| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
King Richard (2021) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
Bad Spenser
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 08.Svibanj/May.2019 Status: Offline Points: 42 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: King Richard (2021)Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2021 u 22:23 |
|
Dobar film. ocena 6/10. Smit jeste za oskara ali film samo dobar, ništa više od toga. Ako volite tenis pogledajte film.
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2021 u 16:50 |
|
Dobar film
|
|
![]() |
|
seffah
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 20.Sijecanj/Jan.2019 Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2021 u 20:14 |
|
Vrlo dobar film.
|
|
![]() |
|
SIN
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 26.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 35 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2023 u 00:53 |
|
Pogledao sam ga tek prije par tjedana, ali sad vidim da će mi to biti jedan od najboljih filmova ove godine. Iako se i meni činio tek dobar, relativno brzo sam ga počeo doživljavati vrlo dobrim. Ne, nije riječ o nekom naknadnom dojmu nego se više radi o tome kako je film snimljen, struktura filma, izlaganje priče... osnove, rekli bi. Nema nečeg baš novog, ali nema ni izmišljanja tople vode, fingiranje "umjetnosti" čega sam se nagledao podosta ove godine, i što djeluje vrlo pozerski i zapravo jeftino. KR nema pretenzija biti nešto posebno, ali to mu je možda i najveći plus, jer sve što je odrađeno u tom filmu, odrađeno je na valjda najbolji mogući način. Sve je dobro, jedino što je biopic, pa je limitiran time, u najvećoj mjeri. Sve u svemu, vrlo dobar film, iako čak nisam ni bio navijač sestara Williams. Preporuka i ako niste ljubitelj tenisa, iako pomaže da barem imate afiniteta prema sportu. Ako ni to, možda vam se svejedno svidi, jer je riječ o "školski" odlično odrađenom filmu. Malo me podsjetio na Eastwooda, i njegove skoro redom jako dobre, nepretenciozne filmove zadnjih 30-ak godina.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |