Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Nemoguća misija: Protokol Duh

Godina:

2011

Žanr:

akcija, triler, avantura

Trajanje:

133 min

Režija:

Brad Bird

Scenarij:

Josh Appelbaum
, Bruce Geller
, André Nemec

Glavne uloge:

Tom Cruise
  >  Ethan Hunt
Samuli Edelmann
  >  Wistrom
Josh Holloway
  >  Hanaway
Anil Kapoor
  >  Brij Nath
Pavel Kríz
  >  Marek Stefanski
Vladimir Mashkov
  >  Sidorov
Goran Navojec
  >  Burly Russian Prisoner
Michael Nyqvist
  >  Hendricks
Simon Pegg
  >  Benji
Jeremy Renner
  >  Brandt
Ivan Shvedoff
  >  Leonid Lisenker
Ilia Volok
  >  The Fog
Miraj Grbic
  >  Bogdan
Paula Patton
  >  Jane
Léa Seydoux
  >  Sabine Moreau

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
    Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 02:02
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Žanr: Action,Adventure,Thriller

Redatelj: Brad Bird

Država: USA

Jezik: Engleski

Izlazak filma: 21.12.2011

Trajanje Filma: 104 min

Glavne Uloge: Tom Cruise, Jeremy Ranner, Paula Patton

Sadržaj:

Ethan Hunt se vraća kako bi izveo novu nemoguću misiju.

Operativac IMF-a Ethan Hunt smatra se krivim za terorističko bombardiranje Kremlja dok predsjednik pokreće "Protokol duh". Bez resursa i pomoći mora dokazati da njegova agencija nije kriva i istovremeno spriječiti sljedeći napad. Osim toga, u misiju mora krenuti s timom bjegunaca od IMF-a čiji su osobni motivi njemu nepoznati.

Hunt se mora razviti kao agent i od vuka samotnjaka postati pravi vođa. U ovom se filmu mora osloniti na druge, što za njega predstavlja veliki izazov jer su ga članovi tima i organizacija puno puta izdali. No, nema izbora već mora imati vjere u troje ljudi koje jedva poznaje.

Film 'Nemoguća misija - protokol duh' je akcijski triler pun kaskaderskih scena, višeslojnih likova, najnovijih uređaja i predivnih lokacija. Sniman je pet mjeseci, od listopada 2010. godine do ožujka 2011. godine od Los Angelesa do Moskve, Praga, Dubaia, Mumbaia i Vancouvera, na lokacijama među kojima su zatvor Mladá Boleslav (sjeveroistočno od Praga), čak šest studija u Canadian Motion Picture Park u Vancouveru te gotovo nestvarna, futuristička arhitektura Dubaia, grada koji doslovno izranja iz pustinje, uključujući najvišu zgradu na svijetu, Burj Khalifa.

U jednoj sceni Ethan se mora izvana penjati uz 828 metara visoku zgradu Burj Khalifa koja izgleda poput igle koja dotiče svemir. Filmaši su željeli sagraditi dio zgrade u studiju da bi se Cruise na nju penjao u kontroliranim uvjetima. No, on je želio penjati se na stvarnu zgradu. Probe su trajale mjesecima. Dodatni problem predstavljala je vrućina, jer bi se tijekom dana stakla toliko zagrijala da ih se nije moglo dotaknuti.

filmski.net

Trailer:

Ažurirao icemaher - 29.Prosinac/Dec.2011 u 15:31
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 02:10
evo sada vidim da niste tu prebacili Warrior i The Twilight Saga: Breaking Dawn Smile
Na vrh
Rea View Drop Down
Translator
Translator
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 10:10
Originalno postovano od strane marko99119 marko99119 piše:

evo sada vidim da niste tu prebacili Warrior i The Twilight Saga: Breaking Dawn Smile

Zato što već postoje teme. Wink

Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 12:19
Ovaj serijal je umro prije nego je krenuo kako treba. Iako volim filmove Johna Wooa, bojim se da je on ispalio metak u glavu ovog serijala, a J.J. Abrams ga je sa onim svojim zlom dokrajčio, ne previše milosrdno. Ovo zlo čisto sumnjam da ću uopšte i pogledati, jer sudeći prema traileru, ne obećava neku promjenu u odnosu na prethodna dva nastavka.
What can change the nature of a man?

