Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moon Knight (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Moon Knight (2022)

Moon Knight

Moon Knight (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

drama, akcija, avantura

Trajanje:

44 min

Glavne uloge:

F. Murray Abraham
  >  Khonshu
David Ganly
  >  Billy
Shaun Scott
  >  Crawley
Gaspard Ulliel
  >  Anton Mogart
Rey Lucas
  >  Elias Spector
Oscar Isaac
  >  Marc Spector
Fernanda Andrade
  >  Wendy Spector
Antonia Salib
  >  Tawaret
Nina Mahiri
  >  Female Photo Patron
Ann Akinjirin
  >  Bobby
Karim El Hakim
  >  Khonshu Performer
Lucy Thackeray
  >  Donna
Díana Bermudez
  >  Yatzil
Saffron Hocking
  >  Dylan
Sofia Danu
  >  Ammit

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moon Knight (2022)
    Objavljeno: 31.Ožujak/Mar.2022 u 21:01
Seriju prevodi Osgiliath 👍
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2022 u 17:01
Malo mi je bila smorna ova prva epizoda, lepo je urađena, i na momente zabavno, 
ali sporedni likovi i priča su nekako baš glupi. Odgledaću i ostalih pet epizoda 
pa ću onda dati konačnu ocenu, ali zasad je ispod proseka.
Na vrh
helmcast-misko-zagri View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj helmcast-misko-zagri Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2022 u 02:56
Moon Knight u stripu je veoma zanimljiv lik, cudi me zasto samo sest epizoda, mislim da zasluzuje vise, mada dizni polako pocinje da kvari marvelo likove
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Travanj/Apr.2022 u 08:53
Verovatno nisu hteli vise rizikuju sa vise epizoda jer realno malo ljudi zna za ovog heroja,ja prvi a nije da sam malo stripova procitao,vise belgijsku,domacu,spansku ali citao i Marvel i Dc .Sve u svemu svidja mi se serija odlicna gluma Isaaca.
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Senior translator
Senior translator

∞ №Guy ∞

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2022 u 13:19
Isto i ja prvi put cujem za ovog heroja iz ovu seriju. Nije losa serija, zahteva malo vise paznja, da bi ispratili pricu, ali sve na svemu, okej je. U 4 epizodu cak su uveli i aleksandra makedonskoga u celoj prici i mozda otkrili njegovu grobnicu koju do dan danas nije otkrivena. :)
How do you make 7 even? (Take away the S)
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Senior translator
Senior translator

∞ №Guy ∞

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2022 u 02:30
Ova zadnja epizoda nije bila losa. Mozda najbolja u celoj sezoni.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2022 u 07:26
Superheroji su mi izrazito daleki, sami po sebi, međutim u ovu seriju su upetljani umovi Justin Bensona i Aaron Moorheada, dvojca koji stoji iza solidnih, niskobudžetnih filmova sa interesantnim sci-fi motivima, konceptom, zanimljivom i samom pristupu svojim temama. Nažalost, ovde je verovatnije da su angažovani kao reditelji, teško i kao scenaristi ali me svejedno kopka zašto bi pristali (pa...razumljivo je da, recimo, skupljaju novac za svoje autorske filmove tako što tezgare za tv) na tako šta, moguće da u priči ima nečega atipičnijeg. Probaću neku epizodu, tu je i Ethan Hawke koga volim, pa ću preživeti. 
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2022 u 08:09
Gledaj ako nista drugo Oscar Isaac i Ethan Hawk su odlicni(function(){window['__CF$cv$params']={r:'706f8a7ab9bf787f',m:'KREvfrrxr2sR31IrQHxXsYrLWAH6nLyJDHfp1UtHEO8-1651817302-0-ATDPNY9Ka8WW2p6kU2ejK1QIjwpCA9AL1CTqIYJ9NUGdwmc4am69s0Y2Vjn5h4C2JUi6QMEmqZ0eRlWLvAZv43t9+P0fzH7q5Y5CgVUR4i5uIF7Ovv7daDMW5QV+kg7KOzg9f2MmYQln8IT3hfnZypi+Fme4ClxuUS46oCzbmDab',s:[0x5b30184b0e,0x88d08a8b18],u:'/cdn-cgi/challenge-platform/h/g'}})();
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Senior translator
Senior translator

∞ №Guy ∞

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2022 u 09:44
I ja volim Ethan Hawk.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2022 u 20:09
Ne može se pobeći od Marvela, pa to ti je😀Ako nije film, onda je serija. Mada, ovo i nije toliko loše. Interesantno, drugačije. Takođe prvi put čujem za ovog superheroj.
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2022 u 12:06
Gubljenje vremena. Najjace je bilo ono tzv. sudjenje, zaboravih u kojoj epizodi. Ocekuje se nesto, makar neka atmosfera...neki bogovi su upetljani...bice svasta...a ono kao dva deteta od pet godina da se medjusobno tuzakaju tati ili mami... :D  

Ocena 4.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.