Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware > Satelitska i zemaljska televizija
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JUSTIN TV - HITNO POTREBNA POMOĆ
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

JUSTIN TV - HITNO POTREBNA POMOĆ

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: JUSTIN TV - HITNO POTREBNA POMOĆ
    Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 12:04

Narode, hitno mi je potrebna pomoć!

snimiti video materijal, konkretno utakmica OFK BEOGRAD - ČSK PIVARA

Igra se danas u 13 h

Video stream ide i preko sajta OFK Beograd:

ali nigde opcije za snimanje video materijala koji ide na streamu.

Na prvom linku vidim da sajt koristi adobe flash player, ako je od nekog značaja.
Može li se ikako snimiti, mnogo bi mi značio snimak te utakmice.
Utakmica počinje u 13 h, biće uživo video stream, vidim da sada nema prenosa.

Ima li neko ideju kako snimiti to?

Hvala svima na pomoći

"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 12:08
Možeš koristiti neki od programa za snimanje ekrana.
Ja za neke stvari koristim http://www.bbsoftware.co.uk/bbflashback.aspx.
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 12:19
Hvala, isprobacu, imam jos neki minut do pocetka utakmice.

"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 13:24
Samo snimi u flv, ni slučajnu u nekom drugome formatu. Zaboravih ti reći da potražić serial za program, jer ovako izbaci logo programa.
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 13:57
Gde nalazis tu opciju za flv, nude mi se opcije GDI mode, MPEG mode, ali nigde ne vidim opciju da sacuvam video u flv formatu.

Schopenhauer
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 14:02
TO su režimi snimanja, ali kad trebaš sačuvati snimljeno, pokaže ti flv, AVI...Nemam ga instal, a mrsko mi preturati po dvdovima da pronađem taj program.
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2013 u 22:56
Koji sam ja baksuz. Snimam utakmicu, kad odjednom - paf!!!  Nesta struje !!!

A nemam UPS. A u krasni i EPS, i Mihajlovićka, i utakmica, propade mi snimanje.

Schopenhauer
Na vrh
Jelenajela View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jelenajela Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Kolovoz/Aug.2013 u 01:35
I meni juče usred važnog posla nesta struje na 15 sekundi. Taman da se kompa totalno zbuni, upadne u safe mode, a sve do tada urađeno ode bestraga. Nije samo Mihajlovićka stucala kad sam joj pominjala sve po spisku, već i onaj njen boss sa drombuljastim ustima i Mr. Piggy i svi odreda. Još jedan razlog da što pre odem odavde. Neću čekati kanal :Dunav-Morava-Vardar, Egejsko more, da bih njime otplovila.AngryAngryAngry
Nikad ne reci nikad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.