Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Keepers (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Keepers (2018)

Keepers

Keepers (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

triler

Trajanje:

101 min

Režija:

Kristoffer Nyholm

Scenarij:

Celyn Jones
, Joe Bone

Glavne uloge:

Gerard Butler
  >  James
Ken Drury
  >  Duncan
Gary Lewis
  >  Kenny
Søren Malling
  >  Locke
Ólafur Darri Ólafsson
  >  Boor
Emma King
  >  Mary
John Taylor
  >  Fisherman

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Keepers (2018)
    Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2019 u 14:55
Prijevod je najavio Dartanjan ⚡
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2019 u 11:39
Prevod je uradio miro844 👍
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 11:42
Dobar
Na vrh
amir.mira View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj amir.mira Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 19:24
treba ga odgledati, vredan pažnje...
Na vrh
dzabaludin View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzabaludin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2019 u 15:49
Odličan, preporuka! Vrlo zorno pokazuje kako neke stvari iz temelja, ali na različite načine mijenjaju ljudsko ponašanje i razmišljanje.
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2019 u 15:55
Veoma dobar film sa posebnom atmosferom koja drži pažnju i gleda se u cugu. Za preporuku.  
Ipak, da ne bude da ga samo hvalim, nije remek delo. Imam primedbu-zapažanje na dve scene koje su malo nategnute 
1. Kako i zašto režiser ubaci onog klinca koji gleda kroz prozor i posle ga ... nekako je isforsirano, samo da bi se više dramatizovala situacija 
2. Naivno, neubedljivo urađena na kraju scena utapanja. Kao hoće sam, pa mu on pomogne. Ali ne ide to baš tako lako 
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 15:56
Iskreno pročitao sam pre filma uvod i video da se radi o istinitom dođaju i plašio sam se da ne bude dosadan film bez radnje ali kako sam se samo prevario. Odlično odrađena priča. Poprilično realan scenario nestanka. Ne smeta mi klinac na prozoru nikako, jer neko je morao da vozi brod i normalno je da je još neko preostao! A poslednja scena, čovek je odabrao kako će otići. Ja nemam primedbu na te scene.
Samo Zvezda!!!
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2019 u 13:50
Zanimljiv film,mozda i prvi koji sam gledao a da se radnja odvija na svjetioniku.
Na vrh
fAzazel View Drop Down
Administrator
Administrator
Nečastivi

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fAzazel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2019 u 14:27
A nisi gledao Cold Skin?
My name is Legion, for we are many
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2019 u 07:21
Nisam. Pogledao sam trejler sad. Ne djeluje mi lose,pogledacu ga ovih dana. Bice to onda dva filma sa svjtionicima u mojoj siromasnoj kolekciji.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.