Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kollektivet Aka The Commune (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kollektivet Aka The Commune (2016)

Kollektivet

Kollektivet (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama

Trajanje:

111 min

Režija:

Thomas Vinterberg

Scenarij:

Thomas Vinterberg
, Tobias Lindholm

Glavne uloge:

Trine Dyrholm
  >  Anna
Fares Fares
  >  Allon
Jacob Højlev Jørgensen
  >  The lawyer
Ulrich Thomsen
  >  Erik
Lars Ranthe
  >  Ole
Magnus Millang
  >  Steffen
Helene Reingaard Neumann
  >  Emma
Rasmus Lind Rubin
  >  Peter
Julie Agnete Vang
  >  Mona
Mads Reuther
  >  Jesper
Ole Dupont
  >  Elegant Gentleman
Lise Koefoed
  >  Make-up artist
Adam Fischer
  >  Architect Student
Martha Sofie Wallstrøm Hansen
  >  Freja
Sebastian Grønnegaard Milbrat
  >  Vilads

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Vvesko View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vvesko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kollektivet Aka The Commune (2016)
    Objavljeno: 26.Srpanj/Jul.2016 u 22:51

Kollektivet 
Aka 
The Commune (2016)

Režija: Thomas Vinterberg
Scenarij: Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm,
Žanr: Drama
Jezik: Danski
Država: Danska. Švedska, Holandija
Trajanje: 111 minuta

Uloge:
Urlich Thomsen, Fares Fares, Trine Dyrholm, Julie Agnete Vang, Ole Dupont,... 

Akademski par, Erik i Ana, i njihova kćerka, Freja, uspostavljaju komunu u njihovoj kući u predgrađu Helerupa. Fokusirajući se na malu porodicu, film nas poziva u san jedne prave zajednice. Videćemo kućne sastanke, večere i zabave. Tu je prijateljstvo, ljubav, porodica i prava zajednica pod jednim krovom. Međutim, kada se Erikova ljubavnica useli, sve se menja.
izvor:openunsubotica

Ažurirao kvrle - 14.Sijecanj/Jan.2018 u 15:24

Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2018 u 17:28
Prijevod je najavio kvrle ⚡
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2018 u 22:14
  Mislim da je ovo rimejk dobrog i otkačenog danskog  filma. Znaću kad ga odgledam.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 14:52

Ne znam da li je rimejk.

Sam film je u domenu proseka. Imam utisak, da glavna uloga nije sretno dodeljena Ulrichu Thomsenu, izvrsnom glumcu, setimo se samo njegove uologe naciste skinhedsa u remek delu Adam's aebler.

On mi je za odkacenije uloge od ove.

Ocena 6/10 
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 15:07
Meni sasvim simpatican film.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2018 u 16:56

Slazem se  sipmatican, ali ima Ulrich Thomsen, neuporedivo bollje uloge,

Na primer  njegov film Silence,  meni licno najbloji film u svetu 2010, gde igra zlog pedofila, kazem zlog , jer u ovom filmu pored njega imamo i ''dobrog'' pedofila, necu reci o cemu se radi.

Pa onda uloga psihopate zatvorenika u jednoj od epizoda   izvrsne danske serije Den som draeber Aka Those who kill, prema kojoj su ameri napravili priglupi rimejk....

Pa  interesantan film Den du frygter Aka Fear me not iz 2008. Itd, itd....

Meni je licno Ulrich Thomsen , posle Mads Mikelsena, najbolji muski glumac u Danskoj.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 22:28
  Odgledao sam Komunu i nisam zadovoljan viđenim. Mislio sam, čitajući opis filma, da se radi o rimejku filma Tillsammans (2000). Ne radi se o rimejku već prilično mlakom prednastavku dotičnog filma koji je u svemu nadmašio Vinterbergov pokušaj. Ko želi neka odgleda oba filma i neka se uveri sam.

Tillsammans na sebi svojstven način predtavlja veselu hipi komunu koja živi u velikoj kući. Vitenberg radi to isto, razlika je je u tome što su njegovi stanari rigidni, više opterećeni novcem i građanskim moralom. Nisu toliko opušteni, veseli optimisti kao pomenuti hipici.

Da ne dužim, bio bi ovo prosečan i mlak film bez Tillsammansa, ovako je, bar za mene, još za nijansu slabiji.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 22:38

Meni je posebno drago, da nisam bio usamljen u oceni ovog prosecnog filma.

Dokaz, lep prikaz Stole Haringa.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 23:06
  Šta da ti napišem osim da, ako nisi, daj šansu filmu Tillsammans. To je za mene filmčina.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2018 u 20:05

Stole,

Pogledacu film, pa cu da napisem komentar
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.