Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

JURSKI SVIJET: PAD KRALJEVSTVA

Godina:

2018

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

128 min

Režija:

J.A. Bayona

Scenarij:

Michael Crichton
, Colin Trevorrow
, Derek Connolly

Glavne uloge:

Jeff Goldblum
  >  Ian Malcolm
James Cromwell
  >  Benjamin Lockwood
BD Wong
  >  Dr. Henry Wu
Bryce Dallas Howard
  >  Claire Dearing
Peter Jason
  >  Congressman Sherwood
Michael Papajohn
  >  InGen Contractor
Chris Pratt
  >  Owen Grady
Sam Redford
  >  Helicopter Pilot
John Schwab
  >  Tech Operator
Rafe Spall
  >  Mills
Robert Emms
  >  Tech Merc
Daniel Stisen
  >  Russian Bodyguard
Charlie Rawes
  >  Lead Mercenary
Kevin Layne
  >  Sub Pilot
Isabella Sermon
  >  Maisie Lockwood

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
slop View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slop Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
    Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 11:25
Deluje kao dobar film, dok ga niste previše iskritikovali, kao što inače radite. Videću sutra. :P
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 11:54

IgaBiva

Ja ću ponovo da pohvalim tvoj koncept recenzije i da nema ovog preobimnog opisa ovo bi bila odlična recenzija. Nisi morao da pominješ vulkan niti frikombinaciju razloga spasavanja. Opis je mogao i trebao otprilike da bude ovakav, ili nešto nalik:

Jurassic World: Fallen Kingdom nam unosi novi segment u serijal. Zbog prirodne katastrofe ljudi su prinuđeni da pomognu stvorenjima iz doba Jure. Ubrzo se uviđa da su razlozi ljudi koji učestvuju drugačiji, ali je krajnji cilj da se obezbedi opstanak.....itd, itd.

Ljudima koji su gledali sve delove znaju da je u pitanju ostrvo i sa informacijama koje si izneo mogu već da skapiraju skoro sve. Naročito što si naznačio i potencijalni tajni plan.

P.S.

Šta god pričali ti sve bolje pišeš. Samo nastavi.

Nisi bio kritičan već sumnjičav, a to je i potrebno, a mi ćemo da utvrdimo da li je dostojan serijala koji je započeo jedan od boljih svetskih režisera.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 13:09
Iskreno, meni je i prvi dio bio besmislen, a kamoli ostali. Kao prvo, iako bi takvo šta bilo moguće, ne bi bilo obznanjeno široj javnosti, a da ne govorim o turističkoj atrakciji. Znači, isforsirana horor akcija. Jedino logično je da bude tajni vojni projekat, oružje, kojeg bi ista pri najmanjoj greški, svim raspoloživim sredstvima, silama, zataškala, pa i nuklearkom. Kakogod, više me privlači tinejdžerska pederska priča o Sajmonu od ove gluposti, a uopšte ne podržavam homoseksualizam.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 13:39
Mahoni i biva..zaljubljeni par...TongueLOLLOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 20:55

Originalno postovano od strane osman2510 osman2510 piše:

Iskreno, meni je i prvi dio bio besmislen, a kamoli ostali. Kao prvo, iako bi takvo šta bilo moguće, ne bi bilo obznanjeno široj javnosti, a da ne govorim o turističkoj atrakciji. Znači, isforsirana horor akcija. Jedino logično je da bude tajni vojni projekat, oružje, kojeg bi ista pri najmanjoj greški, svim raspoloživim sredstvima, silama, zataškala, pa i nuklearkom. Kakogod, više me privlači tinejdžerska pederska priča o Sajmonu od ove gluposti, a uopšte ne podržavam homoseksualizam.

Slažem se. Zaboravio si na gomilu nelogičnosti i čudnih okolnosti.LOLLOLLOL

Ipak mi se više sviđa od sajmona.LOLLOLLOL

P.S. Opet ima ona stalna priča da nije džaba snimljeno to o pokušajima vaskrsavanja umrlog DNK. Najčešće se posle sazna da su nešto petljali u mraku. LOL 

@ mala oštrokondža

Izvini, molim te, ako sam pokvario tvoj plan i statistiku banovanja.

