Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako oznaciti broj epizoda
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kako oznaciti broj epizoda

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
da505 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj da505 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kako oznaciti broj epizoda
    Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2020 u 01:23
Dobro vece. Napisao sam prevod od 5 do 10 epizode za seriju pod nazivom "Mortal Kombat Legacy (2013) Sezona 2" . Ali ono sto me zanima moze li mi neko obasniti kako pri objavi da prijavim tacan broj, jer jedino sto od izbora imam jeste da izaberem celu seriju ili pojedinacne epizoda, pritom ja sam ih grupisao u jedan zip fajl.
Unapred hvala.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2020 u 02:39
Pa nemaš tu opciju...
Stavi svaku u poseban zip file i podigni svaku...

Kao što si vidio, kad prevedeš komplet (ako prevedeš), onda možeš podići i cijelu sezonu...

Kad bi to što tražiš bilo moguće, nastao bi haos u pregledu prijevoda...

Osim toga, kad ih tako podigneš (i ako ti ih odobre), brojat će ti se 5 autorskih prijevoda...
Na vrh
da505 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj da505 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2020 u 02:47
Ja sam poslao na onaj prvi nacin. Mislis da oni mogu sami to podeliti?
Da li smatras da bi trebalo pojedinacno da izvrsim objavu? Ili je bolje da sacekam odgovor?
Na vrh
da505 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj da505 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2020 u 02:48
Hvala ti sto si mi pojasnio.
Veliki pozdrav.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2020 u 10:48
titlovi mogu samo ili kompletna sezona ili pojedinačno.. nepotpune sezone se ne objavljuju.
Na vrh
da505 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj da505 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2020 u 11:06
Hvala na objasnjenju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,107 sekundi.