Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Koji vam je žanr najdraži ?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Koji vam je žanr najdraži ?

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Anketno pitanje: Šta najviše volite gledati ?
Izbor Glasova Statistika ankete
16 [12,60%]
5 [3,94%]
6 [4,72%]
2 [1,57%]
5 [3,94%]
22 [17,32%]
2 [1,57%]
21 [16,54%]
11 [8,66%]
7 [5,51%]
0 [0,00%]
1 [0,79%]
0 [0,00%]
3 [2,36%]
5 [3,94%]
4 [3,15%]
5 [3,94%]
2 [1,57%]
3 [2,36%]
1 [0,79%]
0 [0,00%]
3 [2,36%]
3 [2,36%]
Ne možete sudjelovati u ovoj anketi

Korisnik
Poruka
A2D2 View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Lonesome Cowboy

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj A2D2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Koji vam je žanr najdraži ?
    Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 18:59
Pozdrav kolege !!!

Nisam vidio da je ovakva anketa zastupljena na našim stranicama ,pa čisto reda radi da odgovorite šta najviše volite da gledate...

Dopušteno je višestruko glasovanje...

Ažurirao A2D2 - 28.Veljaca/Feb.2011 u 19:00
Nitko nije toliko bogat da može bez osmjeha i nitko toliko jadan da ga ne bi zaslužio.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 19:09
Od mene sledeći žanrovi:
Trileri, drame, SF, ljubavni, azijski
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 19:14
Sad ti meni definiši koji je to žanr "AZIJSKI"?
Na vrh
Gajtana View Drop Down
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gajtana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 19:18
1. Horror
2. SF
3. Filmovi katastrofe
Kad pitaju kako ste, uvijek recite ODLIČNO! Razveseliti će te prijatelje i rastužiti neprijatelje!
Na vrh
A2D2 View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Lonesome Cowboy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj A2D2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 19:20
Originalno postovano od strane darije darije napisao:

Sad ti meni definiši koji je to žanr "AZIJSKI"?

Širok mi je to pojam da kažem sve van hollywooda, pa sam eto izdvojio azijske(u šta ubrajam sve kinematografije azijskog kontinenta)...

Naravno da to nije žanr ,ali tako mi je bilo lakše napisati...Big smile

Mislim prvenstveno na japanske,korejske i kineske filmove....Wink

Ažurirao A2D2 - 28.Veljaca/Feb.2011 u 19:22
Nitko nije toliko bogat da može bez osmjeha i nitko toliko jadan da ga ne bi zaslužio.
Na vrh
ghostwheel View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 22:17
azijski film nije žanr, kao što se pogrešno domaći film svrstava u posebni žanr

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 22:21
akcija, krimi, triler
+ animiraniBig smile

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 22:36
Horor, SF, fantazija, avantura+animirani
Na vrh
JOBAH View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JOBAH Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 22:43
Horror
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 22:46
Većinom horror filmovi.... ali gledam sve.....
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
Movie Master View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Matori laf 21.03.1957. - 02.11. 2017.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Movie Master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2011 u 23:52
SFSFSFSFSF... uh, jedva odglavih tastereLOL (i SF horori dolaze u obzir, ali ne bilo koji).
Zatim crtaći (A la Disney, nikako anime vommit), komedije, avanture, dobri stari vesterni,
ratni svih vrsta (igrani, dok., igrano-dok.).
Na vrh
xyd View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj xyd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 00:04
ako moram da dam jedan glas onda je to sf ali jednostavno volim dobre filmove nebitno koj su zanr
http://www.youtube.com/watch?v=QMBZDwf9dok
http://www.erepublik.com/en/referrer/xyyd
Na vrh
srkis View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srkis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 00:20
Drame, iz prostog razloga što su tu najmanje šanse da autori zaseru (pogotovo ovi iz Holivuda). Akcije i komedije, recimo, su neuporedivo komplikovaniji žanrovi... Što tu umeju da se nalupetaju, ijooooj...
Моја господо, бољи и виши пођоше бољијема и вишијема, а ја једва вас допадох!
Na vrh
cenobit View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cenobit Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 04:13
Najvise volim animirane,posebno anime/mange ali to je sasvim drugi svet...glasao sam ipak za SF
Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator
Skvoglavica

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 11:26
Originalno postovano od strane srkis srkis napisao:

Drame, iz prostog razloga što su tu najmanje šanse da autori zaseru (pogotovo ovi iz Holivuda). Akcije i komedije, recimo, su neuporedivo komplikovaniji žanrovi... Što tu umeju da se nalupetaju, ijooooj...

+1
Ali, što reče AcaN, gledam sve. Osim horora Big smile (eto, draga Gajtana, gde se razilazimo)
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
Bardem View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 11:33
Originalno postovano od strane srkis srkis napisao:

Slažem se.

Uz realne, socijalne,drame najviše mi leže i psiho trileri sa elementima misterije.
A kontam da akcije svako od nas prevaziđe u nekom životnom dobu

Da, imam jednu primedbu na samu anketu jer kriterijumi po kojima je sastavljena nije jedinstven tj imamo teritorijalni(evropski,indijski),žanrovski itd

Ažurirao Bardem - 01.Ožujak/Mar.2011 u 11:40
Na vrh
nitkov View Drop Down
Junior translator
Junior translator
нитков

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nitkov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 11:45

Joj što volim eksperimentalne filmove!

Eksperimentalni filmovi spadaju u nezavisne koji su zaista meni najdraži na ovoj listi pa je to moj prvi izbor, iako se ne radi o žanru već o nekakvoj drukčijoj vrsti klasifikacije, drugi mi je izbor SF, treći trileri, a četvrti drame...

Više nisam glasao jer sam se sav pogubio u svim tim klikovima.

A volim gledat sve filmove. Doduše, ne gledam indijske nit se baš trudim pratiti erotske, al eto, nitko nije savršen. Confused

Na vrh
ghostwheel View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 12:10
Originalno postovano od strane Bardem Bardem napisao:

Izvini, ali u kom životnom dobu čovek treba da bude da bi prevazišao Umri muški ili Svemirske vojnike?
Na vrh
A2D2 View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Lonesome Cowboy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj A2D2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 12:13

Da, imam jednu primedbu na samu anketu jer kriterijumi po kojima je sastavljena nije jedinstven tj imamo teritorijalni(evropski,indijski),žanrovski itd

Primjedba je osnovana.

Ali postoji velika razlika između recimo azijskih drama i evropskih,ne znam indijskih filmova koji su jedinstveni ili recimo američkih mjuzikala..
Jako je teško napraviti jedinstveni kriterijum ,a da se sve postojeće od filma obuhvati...Wink

Ne rjetko se dešava ,da je film žanrovski obojen i može se klasificirati u više žanrovskih kategorija...

Recimo samo drama ,triler ili komedija u sebi sadrže mnoge žanrovske podvrste ,a da ne govorimo o ostalim žanrovima...
Na vrh
Bardem View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2011 u 13:04
Originalno postovano od strane ghostwheel ghostwheel napisao:

Izvini, ali u kom životnom dobu čovek treba da bude da bi prevazišao Umri muški ili Svemirske vojnike?

Pa, da bi prevazišao Dzona Meklejna i Sajmona ,mislim da treba između 13 i 17 godina.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.