Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - dokumentarci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Metallica Through the Never (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Metallica Through the Never (2013)

Metallica Through the Never

Metallica Through the Never (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2013

Žanr:

glazba

Trajanje:

93 min

Režija:

Nimród Antal

Scenarij:

Kirk Hammett
, Lars Ulrich
, Nimród Antal
, James Hetfield
, Robert Trujillo

Glavne uloge:

Kirk Hammett
  >  Himself
Lars Ulrich
  >  Himself
Ed Anders
  >  Police
Brett Armstrong
  >  Police
Peter Bryant
  >  Car Crash man
Mackenzie Gray
  >  Tall Man
James Hetfield
  >  Himself
Hrothgar Mathews
  >  Truck Driver
Robert Trujillo
  >  Himself
Kyle Thomson
  >  The Rider
Jeremy Raymond
  >  Waving Man
Charlie Attrill
  >  Police
Fraser Aitcheson
  >  Police
Toby Hargrave
  >  Big Man
Dane DeHaan
  >  Trip

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Metallica Through the Never (2013)
    Objavljeno: 26.Svibanj/May.2013 u 00:03

Fanovi benda Metallica evo nečeg za vaše oči (i uši) - trejler prvog dokumentarnog filma posvećenom ovom kultnom bendu - Metallica Through the Never. U principu je ovo mešavina dokumentarca o bendu i muzičkog filma u kome je glavni junak mladić (kojeg tumači mladi Dane DeHaan (Chronicle, The Amazing Spider-Man 2)), koji mora da izvrši hitnu misiju za vreme koncerta benda Metallica. Realizaciju filma je na sebe preuzeo Nimrod Antal kome dugujemo filmove Motel i Predators. U svako slučaju nas očekuje odličan audio vizuelni događaj u 3D  tehnici! Uverite se i sami! Film izlazi u američkim IMAX bioskopima  27 septembra a 4 oktobra u ostalim bioskopima.

via: Metallica Through the Never – prvi trejler dokumentarca posvećen bendu Metallica | Mega blog
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2013 u 00:14
E ovo ne propustam cudak For whom the bell tolls.....
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2013 u 15:32
Druze, dokumentarci u podforum dokumentarci, ne u filmoviWink

Na vrh
Dupla ljuta. View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2013 u 15:55
Mnogo su se komercijalizovali,već mi je postalo muka od njih...ali dobro,naravno da se treba pogedati...
Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Srpanj/Jul.2018 u 01:53

Ljudi iz Metalike su se isprsili i rešili da se ovekoveče na filmu. Rezultat je film sa vrlo tankom pričom, toliko tankom da nije ni bila potrebna. Ona je poslužila samo da bi povezala dve pesme koje izvodi Metalika.

