Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mad Heidi (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Mad Heidi (2022)

Mad Heidi

Mad Heidi (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

komedija, akcija, avantura

Trajanje:

92 min

Režija:

Sandro Klopfstein
, Johannes Hartmann

Scenarij:

Trent Haaga
, Gregory D. Widmer
, Sandro Klopfstein
, Johannes Hartmann

Glavne uloge:

Casper Van Dien
  >  President Meili
Leon Herbert
  >  Isaac
Max Rüdlinger
  >  Kommandant Knorr
David Schofield
  >  Alpöhi
Pascal Ulli
  >  Dr. Schwitzgebel
Kaspar Weiss
  >  Minister Gutzweiler
Kel Matsena
  >  Goat Peter
Katja Kolm
  >  Fräulein Rottweiler
Dieter Friedli
  >  Ueli der Knecht
Werner Biermeier
  >  Cheesemaster Kari
Almar G. Sato
  >  Klara
Rebecca Dyson-Smith
  >  Lutz
Alice Lucy
  >  Heidi
Patti Basler
  >  Kitchen Staff

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mad Heidi (2022)
    Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2023 u 23:40
Prevod je uradio hidden_gem 👍
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2023 u 09:17
Hvala za prevod!
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 12:56
Trash&grindhouse putem masovnog financiranja (crowdfunding) nije nimalo loše ispao.

Sve je na svom mjestu, od plitke priče, karikatura, loše glume, kidanja ljudi i prskanja krvi na sve strane.
Za malo zahtjevniju publiku su ubačene razne reference, odmah je jasno zašto se glavna cica zove Hajdi, ali ima ih još.

Ljubiteljima ovakvih filmova mogu zasmetati scene planinske idile umjesto kakve mračine.
Meni je to pun pogodak kao srednji prst prirode distopiji o kojoj film priča.
Volio bih međutim da je krvoprolića još više.

Tko voli grindhouse, mastwoč!
Tko ne zna što je to, film je odličan izbor za provjeriti odgovara li vašem ukusu.
Tko ne voli... A čujte, preskočite i pogledajte Titanic još jednom. Evil Smile

Moram pohvaliti prevoditelja kojem je ovo prvi prijevod.
Neke sitnice su promakle (više manje estetske, podosta linija ne treba biti nakošeno), ali ovo je jako dobro! Clap
Jedva čekam sljedeći!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 15:02
Slazem se sa Joxerom  oko datog filma, moze tu jos da se doda ponesto, ali i ne mora, dovoljno je napisao. A Titanic pa moze taman remasterovan Smile.

Ažurirao AlexDeLarge - 17.Sijecanj/Jan.2023 u 15:15
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 15:04
Hvala na prevodu Approve
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 15:11
Kakva li je Blubberella (2011)?
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 15:49
Nemoguće opisati.
Baš se mora pogledati da čovjek povjeruje da takvo što postoji.

Brzinski sam pisao jer sam u gužvi.
Ali za one kojima se Mad Heidi svidi, a nisu dosad nešto takvo gledali.
Mlađa publika ponajviše pa neću spominjati prastare ili cb.
Nakon Mad Heidi, testirajte i ove:

Kung Fury (2015)
Machete (2010)
Turbo Kid (2015)

TGP pričekajte koji dan za resync, titlovi ne odgovaraju za BR to sam već davno riješio, ali sadržajno su upitni što nisam još stigao, na primjer umjesto "štitit ću vas" kaže "štit ću vas" na primjer. Dead
Treba malo ispeglati.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 16:31
Ovo sam gledao, haos su, ima jos starijih ali sam zaboravio, mora i puppet da kaze koju, dabome  sacekajte pegla 100 posto remaster Titanic-aWink, i nece da prizna  da slusa Celine Dion pride.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 16:34
Nah, mrsko mi je pisati, taman posla da moram dodati išta LOL ta baš ignorišem većinu tema svega mi, ima me previše po forumu ionako Ermm
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2023 u 08:49
Mogu da se pohvalim da sam medju prvima pomenuo Mad Heidi,ali meni ovo nikako nije leglo u prvih 15 min sam video toliko raspolucenih glava,iznutrica i ne znam cega jos da sam prekinuo gledanje. Sto rece Joxer kome se ovo ne svidja ima Titanic ,samo eto ni to cudo nisam pogledao niti cu ali to je vec neka druga prica.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2023 u 10:40
Pa tesko porediti , jedno po stripu, drugo po igrici (izvorna PS3 nju sam nesto poceo da igram i nije me nesto zainteresovala, remasterovana PS4, pa rimejk PS5 , vec su naravno postavili full gameplay , za PC u martu, II je cini mi se izazvala neke kontroverze oko lika koliko se secam) , trece pa vec je receno, serije i jedan specifican film.  I vec nakon prve epizode uglavnom ljudi pitaju jesi li gledao, mislim da ce vecina u mom okruzenju gledati The Last of Us, a da Mad Heidi nece ni primetiti.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2023 u 13:12
Pogledao prvu epizodu Last of us,sta znam mislim da je The walking dead tu sve rekao sto se tice pocetka takvih serija, i naravno meni najbolji film na tu tematiku 28 days later
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2023 u 14:01
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

