Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Long Shot (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Long Shot (2019)

Long Shot

Long Shot (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Zavedi me ako možeš

Godina:

2019

Žanr:

komedija, ljubavni

Trajanje:

125 min

Režija:

Jonathan Levine

Scenarij:

Dan Sterling
, Liz Hannah

Glavne uloge:

Charlize Theron
  >  Charlotte Field
Alexander Skarsgård
  >  Prime Minister James Steward
Wanya Morris
  >  Wanya Morris
Bob Odenkirk
  >  President Chambers
Seth Rogen
  >  Fred Flarsky
Andy Serkis
  >  Parker Wembley
Shawn Stockman
  >  Shawn Stockman
Nathan Morris
  >  Nathan Morris
Randall Park
  >  Boss
Tristan D. Lalla
  >  Agent M
June Diane Raphael
  >  Maggie Millikin
Ravi Patel
  >  Tom
Aladeen Tawfeek
  >  Bharath
O'Shea Jackson Jr.
  >  Lance
Isla Dowling
  >  Katarina Prudence Wembley

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Long Shot (2019)
    Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 22:04
Velika šteta što lepa Šarliz igra u nekakvim glupim projektima kao npr. nekakve komedije, fantazije i slično.
Na vrh
Kokonino12 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kokonino12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2019 u 11:39
Najbolja komedija sa prostora amerike koju sam pogledao u zadnje dvije tri godine
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2019 u 16:00
Gledaće se ovaj film, ide odmah na listu. Charlize Theron je glumila u komedijama pre nego što je Seth Rogen i počeo glumiti. Komedije su mnogo popularne u celom svetu, i zarada glumaca u komedijama je ogromna.
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2019 u 11:17
rijetko gledam komedije, jer ih nema baš previše dobrih. zahvaljujući komentarima, pokušat ću ovo odgledati
Na vrh
Agria View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Agria Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2019 u 12:32
Odgl;edacu :-)! ''Možete li da zamislite scenu u kojoj je neka političarka bezubo zaljubi ''-umesto Je, treba da pise Se i zanima me sat znaci Bezubo se zaljubiti ;-)?
Na vrh
Markoni80 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Markoni80 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2019 u 23:48
Na prvi pogled, dva nespojiva lika u glavnim ulogama kao što su prelijepa Šarliz Teron i apsolutno neozbiljni Set Rogen su zaista dali svoj pečat ovoj romantičnoj komediji. U ovom žanru, zadnjih par godina nisam pogledao film vrijedan pažnje kao što je ovaj.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2019 u 23:29
Prijevod je najavio *MARKO CAR* ⚡
Na vrh
Ordinary View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ordinary Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2019 u 19:56
Pogledao i svideo mi se, valjda me lozi spoj uspesne zene i "ne toliko uspesnog" muskarca. U svakom slucaju podsetilo me na BBC seriju bodyguard
Set gde god se pojavi unese neki svoj pecat filmu, a o Charlize sta reci.

I da me neko pita kao ljubitelja SF zanra pita sta bih pre pogledao ponovo, avengers: endgame ili ovo, bez razmisljanja ovu komediju-romansu help

Normal's Overrated
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 19:49
Super film.
Na vrh
znesic34 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj znesic34 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Kolovoz/Aug.2019 u 21:15
Predivan film. Baš sam se sladko smejala.
Na vrh
zokilaki View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zokilaki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2019 u 14:24
Osrednje..kao komedija slabo..Charlize fino izgleda kao i uvijek, ostatak filma predvidljiv i dosadan...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.