Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jurassic World (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Jurassic World (2015)

Jurassic World

Jurassic World (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Jurski svijet

Godina:

2015

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

124 min

Režija:

Colin Trevorrow

Scenarij:

Michael Crichton
, Rick Jaffa
, Amanda Silver
, Colin Trevorrow
, Derek Connolly

Glavne uloge:

Vincent D'Onofrio
  >  Hoskins
BD Wong
  >  Dr. Henry Wu
Judy Greer
  >  Karen
Bryce Dallas Howard
  >  Claire
Irrfan Khan
  >  Masrani
Chris Pratt
  >  Owen
Brian Tee
  >  Hamada
Omar Sy
  >  Barry
Ty Simpkins
  >  Gray
Eric Edelstein
  >  Paddock Supervisor
Lauren Lapkus
  >  Vivian
Jake Johnson
  >  Lowery
Katie McGrath
  >  Zara
Andy Buckley
  >  Scott
Nick Robinson
  >  Zach

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jurassic World (2015)
    Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2014 u 02:07
                                Jurassic World (2015)

http://www.imdb.com/title/tt0369610/

Žanr:
Akcija / Avantura / Sci-Fi

Režija: Colin Trevorrow

Scenaristi: Derek Connolly / Colin Trevorrow

Država: USA

Jezik: Engleski

Glavne Uloge: Chris Pratt,Judy Greer,Ty Simpkins,Bryce Dallas Howard,Jake Johnson

O Filmu:
Što jest jest, bili smo poprilično skeptični što se tiče Jurassic Worlda, četvrtog dijela proslavljenog Jurassic serijala koji nam je do sada donio jedan fantastični klasik i dva osrednja nastavka. Tata Steven Spielberg je još 1993. godine uletio grlom u jagode i stvorio film koji je i 20 godina nakon premijere ispred svog vremena, kako po tenziji i emocijama, tako i po specijalnim efektima. Dinosauri ga više ne zanimaju pa je režiju prepustio mladom Colinu Trevorrowu koji je s kolegom Derekom Connollyjem i napisao scenarij, a izgleda da su dečki itekako pazili na autentičnost mentorove ostavštine.

Uglavnom, radnja se odvija kojih 20-ak godina nakon događaja u prvom nastavku, kada na Isla Nublaru napokon profunkcionira pravi, potpuno sigurni zabavni park ispunjen živim dinosaurima (znači, radnja se događa u današnje vrijeme, paaaa… gdje su onda te beštije?!) nazvan Jurassic World. Naravno, svi ga obožavaju i traži se karta više, ali glavešine ipak osjećaju kako je vrijeme da se uvedu neke novine jer ljudima neće uvijek biti zabavno gledati kako liopleurodon jede divovsku bijelu psinu u jednom zalogaju ili voziti se pored brahiosaura. U vjerojatno najbesmislenijem zapletu još od vremena Prstenove družine i njihova inzistiranja na pješačenju, znanstvenici stvore dino-mutanta koji je jači, pametniji i agilniji nego sve ostale slične beštije i ima posebno istančano nepce za ljudetinu!

Al’ ajde, ruku na srce, i original je bio rupičast kao svjedočanstva političara na sudu pa smo svejedno uživali zbog svega ostalog, a izgleda kako bi s Jurassic Worldom mogla biti ista situacija. Imamo pametne klince koje treba spasiti, Chrisa Pratta koji će to učiniti, nimalo-očito-zgodnu-ali-kada-ju-bolje-upoznate-nevjerojatno-seksipilnu znanstvenicu Bryce Dallas Howard, velociraptore koji trče okolo kao budale i beštiju veliku maltene kao Godzilla… svrš! Nije nam baš drago što će sve biti festival CGI-ja, ali ajde, ipak živimo u 2014. i vremenima računalno generirane grafike, a Jurassic World ćemo u kinima moći gledati već 12. lipnja iduće godine. The park is open!

Trailer:

Ažurirao jafforidza - 29.Studeni/Nov.2014 u 10:00
Na vrh
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2015 u 10:22
Evo i mog titlovanog trejlera filma ;)

Više detalja o ovom filmu možete potražiti na Mega blogu.

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Na vrh
taxidell View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj taxidell Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2015 u 14:36
Pogledala je ovo moja supruga pre neki dan u 3D... Kaze super je...
live long and prosper
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2015 u 22:34

Prevod je najavio AsR Clap

[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/f8c3764e-1463-4006-b99d-bb05df71a9d4.gif">
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2015 u 23:43

AsR  hvala za prevod uzdravlje

Titl mozete preuzeti OVDJE

[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/f8c3764e-1463-4006-b99d-bb05df71a9d4.gif">
Na vrh
AsR View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AsR Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2015 u 23:48
My pleasure, your Grace...prijatelmkd

LOL
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/50d9522f-ae82-4124-8f8d-cab8e0cd76fc.jpg">[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/2eec6e13-b81a-4f1b-826e-b769fb84df23.gif">
Na vrh
kancov View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kancov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2015 u 12:01
Najava za makedonski prevod
Na vrh
beljo123 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beljo123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2015 u 14:21
najavljujem hrvatski titl za verziju Jurassic.World.2015.HD-TS.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8 koja će izači za otprilike tjedan dana 
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2015 u 21:09
Danas smo odgledali film i moram reći da je meni stvarno super. Lep za oko, nema razvlačenja priče, adrenalina ne fali... Pravi porodični film za zabavno filmsko popodne. Smile

Ažurirao bojanadj - 03.Listopad/Oct.2015 u 21:17
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2015 u 21:14
mi ogledali prije par dana i mene je razočarao moram priznatEmbarrassed
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2015 u 21:17
Nije ti se svideo glavni glumac? Čudno. LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2015 u 21:20
iskreno i nijeLOLLOL nije mu baš legla uloga, doduše bolji je od žuće iz dominiona, on mi baš iritantanLOLLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.