritike očekivao sam mnogo gori film. Ovo čak i nije toliko loše u poređenju sa Marvelovim filmovima koji su izašli u zadnje vreme. Nije neko remek delo, ali po meni solidno.
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 23:27
pegla
Vladika
Na vrh
Armando Sain View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Armando Sain Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2022 u 13:05
Hvala bogu pa me kritike ne zanimaju, film je skroz ok. bolji od mnogih koji su ovi "kriticari" okivali u zvijezde
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 20:30
Pogledao, eto.
Nit' smrdi nit' miriše.

Iako sonyjev, skoro pa je marvelovska limunada za mase, fali humora da bi bila tipična.
Zato ne fali Doctor Who negativac (ovo je treći jelda), besmislena i bespotrebna romantika, očinska/majčinska figura koja će završiti tragično, policija kojoj bi trebalo biti sve jasno ali nije im jasno ništa, itd.

Onako, ako nemate što drugo u planu, valja i ovo.
Svakako bolje nego tratiti vrijeme na smaračine o imigrantima i nebitne biografije.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2022 u 21:11
Meh, onako. Vampirska limunada. Cool
Na vrh
Djansla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Djansla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2022 u 07:51
Film uopšte nije loš koliko su ga izvikali. Gledao sam stotine lošijih a hvaljenijih filmova .
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2022 u 20:09
Meni se nije svideo, tj. podeljeno do polovine mi je ok, od polovine los.

Jeste zanimljiv lik, jeste se lik pojavio u Amazing Spider-Man 101 , znam jer imam taj strip, `A Monster Called Morbius!`, Mada preneli su lepo poreklo, detinjstvo, cime se bavio ,da je `pseudo-vampire` i lepo prikazali moci, oko prijatelja i sta se onda desava , ali on ima kompleksnu pricu i razne dogadjaje do npr. crossover-a "Maximum Carnage" (ovo je prevedeno kod nas), dakle o njemu samom mi je ok prica, ali posle kako se razvijala ne,  drugi deo filma mi baca senku na prvi, i na celinu, i to je razlog sto mi se nije svideo.

Sledeci je koliko sam video Kraven the Hunter (on je Rus, Majkl Grk), tj. naredni film koji je najavljen, taj lik se pojavio pre Morbius-a, kod nas je preveden `Kraven`s Last hunt`, verovatno ce biti u slicnom stilu,  a da svi u sklopu  Sony's Spider-Man Universe.

Ažurirao AlexDeLarge - 01.Lipanj/Jun.2022 u 09:27
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.