Na vrh
icemaher View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 12:48
Jbg, ja se ne zamaram ko je autor, reziser i slicno, serijal mi je super i gledacu ga koliko god dela izasli, takodje i Bourne serijal.Wink
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 12:57
Pazi, kao akcija ovo je dobar serijal, ali kao špijunski triler je Thumbs Down Bourne kao film je odlična akcija, super serijal, ali osim imena nema baš nekih zajedničkih tačaka sa knjigom i mene, kao čitaoca knjige i velikog fana iste, to živcira, ali je film odlična akcija. yebi ga, prilagođavaju filmove današnjoj publici (pogledaj samo nove Bondove), što nekima odgovara, nekima ne.

Na vrh
ghostwheel View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 12:57
Meni je interesantno da vidim kako će se Pixarov majstor Brad Bird snaći u igranom filmu.
Come on, you apes. You want to live forever?
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 12:58
Originalno postovano od strane ghostwheel ghostwheel piše:

Meni je interesantno da vidim kako će se Pixarov majstor Brad Bird snaći u igranom filmu.

Obzirom da je J.J. Abrams producent, nikako Dead

EDIT:
A i trojica scenarista ne mirišu na dobro Dead Znači, gomila dopisivanja i prepravki scenarija.

Ažurirao Nameless One - 22.Listopad/Oct.2011 u 13:00

Na vrh
ghostwheel View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2011 u 13:05
J.J. mi ne smeta, naročito kao producent. Preporučio se Star Trekom, s tim da Super 8( još nisam pogledao.
Come on, you apes. You want to live forever?
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2011 u 01:08

prevod najavio Bambula Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2012 u 19:12

Bambula hvala za prevod ruza

Titl mozete preuzeti OVDJE

Na vrh
icemaher View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2012 u 22:32
Sve je ok što se tiče priče i efekata i svega, ali smeta mi uloga Sajmon Pega i u početku Džeremija kasnije ispao veća zverka od Toma, ponašaju se kao klinci, film je akcioni-triler, ovi dopunjuju sa nekim humorom ceo film, trebali su bar neke ozbiljnije face da doveduOuch Što se tiče peščane oluje kako kaže moj brat jer je stalno putovao kroz Dubai, tamo toga nema.
Khm, dok ovo pišem vidim da je Sajmon bio i u trećem delu, totalno sam ga zaboravio, odoh da se podsetimLOL Ako je i tamo bio blesav kao i u četvrtom delu, onda ocena ide 8/10, druge zamerke nemam, film je na mestuClap

Pretpostavljam da ono sa Lutherom vidimo se u Kandahar daje znak da će biti i peti deo, superBig smile

Inače, gledao sam ovaj rip: Mission Impossible Ghost Protocol 2011 R6 SCR HCSubs XVID AC3 HQ Hive-CM8, gledljivo je, malo je slika tamna, zvuk je ok.

Ažurirao icemaher - 17.Ožujak/Mar.2012 u 22:38
Na vrh
HeadBurn3r. View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2012 u 17:31
Baš dobra zabava, zaista. Dva puna sata zabave i na fil se tako treba gledati, nikako drugačije. Ako tražite zabavu i akciju, ovo pogledajte, svakako. Paula Patton. lupatupa
Na vrh
sanda84 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sanda84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2012 u 19:34
dobar film pogotovo reener u njemu hh ali isto je treci dio najbolji
Na vrh
superfreakdonky View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj superfreakdonky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2017 u 22:20
odlicna zabava, akcija, sjajan film, za zabavu, vrh !
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Mολών Λαβέ

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2017 u 21:55
Ocena 10,00   

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,468 sekundi.