Ne moraš da budeš toliko agresivna. Ne znam kako je to kod tebe išlo, ali ima još do ljubavi.LOLLOLLOL

Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 21:16
kako je zavladao mir na zemlji... da nema bive ja ne bi imala koga banovati ovih danaLOLLOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2018 u 21:34

Ma, mali, potpuno te razumem. Wink

Video sam kako je vampiru bez krvi. LOLLOLLOL

Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 17:43
Prijevod je najavio DzonDon ⚡
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2018 u 22:31
Soldinjo hvala za prevod 👍
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2018 u 00:31
Hvala za prevod.Pa za mene najlosiji film do sada od svih "Parkova" Pa sledeci,ako ga bude verovatno necu ni gledati.Spec. efekti,pa to je uvek bilo najbolje u filmovima,pa i u ovom.Sve ostalo je.. pa neznam ne dopada mi se.Eto, nesto mu fali.
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Srpanj/Jul.2018 u 10:13
složila bih se sa recenzijom. film jeste bolji od onih nastavaka, ali nije da me oduševio. nekako je onaj prvi film na tu tematiku bio daleko najbolji, ovo ostalo jeste možda nekima zanimljivo, al su jako daleko od originala
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2018 u 09:59
Kako opisati "glumu" Bryce Dallas Howard?? Dovoljno je imati svijetle oči, koje širom otvoriš kada je kamera na tebi...ostalo je povijest. Nekada su sise bile fetish, pa se skidalo i kada treba i kada ne treba. Sada su svijetle oči prvi uslov da dobiješ ulogu u Hollywoodskoj predstavi za djecu i odrasle. Film pak sam po sebi jebeno predvidiv. Uvijek neki zlikovac, uvijek su dinosauri roba, no ovoga puta kao oružje?! Što reć', naklonit se glupoj zamisli i čekati da vidimo kako se otvoreni svijet nosi sa reptilima iz prošlosti. Klima se već promijenila, imaju šanse, sve je na njima. LOLLOL

Ažurirao robin12345 - 29.Srpanj/Jul.2018 u 11:11
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2018 u 10:35
Necu o filmu (gledali smo ga) ni o doticnoj gospodjici (gledali smo je) Samo rec o Ronu Hauardu.Otac mu je bio glumac,odlican.On je bio glumac, takodje odlican.Mozda bi i ovo dete bilo nesto bolje da joj ponude nesto drugo.Ili u njenom slucaju iver pada malo dalje od klade.Dovoljno sam star da sam imao srecu gledati Rona kako glumi.Za mladjariju imam predlog.Da obavezno pogledaju Americke Grafite.Film za sva vremena i sve generacije.Glume, mladi Harison Ford,mladi Ricard Drajfus i mladi Ron Hauard.Inace ovo za oci,vazi za Horor filmove takodje. Od nekih '70-tih godina (kada su poceli bivati jako popularni) pa evo sve do sada.A o ovom filmu si ti  robin sve rekao.Smile
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2018 u 18:01
Solidno uradjeno,opuštajuć film za gledanje. Slažem se i ja sa predhodnim komentarima da je ovo najlošiji Park Jure. Film je vizuelno odličan, ali priča plitka, gluma na nivou loših komedija, a i radnja filma se prebrzo odvija. Preporučujem film, ali ocena od mene samo 6/10.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2018 u 18:51
Meni je kao i svaki jurski do sada, zabavan! Od mene 7/10
Na vrh
adm1r View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 15:35
Onoj sceni u 3. dijelu kada Sam Neil (cini mi se) sanja velociraptera je sve oprosteno. Iscekivao sam film sa nestrpljenjem i gadno se razocarao. Na skali od 1 do 10....... film nema zanimljivog trenutka nakon one scene sa erupcijom vulkana i bijega sa ostrva. Ocjena kao i cice moje bivse. Dvojka... slaba.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2018 u 00:51
Msm da je moglo to i bolje
Na vrh
ivan-macanga View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan-macanga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Listopad/Oct.2018 u 21:00
hmmm....4/10........jedva gledljivo
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,480 sekundi.