Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kolovrat (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kolovrat (2017)

Legenda o Kolovrate

Legenda o Kolovrate (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

povijesni, akcija

Trajanje:

107 min

Režija:

Dzhanik Fayziev
, Ivan Shurkhovetskiy

Scenarij:

Sergey Yudakov
, Dmitriy Paltsev
, Dmitriy Raevskiy
, Evgeniy Raevskiy

Glavne uloge:

Sergey Koltakov
  >  Dobromir
Viktor Proskurin
  >  Svyasschennik
Fedor Starykh
  >  Archer
Yuliya Khlynina
  >  (as Ulia Hlinina)
Yuliya Pisarenko
  >  Noblewoman
Aleksandr Tsoy
  >  Khan Batiy
Ilya Malakov
  >  Evpatii Kolovrat

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
r0073rr0r View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj r0073rr0r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kolovrat (2017)
    Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2018 u 00:13
Kad ce prevod? :D
Na vrh
Bora61 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Bora61 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2018 u 22:28
Ocigledno kada se zavrsi prikazivanje u bioskopima.
Na vrh
ministry37 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ministry37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2018 u 00:10
na netu vec ima verzija webdl 1080 mkv
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2018 u 11:51
Prevod je najavila nAnaD ✨
Na vrh
Andrija_90 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Andrija_90 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2018 u 12:08
Hvala unapred za prevod :)
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Ožujak/Mar.2018 u 11:18
Dobar ruski povjesni film.Meni se jako svidio.
7/10.

Hvala nAnaD na prijevodu.
Na vrh
magnetox View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj magnetox Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 10:35
Ja mu dao 8. Imao je popust, jer pripada žanru na koji sam slab. Tehnički, urađen do savršenstva. Samo dve zamerke imam. Prva je ruska spikerka, koja se javlja, ničim izazvana, dok Mongoli pričaju. Doduše, možda to nije tako u svim verzijama filma. Druga zamerka... pored savršene scenografije, kostimografije itd itd... očekivao sam na kraju nekakav junački juriš :) kao ono, u poslednjem samuraju. Tako nešto. Gde s' osmehom na licu smrt gledaju u oči, i ginu sa pesmom na usnama :) Mislio sam, tu će biti kulminacija. Al'... kulminacija mi izmače :)
Na vrh
r0073rr0r View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj r0073rr0r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 10:40
Gde ste nasli prevod, ja nigde ne mogu da ga nadjem?
Moze link?
Na vrh
magnetox View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj magnetox Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 10:41
https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=Legenda+o+Kolovrate+aka+Furious
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 10:52
Ameri bi rekli guilty pleasure, dakle lijepo gledati šarene sličice, no da je nezaboravno filmsko ostvarenje, baš i ne..
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 11:44
robi kaki je ovo kolodvor?LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 12:04
Rusi snimili 300 na svoj ruski način, isto ženskasti negativac, jedino je u 300 glavni "this is Sparta" muževniji.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 12:17
muževan ovaj al la Igor Drago žućo?LOLLOL  neeeee buuuu išloLOLLOL
Na vrh
nAnaD View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj nAnaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 12:20
Zima, nisu se smeli skidati da se ne prehlade LOL
https://www.youtube.com/watch?v=YPaz0p2dpEk
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 12:45
ovaj bogec nema ni bradu, nekakvo paperje, dočim king Leonida ima baš ono bradu..no on bješe Heraklov izravni potomak, ovaj žućo je potomak žumanjka Pjotra iz tundreLOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 13:09
ništ mislim da ću ja jopet pogledat Leonidu umjesto ovogLOLLOL  ovo da se ni ne golišaju me dotukloLOL  
Na vrh
amir.mira View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj amir.mira Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 19:32
odličan filmić, obavezno ga odgledajte, pozdrav
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 15:40
Odličan film. Mogu samo da kažem da je ovaj film fantastičan za uloženi novac, jer rusi su ovaj film snimili za 6,5 miliona dolara a američka produkcija ne bi mogla da snimi ovakav film bez min.150miliona dolara. Velika preporuka za ovaj film i ocena 8/10.
Na vrh
r0073rr0r View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj r0073rr0r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 15:46
Prevod nista ne valja, sva sreca pa znam ruski :D
Na vrh
nAnaD View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (4) Thanks(4)   Citiraj nAnaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 15:48
A šta će ti prevod ako znaš ruski
https://www.youtube.com/watch?v=YPaz0p2dpEk
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.