Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monk (2002)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Monk (2002)

Monk

Monk (2002)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2002

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, komedija

Trajanje:

47 min

Autor:

Andy Breckman

Glavne uloge:

Tony Shalhoub
  >  Adrian Monk
Ted Levine
  >  Captain Leland Stottlemeyer
Jason Gray-Stanford
  >  Lt. Randall Disher
Traylor Howard
  >  Natalie Teeger
Stanley Kamel
  >  Dr. Charles Kroger
Bitty Schram
  >  Sharona Fleming
Emmy Clarke
  >  Julie Teeger
Kane Ritchotte
  >  Benjy Fleming
Hector Elizondo
  >  Dr. Neven Bell
Melora Hardin
  >  Trudy Monk
Tim Bagley
  >  Harold Krenshaw
Max Morrow
  >  Benjy Fleming
Jarrad Paul
  >  Kevin Dorfman
Glenne Headly
  >  Karen Stottlemeyer
Sharon Lawrence
  >  Linda Fusco

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Monk (2002)
    Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2010 u 15:27
Monk

Žanr
: komedija, drama, kriminalistički

Uloge: Tony Shalhoub, Traylor Howard, Bitty Schram, Jason Gray-Stanford, Ron Underwood, Ted Levine

Opis
:

Serija "Monk" je viša puta bila nominirana za nagradu Golden Globe i SAG, a među mnogima dobila je i nagradu Emmy za najboljega glumca u TV seriji.

Adrian Monk nekada je bio zvijezda policije u San Franciscu, poznat po nekonvencionalnim metodama na koje je riješavao slučajeve. I danas je on izuzetno učinkovit slobodni detektiv, ali karijera mu je ugrožena njegovim strahom od bacila, velikih masa, malih mjesta i gotovo svega drugoga. Taj se poremećaj kod Monka javio kad mu je ubijena supruga Trudy. Slučaj nikada nije razriješen i to ga proganja.

Kako bi se učinkovitije borio protiv svoga poremećaja, Monk je angažirao medicinsku sestru Sharonu. Među njima se razvio odnos u kojem je Sharona postala Monkov dr. Watson. Kada policija ne uspije razriješiti težak slučaj, nemaju drugog izbora nego obratiti se najsposobnijem čovjeku za taj posao usprkos njegovim fobijama, no Monku to nije dovoljno. Ono što bi želio više od svega jest vratiti se na svoj stari posao, ali najprije se mora riješiti svojih fobija.

Imdb
TV.com

TITLOVI

Ažurirao outside - 11.Listopad/Oct.2010 u 15:27
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2010 u 15:28
Uz prijatelje, moja najdraža serija...
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2010 u 15:30
Jooj, kakav je on frik.... Prelud mi je. Gledao sam ga kad je bio na TV-u.... Zakon je!

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2010 u 15:31
Jos samo treba da se doda Dee
Nisam gledao seriju,procitao sam malo,izgleda da nije lose.
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2010 u 15:33
Glavni glumac je perfektno odglumio svih 8 sezona...nevjerojatno.....ali prije svega,serija je toliko smiješna da sam svaki nastavak umirao od smijeha..LOL I ima odličan kraj, moram priznati da sam pustio suzicu kad se završiloCryLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.