Pravi film za sve one koji bi da puste mozak na pašu. Ne ubrajam tu fanove Metalike koji su na kraju ostali uskraćeni za neke njihove pesme. Nisu bile Sad But True, Fade to Black, The Unforgiven, Seek and Destroy...čak ni ona sa istim nazivom kao naslov filma - Through the Never.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2018 u 08:41
Pa, ne bih se baš složio. Film je više kao podloga. Zapravo je to više koncert, sklepan s velike turneje., a oni nisu glumci, već muzičari i to veoma dobro rade već preko 30. godin.
Bina je odlična, scenografija, vizualni efekti etc. U svakom slučaju, veoma skup projekat. A pjesama koliko imaju, ne bi im ni 10 sati bilo dovoljno. S druge strane, nedavno su, po stare dane, izdali veoma dobar album, bolji nego sve što su uradili zadnjih 20. godina. Tako da mogu samo reći respekt.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2018 u 09:13
Gledao sam ovo u bioskopu tada kad je izašlo u idealnim uslovima. Popili koju pivu, sala poluprazna, još nam dozvolili da i tamo unesemo koju pivu, ozvučenje odlično, 3D tehnologija...
Posebno taj 3D. Gledao sam kasnije te snimke na youtube, npr. kad se ruši ona statua, ne sjećam se, čini mi se za vrijeme ...and justice for all, ni blizu doživljaj. 
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2018 u 12:35
Skoro ovo gledao na TV-u. Jedan od onih trenutaka kad listaš kanale i ostaneš.
Ma ne može se nazvati dokumentarcem. U svakom slučaju, jeste koncertni film (valjda ga zbog toga strpaše među dokumentarce), ali nema ništa drugo dokumentarno, osim što je sniman na koncertu. Nazvao bih to prije konceptualnom umjetnošću.
Ne znam šta je neko očekivao od radnje. Pa pjesme same po sebi dovoljno govore. A snimljene scene, koje se isprepliću s događajima na bini, da bi na kraju sve kulminiralo tamo, kao što neko već slično reče, predstavljaju samo nit koja sve to povezuje. I ne treba ni očekivati neku pretjeranu umjetničku vrijednost toga. Ali je vizuelno više nego dobro.
Sve u svemu, nije loše.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2018 u 15:30
Da, što se tiče dokumentarca. Naravno da ima dokumentarac o cijeloj toj turneji i kako su to sve snimali. Izašlo je u dodacima Blu-ray izdanja. Znači, ko nabavi (skine) čitvo izdanje, ima još što-šta da vidi.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2018 u 21:34

Nisam gledao Blu Ray već ono što nađoh na netu. Na žalost, najbliža bioskopska sala je oko 80 kilometara udaljena. Toliko sam udaljen od Beograda.

Mogli su bar da uglave Through the Never kao naslovnu pesmu. Stisli su se kao tezgaroši. Kad samk već kod tezgarenja, to mogu da pripišem reditelju Nimrodu Antalu koji je snimio Kontrolu i to u Mađarskoj. Kad malo bolje razmislim, ovo i jeste tezgarenje idealno za opuštanje.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 09:47
Ne kontam, zar je tezgarenje sviranje vlastitih pjesama? Ne možeš njih porediti sa balavcima (što starim, što mlađim), koji su se uhvatili gitare i sklepali par pjesama, koje više niko normalan ne sluša preko 30. godina i sviraju za sitnu lovu, sjebavajući ljude koji su muzičari u pravom smislu riječi, a ne neke blijede kopije istih. Zaboga, pa ovi ljudi su ušli u "Kuću slavnih", ako to išta znači.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 00:43

Ja ih nigde ne poredim sa balavcima. Na drugoj temi sam naveo nekoliko primera i napisao šta mislim o njima. Nisam njihov fan što ne znači da ne poštujem njihov sveukupan rad. Poštujem što redovno potpisuju sve što obrade i što su u stanju da za svoju dušu odsviraju nešto ispred slučajnih poserilaca koji imaju tu sreću da se tu zateknu.

Ovo što je istezgario reditelj Nimrod Antal ne liči ni na šta meni poznato. NIje dokumentarac, nije koncertni ili muzički film, nije igrani film. Ovo je jedan skup negacija u kom ima od svega pomalo da bi se na kraju videlo ili dobilo premalo. Najbolje bih ovo okarakterisao kao neuspeo eksperimentalan film.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 14:40

Aman ljudi moji, pa zbog te poštapalice"postali komercijalni" skoro svi ljudi koji se bave stvaralaštvom hrane milion usta lezilebovića kojima je jedina specijalnost prodaja tuđeg.

Imam par dvd-ija sličnog sadržaja, čak i sa Hendriksom, samo što je te pare uzeo neko drugi, hendriks baš i nije mogao. Neka i oni uzmu neku paru, što da ne. Niko im ništa nije poklonio. Zar trebaju svi kao naši rokeri iz niša da čekaju da ih se neko seti ili da ih pozovu kad im treba malo melodrame i licemerstva. Sasvim solidan dvd. Nema umetničku vrednost pored muzike i možda malo pokazuje svet oko njih i to je to. Žao mi je što smak ili atomsko sklonište nisu u svoje vreme snimili takve dokumentarce ili kako god da se zove to što su snimili. Ako neko i uradi neki dokumentarac najčešće uspe da prekida i pesme, ono kao radi umetničkog dojma i gomilu kojekakvih kritičara koji dave i pričaju većma gluposti.Big smile 

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 15:43
Treba imati na umu da je glavna zamjerka "praiskonskih fanova" Metallice, a to su oni koji su ih slušali prije And Justice For All, tj. dok je još bio živ Cliff Burton, i jeste komercijalizacija...

