Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Knox Goes Away (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Knox Goes Away (2023)

Knox Goes Away

Knox Goes Away (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

ODLAZAK PLAĆENOG UBOJICE

Godina:

2023

Žanr:

triler

Trajanje:

114 min

Režija:

Michael Keaton

Scenarij:

Gregory Poirier

Glavne uloge:

Al Pacino
  >  Xavier Crane
Michael Keaton
  >  John Knox
James Marsden
  >  Miles Knox
Chad Donella
  >  Jordan Moore
Dennis Dugan
  >  Philo
Ray McKinnon
  >  Thomas Muncie
Suzy Nakamura
  >  Detective Emily Ikari
Jimmy Ortega
  >  Guard
Jay Paulson
  >  Detective Gelfuso
Paul Perri
  >  Dr. Burns
Roberto Portales
  >  Uniformed Cop
Anthony Molinari
  >  Adult Man
Edwin Garcia II
  >  Elian Zubiri
Cassie Moronez
  >  Waitress
Kaleti Williams
  >  Detainee #1
Nicole Reddinger
  >  Annette Elmora
Kristofer Gordon
  >  Storage Clerk
Charles Bisset
  >  Andrew Palmer
Morgan Bastin
  >  Kaylee
Sasha Neboga
  >  Ludmilla
Sarah Stark
  >  Los Angeles Police Department Officer

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Cobra1978 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cobra1978 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Knox Goes Away (2023)
    Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2024 u 16:15
Nije loše
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2024 u 21:18
Solidan film, jedna malo drukčija varijanta pričanja priče šta se tiče ovih filmova o plaćenim ubojicama kojih ima ulala. Dobra gradacija radnje, malo usporen na momente, ali sve skupa je kulminiralo dosta zadovoljavajućim raspletom.
Na vrh
goran-huberger View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj goran-huberger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2024 u 10:33
Odlican! U dva dana sam pogledao dva dementna filma :) Sleeping Dogs i Knox i oba su odlična
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2024 u 09:27
I ja pogledao kao i goran, dva dementna filma u dva dana, i oba su odlična!
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2024 u 21:44
Prevod je uradio oldoldman ✨
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2024 u 21:28
Suviše pravolinijski, očekivano sve u razvoju priče, minimalno obrta, pri tome nema potrebne hladnoće, depresije u odnosu na to kakav bih ton ja pa očekivao. no ovo je meni pre svega "glumački" film, pa mi ga je bilo neizbežno gledati i imati nešto užitka eto makar sa Michael Keatonom na ekranu (ne, ne volim ga zato što je bio Betmen, božemesačuvaj, nikada nisam voleo te filmove Tim Burtona, niti me je uostalom Batman zanimao čak ni kada sam bio dete, voleo sam sasvim drugog Keatona iz osamdesetih). 
Na vrh
zaret View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zaret Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2024 u 19:12
meni se film dopao, Kiton odličan
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Travanj/Apr.2024 u 09:27
Nije lose ali je moglo bolje. Spor, predug, ravan od pocetka do kraja. Akcija, i to malo sto je ima kao da ne postoji.. Ne izaziva bilo kakva osecanja, cak ni na samom kraju. Sve u svemu, nije neki super kvalitet ali moze da se pogleda. Ocena 5. 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2024 u 15:16
Mogao bih otprilike reći isto kao klass, ali evo malo ću drugačije.

Nisam očekivao bogznašto, ipak je to holivud, a oni psihičke bolesnike izbacuju na ulicu, odnosno pretvaraju u beskućnike.
Svjestan da neću vidjeti genijalnost Memoir of a Murder (director's cuta!) ili ludilo iz The Memory of a Killer opet sam dao šansu s obzirom da je motor priče kravlje ludilo, a ne klasični alzhajmer.

I moram priznati scenarij i scene oko Bubimira su odlične, nemam što zamjeriti.
Međutim dijelovi sa liječnikom su prekratki i bez emocija, a dijelovi s policijom djeluju kao kopije proceduralnog TV šunda sa lošim glumcima, odnosno to sve je trebalo skroz brisati ili realizirati pristojnije.
Gore se spominje linearnost koju ću ja ipak pohvaliti, puno draži mi je u ovakvoj konstrukciji priče staromodni pristup bez flashbackova.

I naravno da je imbecilni imdb napisao triler, a ovo je obična krimi drama. Ako bih ovo ocjenjivao kao triler, napisao bih katastrofalno loše.
Kako ovo nije ni zamišljeno da bude ikakav triler, a u ključnim dijelovima ono što je zamišljeno je natprosječno dobro odrađeno:
Gledati.

Je, znam, ima i ta nekakva hvaljena turska "sapunica" sa dementnim djedicom, nemam dovoljno vremena da i nju ubacim u raspored.
Definitivno nekad hoću, jer velim, holivud se ne zna igrati s demencijom kao drugi tako da Sleeping Dogs preskačem, posebno zato jer su ukrali ime izvrsne borilačke videoigre.

Ažurirao JoxerTM - 19.Svibanj/May.2024 u 15:28
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.