Pogledao prvu epizodu Last of us,sta znam mislim da je The walking dead tu sve rekao sto se tice pocetka takvih serija, i naravno meni najbolji film na tu tematiku 28 days later

Nisam hteo da gledam seriju, citao sam strip, ona cetiri omnibusa, auh jedva, sokirao sam se kad sam pozajmio, i broj strana i  jedva sam drzao, ali isterah do kraja, 28 days later sam gledao ali se ne secam nicega, dakle kao da i nisam. I korejska serija Kingdom je bila popularna. 

Ažurirao AlexDeLarge - 19.Sijecanj/Jan.2023 u 19:03
Na vrh
robi75 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robi75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 08:44
Saglasan sa IgaBiva. I svi kao odusevljeni prvom epizodom, a sve vec vidjeno. I tacno tako, pogledali jednu epizodu i vec sve znaju, odusevljenje na sve strane. Pobogu cime su tako odusevljeni?
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 09:14
Dajte vi meni jedan posten film po igrici Max Payne
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 10:11
Max Payne i  npr. Dylan Dog: Dead of night nisam zeleo da gledam. Mozda mi se u poslednje vreme najvise svidela Arcane: L..., i  da podsetih se da nisam pogledao Invincible (2021) .

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 15:04
Originalno postovano od strane robi75 robi75 piše:

Saglasan sa IgaBiva. I svi kao odusevljeni prvom epizodom, a sve vec vidjeno. I tacno tako, pogledali jednu epizodu i vec sve znaju, odusevljenje na sve strane. Pobogu cime su tako odusevljeni?

Ma i gore je od toga (glede Last of Us), čak i pre nego li je prikazana ta prva epka, ocena je već bila katapultirana nebu pod oblake. Razumem uzbuđenje kod dečurlije koja ne može da dočeka ekranizaciju svoje omiljene igre, kao i sve druge moguće besmislice oko imdb ocena ali ovoga puta je stvarno bilo van svake pameti. 9.6 beše...cirkus.  Ok je pilot meni, da ne bude nesporazuma, možda ću čak i nastaviti da je gledam, tek sam se osvrnuo na tu euforiju reflektovanu na imdb ocenu. 
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 16:55
Ja sam se već ozbiljno zamorio od prežvakavanja zombi tematike! Ovo sam usled neviđenog hypea još i hteo da probam, ali od par ljudi čije mišljenje cenim čuh upravo isto ovo što se i ovde da pročitati. Precenjeno i već viđeno. Dakle preskačem.

A ovo što reče @kjovo skroz podržavam. Iako nisam protiv verzije sa Wahlbergom, smatram da postoji potencijal za osetno bolju ekranizaciju sjajne igre kakva je Max Payne Još kad bi neko ljudski odradio stari, epski Half Life...

I samo na kraju da se nadovežem na nešto što iskače iz teme, ali otprilike ista grupa ljudi je tu - zahvalnost svima na vrlo pozitivnim kritikama u vezi serije Severance! Zahvaljujući svima vama i hvalospevima na račun iste nisam je omašio i sinoć sam završio prvu sezonu sa izuzetno pozitivnim utiscima
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 19:28
Jedina adaptacija video igre a da mi se zbilja svidela, koliko trenutno mogu da se setim, je Silent Hill. 
Bilo je povremeno filmova koji su mi bili negde između dovoljno ok ili povremeno zabavni, no samo mi je Silent Hill zasebno, sam za sebe, bio dobar film. Ako, rekoh, nisam već zaboravio poneki film u tom domenu.   
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 19:51

Sta znam  Resident Evil (na kraju ode i u seriju, strahota) i Tomb Raider, igrao na Pentium II bio skup ko otrov, a mislim da je EXIT prodavao igru ,i to su bile kultne igrice to su svi igrali , meni su ta dva ostala u secanu , i Silent Hill ( ne racunam MK dobri su ,i Street Fighter to moram pogledati ponovo definitivno) . Ne znam nekao tesko idu ekranizacija. Neke smo pomenuli. Ne znam za Halo  kakva je to nisam igrao., a ni gledao ekanizaciju.

Ažurirao AlexDeLarge - 20.Sijecanj/Jan.2023 u 19:59
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.