Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jurassic World: Dominion (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Jurassic World: Dominion (2022)

Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler, avantura

Trajanje:

146 min

Režija:

Colin Trevorrow

Scenarij:

Michael Crichton
, Colin Trevorrow
, Derek Connolly
, Emily Carmichael

Glavne uloge:

Jeff Goldblum
  >  Ian Malcolm
Laura Dern
  >  Ellie Sattler
Sam Neill
  >  Alan Grant
BD Wong
  >  Dr. Henry Wu
Campbell Scott
  >  Lewis Dodgson
Bryce Dallas Howard
  >  Claire Dearing
Chris Pratt
  >  Owen Grady
Omar Sy
  >  Barry Sembène
Caleb Hearon
  >  Jeremy Bernier
Kristoffer Polaha
  >  Wyatt Huntley
DeWanda Wise
  >  Kayla Watts
Scott Haze
  >  Rainn Delacourt
Jake Johnson
  >  Lowery Cruthers
Freya Parker
  >  Denise Roberts
Daniella Pineda
  >  Zia Rodriguez
Justice Smith
  >  Franklin Webb
Isabella Sermon
  >  Maisie Lockwood

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
KrazyM View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KrazyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jurassic World: Dominion (2022)
    Objavljeno: 10.Lipanj/Jun.2022 u 21:00
Sviđa mi se naslov recenzije - dinoi kao James Bond i baš si u pravu. Kad se film pogleda, znati će se čemu takav naslov. Teškog, ali teškog srca priznajem da mi je film osrednji ma koliko god se trudio da mi se sviđa više od toga. Sa Jurassic filmovima me nikad nije bilo briga kakva je priča dok god dinosauri trče uokolo, jer budimo realni, studijskih (a ni ostalih) filmova o dinosaurima nema. Ne uklapam Asylum abominacije u to, već "real deal" filmove. Tako da Dominion-om nisam baš zadovoljan (po prvi puta u Jurassic povijesti), izborom dinosaura jesam jer ima jako puno prikazanih vrsta kojih se još sjećam iz starih jugoslavenskih enciklopedija koje sam "gutao" kao dijete. Film je pun "fan service"-a po tom pitanju i nostalgije zbog originalnih glumaca i hintova, ali strašno mi nedostaje u filmu malo više priče o dinosaurima jer zbog dinosaura i želim gledati film, a ne zbog krotitelja reptila i kukaca. Akcije ima, ali ja bi ipak da dinosaura ima još više i kvragu, da omaste brk koji puta..
Na vrh
robi75 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robi75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2022 u 15:37
Izvini, zaista ne znam da li sam ostao oberuzan ili ne, posto iskreno ne znam sta tacno znaci ta rec. To si napisao u prvoj recenici recenzije.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,117 sekundi.