Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Licorice Pizza (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Licorice Pizza (2021)

Licorice Pizza

Licorice Pizza (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, komedija, ljubavni

Trajanje:

133 min

Režija:

Paul Thomas Anderson

Scenarij:

Paul Thomas Anderson

Glavne uloge:

Sean Penn
  >  Jack Holden
Tom Waits
  >  Rex Blau
Patrick Hoelck
  >  Tiny Toes Photographer
Adam Somner
Sasha Spielberg
  >  Tiny Toes Girl
Cooper Hoffman
  >  Gary
Griff Giacchino
  >  Mark
Will Angarola
  >  Kirk
Dorie Samovitz
  >  Cherry Bomb Kid
Joshua Carl Allen
James Kelley
  >  Tim
Alana Haim
  >  Alana
Anna Cordell
  >  Tiny Toes Girl

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sasa-stipisic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Licorice Pizza (2021)
    Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2022 u 00:45
Paul Thomas Andersonov omaž 70-ima. Retkrospekcija života jednog mladog srednjoškolca, najmanje glumca, a najviše nemirnog te perspektivnog biznismena. Film ništa posebno, bez nekog smisla nego čisto uživanje u životu (i to je neki smisao, neki bi rekli) i disanje skupa sa (ne)dogodovštinama mladoga Garya. Ovo je može se reć tzv. "good feeling movie".
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 12:48
Očekivah ipak nešto više od Andersona, likova, ambijenta vremena...no suviše mi je daleko to sve, svakako i upitno interesantno. 

Šta reći kada mi je epizoda Bradley Coopera bila ono gotovo najzanimljivije što mi je film ponudio. Unhappy Dobro de, preterujem, nije loš soundtrack, film lepo izgleda, iz likova i njihovog odnosa povremeno i izbije koja mrva šarma, meni ipak nedovoljno.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 13:07
Ljubavna ljiga umjesto apsurdističke komedije od Andersona.
To je kao da Einstein ide musti kravu jer eto, ćefnulo mu se da i to proba.
Ako je ekspert u nečemu u čemu rijetko tko jest, onda će biti i ekspert u nečemu trivijalnom, jelda?

Preskačem.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 13:14
Onda ga ipak budem probao još jednom, nikako da ga doživim kao ljubavni film, to bi mi više leglo od ovoga što dobih. 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 13:18
Ako tražiš romantiku, priupitaj bgv-a za preporuke, on ih tamani kao na traci, 2-3 dnevno. Evil Smile
Na vrh
djsemi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj djsemi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2022 u 09:13
Nisam još pogledao, ali Paul Thomasu Andersonu se uvek daje šansa...Prevod imate na sajtu koga neću spominjati, zabranjena tema ovde, deluje korektno, nije GT, rodovi mi delovali Ok doduše svega par minuta sam pustio... nisam još gledao ceo film kao što rekoh...
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2022 u 14:25
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Ljubavna ljiga umjesto apsurdističke komedije od Andersona.
To je kao da Einstein ide musti kravu jer eto, ćefnulo mu se da i to proba.
Ako je ekspert u nečemu u čemu rijetko tko jest, onda će biti i ekspert u nečemu trivijalnom, jelda?

Preskačem.
Deluje mi kao da misliš na pogrešnog Andersona.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2022 u 14:38
Sa Wesom sam prestao i da pokušavam LOL nije to moj broj, no ne znam zašto luta P.T. Zadržava se na meni nebitnim delovima, fokus mu (ili meni, sa njim) beži, odnos likova mi ne daje dovoljno "mesa", zbilja nešto za šta sam mislio da mu je izraz kojim putuje sa lakoćom, ovde meni nekako...biva daleko. 
Na vrh
alterego View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2022 u 20:55
Negledljivo, odustao nakon 25 minuta. Antipatični likovi, dosadna radnja. Bez ocjene jer nisam mogao dalje od 25 minute, inače bi vjerojatno bila 0/10
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2022 u 20:58
Vredi mjuza, donekle.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.