Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - dokumentarci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Metallica Through the Never (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Metallica Through the Never (2013)

Metallica Through the Never

Metallica Through the Never (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2013

Žanr:

glazba

Trajanje:

93 min

Režija:

Nimród Antal

Scenarij:

Kirk Hammett
, Lars Ulrich
, Nimród Antal
, James Hetfield
, Robert Trujillo

Glavne uloge:

Kirk Hammett
  >  Himself
Lars Ulrich
  >  Himself
Ed Anders
  >  Police
Brett Armstrong
  >  Police
Peter Bryant
  >  Car Crash man
Mackenzie Gray
  >  Tall Man
James Hetfield
  >  Himself
Hrothgar Mathews
  >  Truck Driver
Robert Trujillo
  >  Himself
Kyle Thomson
  >  The Rider
Jeremy Raymond
  >  Waving Man
Charlie Attrill
  >  Police
Fraser Aitcheson
  >  Police
Toby Hargrave
  >  Big Man
Dane DeHaan
  >  Trip

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 22:43

Slušam nešto od kad znam za sebe. Uvek je tu bio stric sa njegovim pločama i sveprisutni radio. Beograd nije daleko, imam dosta familije i samim tim i prenoćište od Mirijeva, centra pa do Zemuna. Najbolja varijanta je ona kad stavimo pare na gomilu za gorivo i ne zavisimo od prevoza. Najlepše mi je bilo kad slučajno nabasam na nekog čovu za kog nisam ni znao da psotoji. NIkad neću zaboraviti te ljude koji su došli da bi svirali ispred par stotina ljudi. Mislim da ću Džona Hamonda pamtiti dok sam živ ne samo zbog muzike već i zbog rukovanja posle koncerta. Rukovao sam se posle toga sa tesarima, drvosečama, zidarima i razmotaznim šljakerima i niko nije imao takvu ručerdu kao on. On je živa bluz legenda sa biografijom koja bi nadmašila bilo koji filmski scenario. Bluzeri i džezeri žive na svojoj planeti i to ih izdvaja od ostalih (be)smrtnika.

Imao sam tu sreću da stasam bez neta i da imam tu slobodu da cunjam gde hoću. Uslov je bio da nemam problem sa milicijom, da škola ne trpi zbog toga i da sam finansiram sve ono što ne pokriva džeparac. Mogu da dodam da je analogni svet bio mnogo bolji od digitalnog upravo zbog toga što si morao malo da se pomučiš da bi došao do nečega.

Žao mi je što nisam bio ni na jednom koncertu Metalike i što ih nisam video i čuo uživo. Nisam bio u Srbiji i to je neka druga priča. Pisao sam ovde o njihovom eksperimentu koji nije uspeo i koji mi se nije dopao. Izgleda da nisam jedini kome se ovaj izlet nije dopao.

Muzika je bila i ostala ozbiljna rabota. Ima šarlatana, profesionalaca i entuzijasta koji vi mogli da podignu naraod na neku bunu i neposlušnost. Bilo je slučajeva koji pobijaju takvu mogućnost. Najbolji primer mi je slučaj Džejms Brauna koji je tako lepo (zlo)upotrebljen u smirivanju rasnih nemira koji su poput talasa zahvatili Ameriku krajem šezdesetih godina prošlog veka. Neki istinski genije se setio da poveže što više tv kuća koje su sve zajedno prenosile uživo koncert kuma soula. To je ipak neka druga priča.

Nemam ništa protiv bilo čije šabanerije i želje za zaradom. To ne znači da ću hvaliti carevo novo odelo onda kad je car go. Ničiji put nije ravan kao strela, skretanja su redovna i ja pojedince cenim još više kad i ako uspeju da pobede sebe i to anuliraju.

Opet sam skrenuo sa teme.

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 23:41

LOL Nisi, o tome smo svi pričali, samo drugačije spakovano.LOL

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.