Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mkv.
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

mkv.

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
fe-natasa-tomic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fe-natasa-tomic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: mkv.
    Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2019 u 00:48
Poštovani, zanima me zašto mi se na tv sa stika neki mkv. film hoče očetitai a neki neče, na kompu radi, i zašro mi se kod serija ako imam npr. 3 na stiku, ubacuju titlovi koji ne pripadaju seriji, ne otvara mi tv foldere pa to nije opcija, kod staroga tv nije bilo takvih problema.

Na vrh
donvuk View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj donvuk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2019 u 12:20
Treba da ukloniš "header stripping" iz mkv fajla.
Postojeći mkv prepakuješ u novi, samo u opcijama ideš na "Disable header removal compression". Ovo pišem po sjećanju, možda se opcija tako više ne zove, ali problem je isključivo "header stripping".
Mašta.. To je umeti videti vetar i čuti sneg kako pada; umeti dotaći prstom sumrak na prvom uglu i osetiti na usni sanjivi ukus mesečine.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2019 u 16:08
A bilo bi dobro i znati o kojem se modelu TV-a radi.
Na vrh
donvuk View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj donvuk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2019 u 17:29
Imao sam isti problem, TV podržava mkv fajlove, ali se desi da neke neće da pusti, nego piše da je fajl ili datoteka neispravna, ne može ni thumbnail da prikaže. Problem sam riješio onako kako sam gore opisao. Kod mene je TV bio LG, ali dosta starija generacija.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.