Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - King of Thieves (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

King of Thieves (2018)

King of Thieves

King of Thieves (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

KRALJ LOPOVA

Godina:

2018

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

108 min

Režija:

James Marsh

Scenarij:

Joe Penhall
, Mark Seal

Glavne uloge:

Kellie Shirley
  >  Terri Robinson
Martha Howe-Douglas
  >  Lip Reader
Ann Akin
  >  DC Amy
Deborah Rock
  >  Jeweller
Deborah Rock
  >  Passerby
Marian Lorencik
  >  Worker in a Scarp Metal Yard
Stefano Pasianot
  >  Informer
Fran Targ
  >  Hasidic Jew
Bernardo Santos
  >  Police Officer
Keely Cat Wells
  >  Ballerina
Trinity L Beals
  >  Swat Team

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: King of Thieves (2018)
    Objavljeno: 03.Srpanj/Jul.2018 u 02:26

Žanr: Kriminilastički, drama
Zemlja: Velika Britanija
Režija: James Marsh
Scenario: Joe Penhall

Glavne uloge:
Michael Caine
Charlie Cox
Michael Gambon
Ray Winstone
Francesca Annis

Opis:
Grupa penzionisanih pljačkaša izvede veliku pljačku u londonskom okrugu nakita. ‘King of Thieves’ je film sa zabavnim crnim humorom, inspirisan je istinitom pričom, a govori o jednoj od najhrabrijih pljački u istoriji Velike Britanije.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2018 u 02:36
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2019 u 13:58
Prijevod je uradio pantel 👍
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2019 u 20:36
Originalno postovano od strane titlovi.com titlovi.com piše:

Prijevod je uradio pantel 👍

Dabogda zivio 1000 godina
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
boron View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj boron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 14:54
Odlicna glumacka ekipa, dobra radnja filma ali nista posebno.Namucih se u poslednjih sat vremena da odgledam do kraja iz respekta prema velikanu kakav je Majkl Kejn.Ne bi ga odgledao ponovo jer bi to bilo mucenje.
Na vrh
Majolinica View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Majolinica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 15:13
Napokon, hvala puno!
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 17:48
matori Albanci!

ne samo preporuka, već poslastica za prave filmofile

kamo sreće da je više ovakvih filmova

لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2019 u 14:12
Dobar film, od mene ocena 6/10
Na vrh
Majolinica View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Majolinica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2019 u 15:36
Dobar film, nije los! Preporuka...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2019 u 22:28

Film Kralj lopuža mi je ulepšao ionako lep dan. Ne bi bio to što jeste da ne beše M.Kejna koji u poslednjih, minimum 50 leta, eksploatiše sebe, sebe i isključivo sebe. Nemam ništa protiv, dobro on to radi svojim likovima koji su modifikacija samo jednog. On je jedan i nije sam jer uz njega poluzaboravljeni stari asovi poput Dž.Broadbenta, Vinstona, Frančeske Anis...svih onih koje sam bar jednom video kao epizodiste u bar jednoj seriji ili filmu. Broadbent je nezaboravan kao prljavi inspektor Slejter iz Mućki ali isto tako i kao lord Longford u istoimenom odličnom i zaboravoljenom filmu. Vinston je pojava sama za sebe, tešim se kad čujem da neko govori (mumla) engleski gore od mene. Za baku Frančesku ovo je bio samo izlet kojim je pokazala da je još živai da mrda. Navedenei glimci su odličan mamac za penzose i one između 40 i 50 leta. Koks (Derdevil) je nadolazeća mlada snaga i on je pored reditelja najslabija karika u filmu. Pored matoraca izgledao mi je bledo i anemično. A matorci su baš bili raspoloženi kao da im je ovo zadnja uloga u životu. Oni su dali dozu ozbiljnosti koja razlikuje ovaj od filma Going in Style (2017) koji je takođe dobar, sniman po istinititom događaju i svim ostalim blabla što ide uz to. Ima i ovde gegova i komedije koja je proizilazi iz situacije u kojoj se nalaze deke i ona je ono što mi se takođe dopalo.

Sve u svemu, zadovoljan sam viđenim. Sam početak nije mnogo obećavao a onda postupno dolazi do preokreta, kao u onoj narodnoj, "Što je bliže zori, gosti sve gori". I bi tako na kraju jer je film ispao bolji nego što sam očekivao.

Na vrh
zvonko3333 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonko3333 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 07:17
Ocena 6/10
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 08:54
Ja sam ga na  pola htjeo ugasiti,ali izdurao sam posto sam trazio od ljudi da se uradi prevod, pa kad su se vec potrudili da i ja njih ispotujem.  Od pola mi se poceo svidjati i tako ga odgledah,dobar jedan film za popodnevnu uzivanciju. 

Ocjena 7/10.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
dzems0 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzems0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 20:16
Eh kako Stole zna da napise komentar!
Chepe
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2019 u 16:45
Dobar film . Neverovatno , njih par penzosa fino odradili posao , ali na kraju jbg.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.