Do tog albuma, Metallicu se teško moglo vidjeti na nekom ekranu. Odbijali su da snime ikakav spot, nego su samo izdavali albume i prašili koncerte. Koliko znam, prvi spot je za pjesmu One. Koja je, da se razumijemo, jedna od njihovih kultnih pjesama. Ako postoji nešto za neku raniju (npr. Muster Of Puppets), to je neki kasniji footage ili šta već... Dobro, ne držite me 100% za riječ, ali mislim da je tako. Treba znati da su oni počinjali u vrijeme kad je LP bio glavni medij za slušanje muzike, a MTV tek bio na svojim počecima. A rockeri (pogotovo metalci) su imali stav da nema muzike do sirove svirke (a taj stav je i sad prisutan, ali se ipak često koriste novim tehnologijama).

Kako god, tu je počela era komercijalne Metallice. Nešto se promijenilo. Naravno da je u tom "nešto" vjerovatno jedan od glavnih sastojaka lova. Onda je kasnije izašao tzv. Black Album (crni album), aka Metallica, aka No Name Album (pošto zapravo nema naslova i uglavnom je crn, s logom Metallice i onom zmijom). To je album na kom su Nothing Else Matters (valjda njihov prvi komercijalni hit - što je za njihov dotadašnji rad bilo sladunjavo), Enter Sandman i slično. Tad je Metallica ozvaničila svoju komercalizaciju i na široka vrata ušla na mainstream scenu. Tj. postala mainstream.

Poslije toga, između ostalog, dogodila se ona afera Napster. Stariji korisnici interneta će se sjetiti toga. Oni su bili prvi koji su tužili nekog (ovog puta već legendarni Napster) zbog piraterije, tj. p2p razmjene njihove muzike. To je bilo negdje oko 2000. godine. Kako god, Napster je ugašen, na ogorčenje mnogih, a to je dodatno razljutilo fanove. Mislim da na kraju oni i nisu imali neke materijalne koristi od toga. P2p je živ na neki drugi način, kao što se uvijek iznova izdigne nakon takve nekakve akcije. Ali to je dodatno razljutilo one kojima se nije sviđala njihova komercijalizacija.

Uglavnom, dug je put prešla Metallica od 80-tih prošlog vijeka (mislim od 1981. godine) do ovog što je danas. Mnogo se promijenila. Ali i svijet se promijenio. Ja im ne zamjerim previše zbog toga što su postali. Meni je u redu i nekadašnja i sadašnja njihova muzika. I nemam ništa protiv da usput pokupe još koji cent, ako već mogu. Mada mi ne bi smetalo da su malo više kao prije. Ali ne bi mi smetalo ni da sam i ja onaj s 20-tak, ali šta ću kad nisam... TongueTongue
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 15:58
Nek' je tebi doš'o Zdravko Čolić, pa ti sad ni Metallica ne valja!

Nepster su tužili s pravom, jer nije imao autorska prava od njih.
A kome je krivo što sad Metallica ima para, pa može izdati za svaku pjesmu spot besplatnno na jutubu, to je njegova stvar. Nekad su bili buntovni klinci, a sad su vremešna gospoda.
I mislim da su izabrali najbolji trenutak za komercijalizaciju.
A još uvijek su u stanju skladati dobru glazbu.

Uostaom, to je njihova poslovna politika, svidjelo se to nekom ili ne.

Ali šta ti ja znam, ja sam ti obični kesar.
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 16:12
Ma ne kažem ništa... Nek' uzmaju. Takav je sad rock. Ovo sam samo nabrojao fakte.
Eh, Čola će pokupiti lovu, kakva Metallica. Tongue Nema veze ako pokisnu, kao prije neku godinu kod Merlina.
Jeste, pogodili su pravi trenutak za većinu toga što su radili.
Kao što rekoh, volio bih i ja da mi je 20, ali nije.

To s "kesarima" mi je uvijek bilo glupo. Pretpostavlja da je neko iznad nekog zbog nekog razloga navodne domicilnosti (a svi su odnekud došli, pa makar... da ne kažem). Ma, znam da je zezancija. A ostali (koji se ne razumiju u ovaj naš prostor kraj Sane) ne kontaju vjerovatno - interno. Al' dobro.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 16:36
Slušaj, Metallica je uvijek bila ispred svog vremena, a nadam se i sad.
Nažalost nikad nisam imao priliku slušati Klifa uživo, ali bio sam na koncertu '93. u Berlinu.
Mene kao die hard fana je mučilo kada su izdali Load i Re-load,
ali ljudi su eksperimentisali, probavali sve i svašta, a nisu ostali začahureni poput Iron Maidena, koji viš' ni sami ne znaju koliko imaju pjesama na svim tim albimima. Nažalost, svaka stvar im je na isti fazon. Zato i nisu u kući slavnih.
A Metallica je davno pokupila lovu, njima to više i ne treba. Sad rade za svoju dušu. i za one fanove koji to znaju da cijene. Imali su uspona i padova, ali kad se sve doda i oduzme, ne znam da će ih ikad neki heavy metal bend dostići.

Ono što mene muči kod vas Sanjana je to što ste rastjerali sav normalan živalj i napravili licemjernu džamahiriju. Za razliku od Prijedorčana, koji su se vratili u svoj grad i žive i bore se za život sa svojim sugrađanima.

Takođe, odavno i ne slušam rock, osim svojih die hard bendova i zato me ovakve stvari bodu.
Prešao sam ti na elektronsku glazbu. Već nekoliko godina uzastopno idem na FreshWave i partije. Šta da ti kažem, osjećam se i izgledam dosta mlađe.
Vidiš, uvijek važi pravilo, barem za mene, da se iz manjih sredina izlazi na žurke u veće.
Logički, ako ja idem na posao i zabavu u Banja Luku, onda bi ti iz Sane trebao u Prijedor, zar ne?
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 11:12
Uvijek mi je bila glupa ta priča o komercijalizaciji. Većina tih svijetskih bendova je komercijalna. Žive od tog, to im je posao i to ne znači da im je to jedini motiv i da nemaju ljubav prema tome što rade.
Ne sjećam se de je neko digao buku npr. Kad su Roling stounsi nastupili sa Kristinom Agilerom, ali kad je Metalika skoro nastupila sa Lejdi Gagom, popljuvaše ih dobro. OK je kad AC/DC snimi kelešnest istih albuma i oni nisu komercijalni, ali kad Metalika izađe iz žanra onda su pi*ke prodane. Pri tom sam bio na koncertu AC/DC u BG i oba puta Metalike i mogu reći da je karta za AC/DC bila značajno skuplja.
Uglavnom, njihov "grijeh" je taj što su probali nešto drugo i privukli sebi tu nemetal publiku a to se ne prašta. Sad ih kritikuju i ne razmišljajući. Sjećam se kad su imali neki projekat sa Lu Ridom, neki konceptualni album koji ni dan danas nisam slušao, ali sjećam se kad je izašao neki teaser tada, isječci od par sekundi iz pjesama. Čitao sam komentare, pljuvačina žešća, užasno loše, najbolje da okače gitare o klin, stare prdonje prodane itd. sve to na osnovu par sekundi. Ne kažem da je taj album dobar, ponavljam, nisam ni dan danas slušao nego ispričao sam samo da ilustrujem to nekritičko baljezganje koje često viđam.

A istinski nekomercijalan je možda samo neki bluzer ili sl. koji svako veče svira pred 200-300 ljudi a ovo ostalo su sve priče za malu djecu.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 11:32
Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

Uvijek mi je bila glupa ta priča o komercijalizaciji. Većina tih svijetskih bendova je komercijalna. Žive od tog, to im je posao i to ne znači da im je to jedini motiv i da nemaju ljubav prema tome što rade.
Ne sjećam se de je neko digao buku npr. Kad su Roling stounsi nastupili sa Kristinom Agilerom, ali kad je Metalika skoro nastupila sa Lejdi Gagom, popljuvaše ih dobro. OK je kad AC/DC snimi kelešnest istih albuma i oni nisu komercijalni, ali kad Metalika izađe iz žanra onda su pi*ke prodane. Pri tom sam bio na koncertu AC/DC u BG i oba puta Metalike i mogu reći da je karta za AC/DC bila značajno skuplja.
Uglavnom, njihov "grijeh" je taj što su probali nešto drugo i privukli sebi tu nemetal publiku a to se ne prašta. Sad ih kritikuju i ne razmišljajući. Sjećam se kad su imali neki projekat sa Lu Ridom, neki konceptualni album koji ni dan danas nisam slušao, ali sjećam se kad je izašao neki teaser tada, isječci od par sekundi iz pjesama. Čitao sam komentare, pljuvačina žešća, užasno loše, najbolje da okače gitare o klin, stare prdonje prodane itd. sve to na osnovu par sekundi. Ne kažem da je taj album dobar, ponavljam, nisam ni dan danas slušao nego ispričao sam samo da ilustrujem to nekritičko baljezganje koje često viđam.

A istinski nekomercijalan je možda samo neki bluzer ili sl. koji svako veče svira pred 200-300 ljudi a ovo ostalo su sve priče za malu djecu.

A samo si još zaboravio da navedeš da je acdc kompanija najbogatija.LOL I opet, neka je, što da ne. Do pre par godina(možda može i sad, ali samo uz ozbiljnu pompu) te grupe su okupljale stotine hiljada na svojim konecertima, mogli su bune da dižu.LOL

Ja sam roker od svoje 12 god. Narodna muzika koju slušam je skoro uvek bila "zastarela" sem možda tome zdravkovića. Volim starogradsku muziku, Pavla Aksentijevića i od klasične najviše Ravela. Šta ću, volim sve to.LOLLOLLOL Od roka slušam sve, naravno bluz,  dok sa džezom ne stojim baš najbolje. Sticajem okolnosti misam nastavio da sviram(lupamLOL) bubnjeve.

Volim da odslušam i hard i trash, a i nighwishLOL. Tako da podržavam sve što je u vezi roka. Metalika ima pesmu(koja ima dosta obrada) koju mogu svaki dan da slušam po 10x(Enter Sandman).LOL

Kao što i sam kažeš cena karata(bar za nas) je dosta visoka, ali odvajalo se.Zašto da nema taj snimak u kolekciji? Naravno da treba da ga imamo, bar mi koji to volimo. I tu je kraj priče, bar za mene.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 15:42
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

A samo si još zaboravio da navedeš da je acdc kompanija najbogatija.LOL 
Nisam htio da ne bude da ja  hejtam. Smile Što se njih tiče, mašina... sjećam se da su počeli tačno u 21:00 i završili u tačno 23:00 ( ili je neki drugi vremenski okvir bio, ne sjećam se baš ali uglavnom 2 sata koncert) Ni minut gore, ni minut dole. Surovi profesionalizam.

Jesu karte skupe ali malo mi je glupo da neki bend koji sam toliko puta slušao na nekim cd-ovima i slično ne odem poslušati kad imam priliku. Jest da pored te karte ja lično moram i potegnuti i put BG, ZG ili negdje drugo. Ali nije gušt nikad bio skup. Wink

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.